Užitočné nápady

V modernej kuchyni je to nevyhnutná vec: vyberte si rezač odpadu

Pin
Send
Share
Send
Send


Väčšina majiteľov bytov, nevedomky alebo mimo zvyku, nie je zvyknutá používať na umývadlo kuchynský odpadový drvič, hoci pre nich by takéto zariadenie bolo veľmi vítané. Šetrí sily svojmu majiteľovi, zlepšuje hygienu bytu, predovšetkým kuchyne, v ktorej sa nachádza. Je to v tomto užitočnom zariadení, ktorému dnes viac porozumieme.

Existuje veľa typov zásobníkov.

Dávkovač je schopný rozdrviť 95% potravinového odpadu, ktorý obsahuje zvyšky zeleniny a ovocia, ako aj ryby a kuracie kosti.

S pomocou dispergátora sa takmer všetka organická hmota rozomelie na tekutú suspenziu.

Mlynček je namontovaný pod umývadlom namiesto sifónu, všetka voda s zvyškom jedla ním prechádza

Sekačka na kuchynský odpad v reze

Nové v našich domovoch

Tradícia hromadenia kuchynského odpadu v koši môže trvať na našich otvorených priestoroch od nepamäti. Na predmestiach, najmä v obciach a mestách, sú takéto inovácie stále podozrivé, ale v meste sú veci úplne iné. Stojí za to pre hostesku, aby si na umývadlo kúpila rezačku potravinového odpadu, pretože si na ňu okamžite zvykne, čo sa opakovane osvedčilo na praktickom príklade. Zariadenie zbavuje majiteľa potreby vyčerpať byt v podstate s nádobou na plný odpad z potravín alebo, čo je horšie, balením tradične uloženým pod umývadlom, a pamätať na všetkých svätých, keď sa ten istý obal zlomí počas nešťastného okamihu, a vrátane schodov a oblečenia.

Po varení sme zvyknutí vyhodiť odpadky do koša, ale to nie je príliš hygienické a zápach často kazí atmosféru v kuchyni.

V predaji sú tieto zariadenia pod názvom vytesňovače. Ich nízka popularita je príčinou toho, že na domácom trhu domácich spotrebičov nie sú podobné domáce spotrebiče. Všetky sa dovážajú z blízkeho i vzdialeného zahraničia vrátane Stredného kráľovstva, kde sa nachádzajú výrobné zariadenia mnohých spoločností zaoberajúcich sa ich rozvojom.

Mlynček na kuchynský odpad pod kuchynským drezom spoločnosti Kitchen Eater

Mlynček je veľmi užitočná vec, hoci je veľmi individuálna a to, čo je vhodné pre množstvo spotrebiteľov, nemusí byť pre vás vôbec vhodné, takže predtým, ako si ho kúpite, by ste sa mali oboznámiť so všetkými schopnosťami tohto kuchynského spotrebiča a so všetkými jeho funkciami, a ak je to potrebné, postupnosť jeho inštalácie.

Správna inštalácia drviča umožní bez problémov fungovať mnoho rokov.

Čo hovoria odborníci

Prvý v našej krajine vydáva skúsených profesionálnych kuchárov. Sú správne ocenené všetky výhody ich použitia, a čo je najdôležitejšie, rýchlosť ich práce. Ale pretože nie každý je pripravený zdieľať svoje tajomstvá, napríklad, ako používať vrtulník na rezanie potravinového odpadu na umývadlo, spätnú väzbu od nich získate iba anonymne a potom iba na rozsiahlom webe.

Drvený potravinový odpad sa vypúšťa do kanalizácie spolu s vodou

Ale ak sa pokúsite, nájdete veľa užitočných informácií. Napríklad pre odborníkov v kuchyni je pracovná rýchlosť veľmi dôležitá a v čase, keď všetci hostia netrpezlivo čakajú na svoje rozkazy, je veľmi ťažké zabezpečiť čisté pracovné povrchy. Nie je čas vziať si potravinový odpad a zabrániť tomu, aby sa špina, ktorá sa prípadne získa pri príprave polotovarov, nemohla jesť za žiadnych okolností. Záchranné automaty sú v takýchto situáciách. Zahrnutá brúska okamžite zničí všetok odpad, zatiaľ čo kuchár môže s koncentráciou pokojne robiť prácu, ktorú mu zveril šéfkuchár.

Racionálne rozhodnutie o kúpe drviča závisí od počtu ľudí žijúcich v dome a ich každodennej kultúry.

S takými skúsenosťami sa môžete tiež vyzbrojiť, najmä ak ste zaneprázdnení, ktorí sa nedokážu venovať príliš veľa času takému procesu, ako je triedenie a vyberanie odpadu. Platí to najmä pre rodiny s veľkým počtom malých detí, ktoré sa stále snažia skontrolovať, čo matka alebo babička hodili do koša.

Pohodlné umiestnenie automatu v skrinke pod umývadlom

bezpečnosť

Je potrebné poznamenať, že disponenti v kine sa zvyčajne objavujú ako nástroj mučenia v hororových filmoch alebo spôsobujú najrôznejšie incidenty v komédiách, čo je vlastne príliš ďaleko od pravdy. Nebezpečenstvo týchto zariadení je veľmi prehnané. Všetko preto, že ich moderný dizajn plne zodpovedá bezpečnostným normám. Nemôžu spôsobovať škody a špeciálne senzory zabudované do konštrukcie, ako aj špeciálne technické riešenia vylučujú neúmyselné zlyhanie mechanických a elektrických častí.

