Užitočné nápady

Modulárne obrázky na stene - 78 skutočných fotografií

Pin
Send
Share
Send
Send


Dokonca aj najelegantnejší interiér bude vyzerať nedokončený, ak v ňom nie sú žiadne dekoratívne prvky, ktoré by do interiéru miestnosti priniesli určitú chuť.

Môže ísť o elegantné vázy a figúrky, suveníry z exotických krajín, štýlové fotografie a krásne maľby.

DEKORÁCIA DOMU S POMOCOU WALL DECOR

Tieto prvky nie sú poctou móde, ale spôsob, ako naplniť dom útulnou a priateľskou atmosférou. A používajte to po stáročia a naplňte dom špeciálnym teplom. Jednou z moderných variantov neobvyklej dekorácie sú modulárne obrazy.

VYTVORENIE KOZY ATMOSFÉRY

Segmenty obrázkov

Modulárny tzv obrázok, ktorý je rozdelený do niekoľkých samostatných segmentov, umiestnené v rovnakej rovine s malými intervalmi od seba. Zároveň však nejde o fragmentáciu - segmentovaný obrázok vyzerá ako jediné plátno.

SEGMENTÁCIA UMELÝCH OBRÁZKOV

Tajomstvo modulárnych obrazov spočíva v tom, že ich divák vníma zakaždým novým spôsobom, pretože samostatný segment, ktorý je súčasťou spoločného plátna, je zároveň vnímaný ako nezávislý obraz.

ČO JE ATRAKCIA MODULÁRNYCH OBRÁZKOV?

Táto možnosť dekorácie interiéru je tiež dobrá, pretože kombinuje tradičný spôsob navrhovania miestnosti, ale s inovatívnejšími metódami. Zvlášť ocenený medzi návrhármi plátna, maľované olejom.

VYBAVENIE IZBY, ZARIADENIA A ZARIADENIA

V moderných štýloch bude vyzerať skvele a segmenty vytvorené tlačou.

Lakovacie moduly sa stávajú čoraz obľúbenejšími aj preto, že sa dajú ľahko vyrobiť vlastnými rukami. Hlavnou vecou je zvoliť správny formát, ktorý by sa mal prispôsobiť úmerne k interiéru miestnosti.

Rozmanitosť modulov

Obrázky rozdelené do segmentov môžu niesť akékoľvek sémantické zaťaženie. Výber obrazu závisí od preferencií majiteľov domu. Moduly môžu mať rôzne veľkosti a môžu byť umiestnené na stenu v ľubovoľnom smere.

KRAJINA VYKONÁVANÁ AKO MODULY

V tomto prípade je minimálny počet určený dvoma segmentmi a maximum nie je obmedzené. Nedajte sa však príliš uniesť pri rozdelení obrázka, pretože moduly musia stále byť vizuálne jednou entitou.

V TOMTO DECORE MUSÍ BYŤ MINIMÁLNA DVA SEGMENTY

Hlavnou vecou je správne umiestniť moduly na stenu tak, aby obraz plynulo prúdil z jedného segmentu do druhého. Zároveň by medzi fragmentami mala zostať medzera asi 1,5 - 2 cm.

Výber modulárnych obrazov na stene

Aby sa modulárny obraz mohol organicky zmestiť do interiéru, je potrebné zvoliť nielen obraz, ale aj rozmery celého plátna, ako aj každého jednotlivého prvku. Každá izba má svoje vlastné vlastnosti, ktoré by mali byť zdôraznené dekoratívnymi prvkami.

Ak sa obraz nezmestí do dekorácie miestnosti, skôr zdôrazní nevýhody interiéru, než ho doplní.

POČET SEGMENTOV ZÁVISIE NA VEĽKOSTI VZORU A IZBY

Obývacia izba

Recepčná miestnosť je miestnosť, kde môžete trochu experimentovať. Ale v pozornosti je potrebné vziať do úvahy veľkosť miestnosti. Ak je veľkosť obývacej izby malá, nemali by ste zavesiť veľké nástenné maľby na stenu - „tlačia“. Podobne malé prvky, ktoré sa jednoducho stratia, nie sú zavesené na priestrannej širokej stene.

DEKORÁCIA ŽIVÉHO PRIESTORU S POMOCOU JEDNOTLIVÝCH MIEST

Pokiaľ ide o farebné odtiene, v tejto miestnosti stojí za to vyzdvihnúť jasné farby, ktoré do interiéru vnesú veselú náladu. Najlepšie miesto na umiestnenie modulárneho obrazu je použitie steny nad pohovkou.

MODULÁRNE FARBY NA STENE V Hale

spálne

V spálni je miesto, kde sa chce človek skutočne oddýchnuť. Preto by sa mal obrázok vyberať s veľkou starostlivosťou. Mala by to byť svetlá paleta kombinovaná so základnou výzdobou miestnosti.

KTORÉ PREDMETY SÚ LEPŠIE NA ZÍSKANIE KOŠÍKOV?

Pokiaľ ide o obrázky, je lepšie zvoliť abstraktné vzory alebo krajiny vyrobené v pokojnom tóne. Modulárne obrazy môžete zavesiť v spálni na čele postele alebo na stenu oproti nej.

