Užitočné nápady

15 morových interiérov malých kúpeľní, kde dostali dizajnéri úplnú slobodu fantázie

Pin
Send
Share
Send
Send


Zdá sa, že kúpeľňa, v ktorej je ťažké sa otočiť, je priestorom, s ktorým odmietne pracovať každý návrhár interiérov.

Nepodceňujte však tvorivé schopnosti skutočných odborníkov.

Čerstvý výber malých kúpeľňových interiérov dokazuje, že sa tiež môžu stať skutočným umeleckým dielom.

1. Luxusné neoklasické

Interiér je v klasicistickom štýle.

Takáto kúpeľňa, ktorej interiér ohromuje svojou veľkoleposťou, bude vhodná v paláci. Prírodné materiály, vysokokvalitné textílie a inštalatérske práce vytvárajú výnimočnú atmosféru.

2. Útulná krajina

Kúpeľne Inteteri vo vidieckom štýle.

Charakteristiky interiéru malej kúpeľne - jemné farby, riedené striekaním bielej a množstvo zložitých textúr. Vďaka tomu vzniká v najmenšej miestnosti pokojná a útulná atmosféra.

3. Maximálne kontrasty

Čiernobiela kombinovaná kúpeľňa.

Čiernobiela kombinácia do kúpeľne - jedna z najvýhodnejších. Koniec koncov, biela inštalácia už nastavuje súčasť tohto farebného duetu, ktorý sa už stal klasikou.

4. Extravagantné retro

Kontrastný interiér malej kúpeľne.

Zlato úspešne oživuje obmedzený čiernobiely gamut, ktorý prevláda v interiéri malej kúpeľne. Výsledkom je extravagantný štýl s retro tónmi.

5. Zrkadlové kráľovstvo

Interiér je zdobený mnohými zrkadlami.

Zrkadlo je praktický a estetický dekor, ktorý nezaberá priestor ani v malej kúpeľni. Zlatý rám dodáva zrkadlu a interiéru celkový slávnostný vzhľad.

6. V teplých farbách korenia

Interiér v hnedých a zlatých odtieňoch.

Zlatá hnedá je obojstranne výhodná voľba, ak chcete vytvoriť luxusný interiér s minimálnymi nákladmi. A zrkadlová stena vizuálne zväčšuje miniatúrny priestor.

7. Expresívny eklekticizmus

Interiér malej kúpeľne v eklektickom štýle.

Kto povedal, že teplé a studené odtiene nie sú kombinované? Harmonický interiér v eklektickom štýle, ktorému dominuje žltá a sivá, presvedčivo dokazuje opak.

8. Fotopapier pre tých najodvážnejších

Interiér zdobia fotografické tapety.

Fotopapier, na ktorom má kresba perspektívu - vynikajúca voľba pre vizuálne zväčšenie priestoru. Návrhári zvyčajne radia krajinám. Ale pre malú kúpeľňu bolo vybrané iné riešenie, ktoré zarazilo jeho odvážnosť.

9.

Kúpeľňa v námornom štýle.

Neobvyklá výzdoba stien premieňa celkom obyčajný interiér malej kúpeľne. Ako police pre morské dekor používa široké lišty.

10. Pre tých, ktorí sa neboja výšok.

Malá kúpeľňa s fotografickými tapetami.

Vizuálne bol nedostatok priestoru v malej kúpeľni opravený fotografickou tapetou s perspektívou. Otázkou je, ako sa človek cíti v takej miestnosti. Interiér bol však bezpochyby nezabudnuteľný.

11. Ak to nie je závrat

Tapeta na ozdobu malej kúpeľne.

Tapety s malými vzormi, ktoré sú omietnuté všetkými stenami v malej kúpeľni, vytvárajú zaujímavý vizuálny efekt. Hranice priestoru sa začnú rozmazávať tak, ako boli, a miestnosť sa zdá byť väčšia.

12. Vzbura farieb

Svetlý interiér malej kúpeľne.

Množstvo kontrastných farieb nezmenší malú kúpeľňu. Tajomstvo spočíva v tom, že pozadie tohto množstva farieb je neutrálne biele.

13. Sladký hrášok

Nezvyčajný interiér malej kúpeľne.

Prízvuková stena v malej kúpeľni ju vizuálne zväčší. A doplnky s komplexnou textúrou urobia z interiéru pekný a útulný interiér.

14. Mini galéria

Interiér s množstvom dekorácie na stene.

Výzdoba steny transformuje štandardný interiér malého uzla bez toho, aby sa zobrali drahé štvorcové centimetre.

15. Pod pohľadom

Kúpeľňa s veľkým obrázkom.

Interiér takejto kúpeľne nebude ignorovať ani ten najnáročnejší hosť. Pozornosť je zaručená samotnému hosťovi, pretože ho krásna dáma hodnotí z obrázku.

Pin
Send
Share
Send
Send