Pneumatické tlačidlo na zapnutie choppera, zabudovaného do pultu v blízkosti umývadla

Z hľadiska bezpečnosti je potrebné zdôrazniť iba to, že zariadenie sa stále pripája k elektrickej sieti. Jeho parametre by mali byť navrhnuté tak, aby používali taký chopper, pretože jeho priemerný výkon je 1400 W - viac ako kanvica. Okrem toho by malo byť miesto pripojenia dávkovača k elektrickej sieti chránené pred neúmyselným vniknutím vlhkosti, ktorá môže byť v kuchyni, najmä v blízkosti umývadla, pomerne veľká.

Zásuvka na zapnutie drviča musí byť vybavená ochranou proti vlhkosti

Ak sa však budete prísne riadiť pokynmi a do zvyku správne používať chopper, bude to vždy zdroj len príjemných emócií.

Toto zariadenie je úplne bezpečné, nemá ostré čepele, pretože brúsenie sa uskutočňuje v špeciálnom žľabe.

Tip!Ak váš skartovač neobsahuje pokyny v ruštine, môžete v sieti ľahko nájsť videonávod, ktorý vám pomôže vyriešiť všetky problémy súvisiace s prevádzkou.

Vnútorné zariadenie drviča potravinového odpadu v umývadle Erator

Drvič potravinového odpadu na drezy: pravidlá výberu

Vzhľadom na veľkú rozmanitosť dovezených modelov na trhu vyvstáva dôležitá otázka: ako zvoliť rezačku potravinového odpadu na umývadlo? Najdôležitejšie kritériá pri výbere budú tieto parametre:

Pri výbere zásobníka je potrebné najprv zvážiť veľkosť umývania.

  • odbavenie
  • energie
  • hluk
  • Napájanie
  • Náklady na
  • Dizajnové prvky

Zvuková izolácia niektorých typov zásobníkov umožňuje takmer tichú prácu

Prvým a najdôležitejším kritériom pre výber drviča sú jeho rozmery. Väčšina z týchto zariadení je pomerne veľká, čo spôsobuje ďalšie ťažkosti pri ich inštalácii pod kuchynský drez. Musia byť napojené na kanalizačný systém a kompletné armatúry nie vždy zodpovedajú svojou veľkosťou odtoku zo systémov. Okrem toho môže hmotnosť štruktúry niekedy deformovať skôr ľahkú škrupinu, ale stáva sa to zriedka.

Špeciálne výsuvné zásuvky s dierou vám umožňujú nainštalovať vrták pod drez

Výkon a hluk zo sekačky - vlastnosti, ktoré zriedka na sebe závisia. Dôvodom je, že dizajn nových tichých výrobkov s mlecím systémom založeným na odstredivke nevytvára nepríjemné zvuky, preto by ste mali predovšetkým venovať pozornosť charakteristikám spojeným so znečistením zvuku. Ak chcete odradiť deti od používania tohto zariadenia, postupujte naopak.

Mlynček na kuchynský odpad pod umývadlom s vodným filtrom

Dôležitým kritériom výberu je napájanie. Niektoré profesionálne modely vyžadujú požiadavky na uzemnenie a špeciálne zapojenie. Ich ignorovanie môže skrátiť životnosť zariadenia.

Ak chcete nainštalovať zem, musíte sa obrátiť na kvalifikovaného technika.

Závery a rozdeľovacie slová

Ako vidíte, rezačka potravinového odpadu pre drez, jeho cena a dizajnové prvky sú priamo spojené. Pri výbere drahšieho zariadenia budete mať istotu v jeho bezpečnosť a spoľahlivosť. Nezabudnite však, že aj také užitočné zariadenie v kuchyni môže mať veľa skrytých funkcií, ktoré domácnosti nemusia potrebovať, na rozdiel od šéfkuchára, ktorý je zvyknutý robiť všetko čo najrýchlejšie a najpohodlnejšie.

Drtič potravinového odpadu udržuje čistotu kuchynských pracovných staníc a tiež znižuje náklady na odvoz odpadu

Dispečeri riešia problémy so zdravotníckymi službami a SES vo veľkých odvetviach

Žiadne kúsky hmyzu a švábov neznášajú útržky a zápach

Ak chcete, aby sa dnes vo vašom dome alebo byte dala do budúcnosti budúcnosť, neobmedzte sa a dajte sekačku. To sa dá dosiahnuť aj v prípade, že žijete vo vlastnom dome, pretože existujú špeciálne modely prispôsobené na pripojenie k septikom.

S touto sadou ingrediencií si môžete vytvoriť svoj vlastný osviežovač pre drvič alebo odkvap.

Sušené bomby uložené v banke a podľa potreby ich používať, hádzať ich do vrtuľníka a stlačiť tlačidlo. Na osvieženie drezu musíte hodiť bombu a naliať vriacu vodu

Pin
Send
Share
Send
Send