Užitočné nápady

20 jedinečných dizajnových žiaroviek, ktoré vám spríjemnia život

Pin
Send
Share
Send
Send


Štandardné žiarovky dokonale zvládajú svoje priame povinnosti - zvýšiť mieru osvetlenia miestnosti.

Ale niekedy sa osvetľovacie zariadenia z predmetov, ktoré vykonávajú čisto praktickú funkciu, stávajú skutočnými umeleckými dielami.

Hovoríme o jedinečných žiarovkách, ktoré robia život jasnejším.

1. Pre znalcov ženskej krásy

Tienidlo na pôvodnom stojane.

Lampa, ktorej stojan je vyrobený v tvare ženských nôh, sa dokonale zmestí do interiéru dámskeho budoáru. Realizmus takejto stolovej lampy prevyšuje všetky očakávania.

2. Roztomilé králiky

Roztomilé lampy v tvare králikov.

Čo môže byť sladšie ako malé biele zvieratá? Roztomilé žiarovky, králiky sa dotýkajú nielen ich dizajnu, ale aj jasného osvetlenia miestnosti.

3. Svetelný uhol

Nástenné rohové svietidlo.

Na prvý pohľad nie je taký svetelný predmet úplne jasný, ako to funguje. V skutočnosti je to rohová lampa neobvyklého tvaru, ktorá vyzerá ako zahnutá strana knihy.

4. Pre najodvážnejších

Lampa v štýle punk punk.

Táto lampa je vhodná pre tých, ktorí sa neboja tmy. Nakoniec, v noci na neho narazíte, môžete sa veľmi báť. Ale taký desivý dizajn robí lampu skutočne jedinečnou.

5. Neidentifikovaný objekt

Extravagantná lampa pre milovníkov minimalizmu.

Lampa tohto sveta pomôže rozvíjať predstavivosť. Naozaj, vo svojej bizarnej podobe vidíte veľa objektov - od pavúka po vetvu stromu.

6. Dúhový mrak

Lampa v podobe mraku.

Príroda sa priblížila - teraz môžete vidieť realistický oblak pod stropom vo vlastnom byte. Pôvodná žiarovka navyše mení farbu.

7. Skleník pod stropom

Lampa v ekologickom štýle.

Ak sa obyčajné črepníkové rastliny zdajú byť príliš nudné, potom venujte pozornosť neštandardnej skleníkovej lampe. Takže miniatúrne rastliny sa môžu pestovať priamo nad hlavou.

8. Cesta k hviezdam

Lampa je hviezdna obloha.

Svetlo, prechádzajúce cez otvory v tienidle lampy, vytvára na stene dojem hviezdnej oblohy. Príjemná a romantická atmosféra v izbe je zaručená!

9. V čiernom a čiernom lese ...

Lampa pre milovníkov hororu.

Lampa, ktorá vytvára zlovestné tiene v podobe vysokých stromov, je určená pre tých, ktorí radi šteklia nervy. Izba s takýmto osvetlením sa zmení na temný les plný tajomných záhad.

10. Zločinný prvok v interiéri

Tienidlo so stojanovými revolvermi.

Úlohou stojana pre úplne obyčajný tienidlo sú realistické revolvery. Je pravda, že sú vyrobené z keramiky, nie z kovu.

11. Celý svet na stene

Lampa pre cestujúcich.

Lampa vo forme mapy sveta vás prinúti zamyslieť sa nad miestami, kde ste nikdy predtým neboli. Je možné a naopak si spomenúť na cesty, ktoré po sebe zanechali veľa príjemných emócií.

12. Pre dieters

Lampa vo forme taniera s jedlom.

Lampu, ktorá sa ľahko zamieňa s tanierom jedla, určite ocenia tí, ktorí sa snažia schudnúť. V tomto prípade je lepšie pozrieť sa na jedlo ako jesť.

13. Dravá lampa z hlbín mora

Lampa v tvare žraločej plutvy.

Takáto lampa pripomína žraločiu plutvu a pozerá z mora. Tento kompaktný model sa vďaka svojmu lakonickému dizajnu zmestí do každého moderného interiéru.

14. Lampa, ktorá postaví nový interiér

Lampa v podobe vežového žeriavu.

Takáto lampa by bola vhodná nielen v škôlke, ale aj v iných miestnostiach. Nepretržitá čierna farba vám umožňuje plne sa zamerať na neobvyklý tvar tohto osvetľovacieho zariadenia.

15. Žiarovka so zábleskom

Lampa vo forme ohňa.

Ironický model lampy osloví tých, ktorí sú zvyknutí zaobchádzať so všetkým humorom. Najdôležitejšia vec je, že je nemožné spáliť sa pri takom ohni.

16. Takmer domáce zviera

Lampa vycpaná.

Taká ozdobná lampa je vyrobená z vypchatej husacej a kovovej tienidla. Takýto umelecký objekt ocenia milovníci šokovania.

17. A dekor a svetlo

Svietidlá vo forme parametrických zvieracích modelov.

Takéto žiarovky, aj keď sú vypnuté, môžu slúžiť ako domáca dekorácia. Koniec koncov, je ľahké ich zameniť s pôvodnými zvieracími figúrkami.

18. Žiariaca záhrada

Lampy v podobe pukov.

Jemné žiarovky budú dôstojnou ozdobou interiéru. Viacfarebné mäkké svetlo, ktoré vyžarujú, vytvorí v domácnosti nezabudnuteľnú atmosféru.

19. Peň, čo je lepšie nesedieť

Svietidlá vo forme pňov.

Svietidlá vo forme pňov perfektne zapadajú do interiéru v ekologickom štýle. Hlavná vec - nezamieňajte si ich s poofs.

20. Zábavná geometria

Svietidlá nepravidelného tvaru.

Lampy nepravidelného tvaru vyzerajú demokraticky, ale štýlovo. Napriek svojej kompaktnej veľkosti robia vynikajúcu prácu so svojimi priamymi zodpovednosťami.

Pin
Send
Share
Send
Send