ABSTRAKTY - VHODNEJŠIE V SPÁNKE

škôlka

Pre detské izby vlastné jasné farby. Ak sa už používajú v interiéri, mal by byť modulárny obraz vyhotovený jedným nenápadným tónom. Možnosti odberu tu nie sú vhodné.

Malé deti by mali pri rozprávkach zvážiť postavy zvierat, fragmenty z obľúbených karikatúr alebo ilustrácie.

PÔVODNÉ DETSKÉ DETI

Pri návrhu miestnosti je lepšie zohľadniť jeho záľuby tínedžera. Preto môžu byť plagáty hudobníkov, filmových hercov, športovcov ako modulárne obrázky.

Zbierka rodinných fotografií bude vyzerať originálne.

MOBILNÝ ALTERNATÍVNY FOTOFACES

Vstupná hala

Na chodbe ľudia trávia málo času, takže tu zverejnené obrázky by nemali zvlášť priťahovať pozornosť. Jednoducho dopĺňajú interiér a zdôrazňujú jeho štýl. Preto by tu uvedené obrázky mali byť veľmi jednoduché a nemali by mať žiadne abstraktné vzory.

MODULÁRNE OBRÁZKY MÔŽU BYŤ PRESADNE PRIDANÉ DO VSTUPU

kuchyne

Na zdobenie kuchynských postáv jas a sýtosť farieb. Obrazy by mali zodpovedať téme miestnosti, pričom by sa mal zdôrazňovať gastronomický vkus majiteľov. Segmentované obrazy sa tu však zverejňujú iba vtedy, ak je na stene voľný priestor, ktorý nebude zaberať závesné police.

KUCHYNSKÝ DEKOR SEGMENTOVANÝMI VÝKRESMI

Master class vytvorenie modulárneho obrazu

Ak chcete dať svojmu interiéru neobvyklý dizajn, bude mať k dispozícii každý, kto ovláda podrobné pokyny na vytváranie segmentovaných obrazov vlastnými rukami.

  • Najprv určte s miestom, na ktorom bude obraz visieť. Rozmery budúceho plátna závisia od voľného priestoru na stene.
  • Podľa toho sa vyberie vnútro obrazu a okamžite sa určí, koľko častí sa zlomí.
VYTVORTE OBRÁZOK Z MODULOV S VLASTNÝMI RUKAMI

  • Po rozhodnutí o počte segmentov a ich veľkostiach pripravujú drevené rámy, ktorých parametre sú menšie ako modulárne fragmenty.
  • Obrázok je orezaný na segmenty. Môžu mať rovnakú veľkosť alebo sa môžu líšiť v jednom z parametrov (všetko podľa uváženia kapitána).
FANTASY POVOLÍ DOKONČIŤ TAKÉTO VZORKY OBLEČENÍM A TLAČIDLAMI

  • Každý segment je roztiahnutý do svojho rámu a pripevnený na zadnej strane pomocou zošívačky nábytku.
  • Bude potrebné iba zavesiť správne vyrobené moduly a miestnosť sa okamžite zmení.
JEDNODUCHÝ DEKOR A VÝSLEDOK JE VLASTNÝ

Ako obrázky môžete použiť strihy tkanín so zaujímavými vzormi, fotografické tapety alebo vyzdvihnúť zaujímavý obrázok na internete a objednať jeho výtlačok. Pre tých, ktorí vlastnia kefu, je jednoduchšie vytvoriť exkluzívny rám - jednoducho zaveste rámy na plátna a vytvorte na nich krásu.

MODULÁRNE FARBY Z OBRÁBACICH LÁTOK

Rôzne možnosti

Prítomnosť obrazov v interiéri, zvlášť segmentovaných, dodáva atmosfére zvláštnu atmosféru tepla a pohodlia, ktorá vyplňuje prázdne steny. Aby sa tento pocit nepoškodil, je potrebné vybrať obrázky, ktoré harmonicky zapadajú do štýlu interiéru a nespadajú z celkového farebného rozsahu.

NEDOSTÁVAJTE STENY PRÁZDNY

Existuje veľa možností pre témy, ktoré budú vyzerať dobre v moderných domácnostiach. Ak chcete vybrať niečo špeciálne pre dušu, môžete nahliadnuť do výberu fotografií, ktoré ponúkajú stránky príslušných subjektov.

NÁVRH MÓDY

V škandinávskom štýle vyzerajú dobre a obrazy s pôvabným jeleňom a obrázky romantickej povahy.

Jasné viacfarebné abstrakcie s asymetrickým usporiadaním segmentov dobre zapadajú do pozadia pastelovej steny v obývacej izbe.

SLIDESHOW

Vetvička sakury alebo motýľ vlajúce nad kvitnúcou kvetinou - táto téma je vhodnejšia do spálne.

V rodine novomanželov na miesto bude koláž svadobných fotografií alebo obraz srdca bijúce jednotne.

AKTUÁLNOSŤ FOTOGALÉRIÍ

Na stene v miestnosti školáka vyzerá zaujímavá mapa sveta, vytvorená jeho rukami. A nezvyčajne tiež doplní interiér modulárneho obrazu z kresieb jej rytiera alebo výšivky dcéry ihly.

Ak existuje túžba vytvoriť úžasný dizajn vlastnými rukami, potom budú predstavy o tom, ktorý obrázok je lepšie zavesiť na stenu.

MODULÁRNE FARBY

Pin
Send
Share
Send
Send