Užitočné nápady

Poloha v malej veľkosti: 17 prudkých návrhov pre pohodlie a hospodárnosť priestoru

Pin
Send
Share
Send
Send


Malý byt je výzvou pre tých, ktorí chcú náležite vybaviť obytný priestor.

Pri tejto náročnej úlohe môžu pomôcť dobré rady.

Pri novom preskúmaní bolo zozbieraných 17 takýchto fotografických tipov naraz, pričom každému z nich treba venovať pozornosť.

1. Magická harmonika

Konzolový stôl s rozťahovacím lôžkom.

Priestranná manželská posteľ, ktorá sa dá zložiť ako akordeón a premení sa na jednu zo stien malého stola konzoly. Takáto funkčná konzola sa dokonale zmestí do interiéru jednoizbového bytu alebo malej spálne, alebo sa stane ďalším miestom na spanie pre hostí.

2. Zasúvateľné lôžko

Komoda.

Štýlová snehobiela komoda, ktorej spodnou zásuvkou je v skutočnosti celá manželská posteľ, ktorú možno večer ľahko vytiahnuť a tiež ľahko vytlačiť späť do dňa.

3. Dva v jednom

Dve postele v jednej.

Jednoduché jednoduché lôžko s ortopedickým matracom, pod ktorého rámom je skrytá ďalšia podobná posteľ s nastaviteľnými nohami. Táto nábytková súprava sa dá použiť ako dve samostatné postele alebo ich dať blízko seba, aby sa získala priestranná manželská posteľ.

4. Knižnica s tajomstvom

Knižnica s rozkladacou posteľou.

Moderná a pohodlná rozkladacia posteľ ukrytá v spodnej časti veľkej knižnice je skvelým nápadom pre jednoizbový byt alebo malú spálňu v malej veľkosti.

5. Integrovaný prístup

Posteľový transformátor.

Štýlový nábytok transformátor, ktorý sa skladá z úzkej skrine, rôzne police, pohovka a rozkladacia posteľ. Tento kus nábytku je ideálny na usporiadanie jednoizbového bytu, v ktorom je obývacia izba recepciou, kanceláriou a spálňou.

6. Menej malé

Laconic transformačné lôžko.

Jednoduché a veľmi lakonické lôžko, ktoré sa ľahko zloží a zmení na stoličku, stoličku alebo skrinku. Vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu sa tento kus nábytku dá ľahko presunúť z miestnosti do miestnosti alebo si ho vziať so sebou na výlet.

7. Šatníková skriňa

Posteľ skriňa.

Priestranná skriňa s vrchom postele, na ktorú sa dá dostať po rebríku, ktorého schody sú tiež policami - ideálne pre malú spálňu.

8. Z podzemí

Pódium s rozťahovacím lôžkom.

Pódium so skrytým výsuvným lôžkom na kolieskach bude štýlovým a praktickým nápadom na usporiadanie moderného bytu s jednou spálňou alebo podkrovia a umožní vám kombinovať spálňu a obývaciu izbu v obmedzenom priestore.

9. Šatníková skriňa

Šatník so sklopnou posteľou.

Pohodlné dvojlôžko, ktoré sa dá kedykoľvek zdvihnúť, z ktorého sa stáva časť obyčajného dreveného šatníka s dvoma úzkymi nádobami po bokoch na uloženie najrôznejších vecí.

10. Dizajnér

Sedačky, ktoré sa skladajú do postele.

Dve malé pohovky, ktoré po zložení dokopy zmenia pôvodnú a priestrannú manželskú posteľ a dajú sa použiť ako hlavné alebo pomocné lôžko v malom byte.

11. Posteľ pre stoličky

Svetlé kreslo.

Mäkké, svetlé kreslo, ktoré sa ľahko zmení na kompaktnú posteľ pre jednu osobu, je vynikajúcim riešením pre veľkú rodinu, ktorá je nútená zdieľať skromný byt.

12. Pod stropom

Posteľ, ktorú je možné skryť pod stropom.

Veľká štýlová posteľ s káblami, ktorá umožňuje jej uloženie počas dňa pod strop.

13. Odľahlé miesto

Posteľ v šatníku.

Malá posteľ, schovaná za dverami štruktúry podobnej obyčajnej šatníku, bude vynikajúcim riešením pre usporiadanie škôlky, ktorú zdieľajú viaceré deti.

14. Vstavaná posteľ

Štýlová vstavaná posteľ.

Štýlová moderná vstavaná posteľ, ktorá vám umožní zónovať priestor a získať odľahlé miesto na odpočinok dokonca aj v jednoizbovom byte.

15. Dve úrovne

Postele pre dve deti.

Ergonomický dizajn, ktorý pozostáva z dvoch skladacích postelí a dvoch priestranných zásuviek na posteľnú bielizeň, bude vynikajúcim riešením pre kompetentné usporiadanie malej miestnosti dvoch detí.

16. Podkrovie

Na prízemí je poschodová posteľ so šatníkom.

Ohromujúca podkrovná posteľ s priestrannou skriňou na prízemí a funkčným schodiskom, z ktorých každý schod je vybavený výsuvnou skrinkou na uloženie rôznych vecí. Tento dizajn nahradí všetok potrebný nábytok do spálne a ušetrí cenný priestor malého bytu.

Video bonus:

17. Neočakávané rozhodnutie

Spáč v kuchyni.

Vybavenie postele pod stropom v kuchyni je veľmi originálne a odvážne rozhodnutie, ktoré vyhovuje vkusu majiteľov malých súkromných domov s malými plochami, ale vysokými stropmi a stáva sa skutočným vrcholom interiéru.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send