Užitočné nápady

Pred a po: transformácie pokračujú

Pin
Send
Share
Send
Send


Domov - to je miesto, kde teplá, útulná a chutná vôňa čerstvého chleba. Domov každého človeka je spojený s úprimnými pocitmi a najjasnejšími túžbami vrátane rozvoja a tvorby. Je však dôležité pamätať na to, že miesto, kde žijeme, nás bude ochraňovať a starať sa oň iba vtedy, ak s ním budeme zaobchádzať správne. Rozhliadnite sa, pravdepodobne vo vašom dome je niečo, čo je možné opraviť alebo vymeniť, obnoviť alebo jednoducho premiestniť na iné miesto, aby ste sa o to postarali.

Ak ste sa nerozhodli dlho začať alebo kompletne opravovať v jednej z miestností, možno nastal čas, aby nastal čas, aby pokojne as dôverou stretol budúci Nový rok. Opäť sme pripravili výber najlepších príkladov reinkarnácií interiérov v nádeji, že pomôžu zvládnuť túto úlohu.

Pred a po: úspešná oprava

 • Príklad 1

V modernom interiéri vyzerá kancelársky stôl z dreva niekedy príliš ťažký, a preto sú mnohí v zhone, aby sa ho zbavili. Nemalo by sa to však robiť, pretože ak trochu pracujete na vzhľade, takýto nábytok môže byť užitočný v každej miestnosti, kde potrebujete zariadiť pracovisko.

Starý kancelársky stôl už nie je rozpoznateľný, pretože majitelia sa rozhodli prefarbiť ho do svetlošedej a bielej farby a tiež úplne odstrániť horný krycí obal. Teraz sa kancelária môže používať ako mini-kancelária, stôl v škôlke alebo pracovisko na vyšívanie.

 • Príklad 2

Táto priestranná obývacia izba s veľkými oknami, v ktorých je strop zdobený dekoratívnymi trámami, by mohla byť vyzdobená v stredomorskom štýle. Dôležitú úlohu by v tomto prípade zohral pseudo krb, bolo však rozhodnuté ísť trochu inak a to, čo z neho vyšlo, pozri nižšie.

Štýlová izba plná rôznych textúr, ale udržiavaná v jemných prírodných odtieňoch, zaujme prirodzenosťou a nefalošnou eleganciou každej položky použitej v prostredí. Je to dojem, ktorý vytvára interiér tejto obývačky, pre ktorú bol vybraný eklektický štýl - v dnešnej dobe obzvlášť populárny trend v dizajne.

Všimnite si, aká úspešná je kombinácia jednoduchých foriem nábytku (pohovka, kreslá) s predmetmi jemných elegantných siluety (stoly, podnožky, lampy).

 • Príklad 3

Čierny strop v spálni je odvážny, ale nie vždy opodstatnený spôsob, o to viac, že ​​v miestnosti sa používajú ďalšie prvky na drvenie miestnosti. Výška miestnosti sa teda zmenšuje o obrubníky, ktorých potreba je v tomto prípade dosť pochybná a tmavý nábytok situáciu zhoršuje.

Výsledkom transformácie je, že spálňa vyzerá svetlá a svetlá, napriek rovnakému čiernemu stropu s trámami. Faktom je, že steny boli natreté svetlo šedým odtieňom a obrubníky sa vôbec zbavili. Tmavý blok bol tiež presunutý na iné miesto, hlavnou premenou však bola vstavaná skriňa, ktorú sa nám tu podarilo vytvoriť vďaka tomu, že k miestnosti prilieha pomerne priestranná kúpeľňa.

 • Príklad 4

Pripojená drevená stolička - podlahár je veľmi zaujímavý predmet, s ktorým môžete experimentovať, vyberať rôzne farby a štýly pre svoj dizajn.

Napríklad môžete rám prefarbiť v tmavom grafitovom odtieni a pre police zvoliť bielu matnú farbu. Takéto uskutočnenie obyčajného objektu z neho robí neobvyklý, ale veľmi moderný objekt pre moderný interiér.

 • Príklad 5

Pri pohľade na toto malé podkrovie, steny a strop, v ktorých sú opláštené plastom, napodobňujú drevo, mnohí ľudia nechápu, čo a ako zmeniť, aby sa miestnosť stala obytnou.

Okamžite treba poznamenať, že umelo vytvorený strop, ktorý predtým znižoval výšku stropu, bol demontovaný. Steny sú opäť opláštené drevenými doskami, neskôr natretými na bielu. V takom jasnom a čistom prostredí sa majitelia rozhodli vybaviť izbu, a musím povedať - ukázalo sa, že je to jednoduché, ale zároveň magické.

 • Príklad 6

Kuchyňa v tomto veľkom kaštieli je celkovo rovnaká, funkčná a stále vo vynikajúcom stave. Štýl dizajnu je však už zastaralý, takže práca na interiéri bola zverená odborníkom v oblasti súčasného dizajnu.

Ak neviete, čo sa má nosiť - vyberte si červenú, ale ak si nie ste istí farebnou schémou interiéru - vyberte si v prospech odtieňov bielej, takže táto farba je univerzálna. Kuchyňa sa úplne zmenila a záležitosť nie je len v plánovaní, ale aj v štýle realizácie tohto interiéru.

Laconic formy nábytku, elegantné vybavenie a vstavané spotrebiče, skryté za snehobiele fasády - to je, ako vyzerá štýlová a krásna kuchyňa

 • Príklad 7

Ďalší príklad interiéru kuchyne, ktorý stratil svoj význam a sviežosť. Atmosféra je vnímaná ako nuda a nábytok a prístroje zvyšujú priestor. Aj tu je veľmi pochybná kombinácia šedo-hlbokej farby stien a farby teplého dreva, takže je zrejmý vizuálny „chaos“.

Na fotografii vidíme úplne iný interiér, ktorý kombinuje rôzne odtiene modrej s drevenými a trblietavými prvkami. Pocit ľahkosti a estetiky umocňujú strieborné domáce spotrebiče a biele pracovné povrchy. Určite sa ožila kuchyňa, stala sa pohodlnou, štýlovou a veľmi krásnou.

Transformácie objektov a interiérov rôznych miestností

 • Príklad 1

Na prvý pohľad je zrejmé, že táto kuchyňa je veľmi populárna a hosteska v nej každý deň pripravuje pokrmy pre veľkú rodinu. Vybavený kuchynský priestor je však neúspešný, a preto nie je vhodné v ňom pripraviť jedlo. Po prvé, nie je dostatok svetla a kuchynské náčinie zaberá takmer všetky voľné povrchy, dokonca aj s mnohými skrinkami.

Po oprave prešla kuchyňa výraznými zmenami a stala sa funkčnejšou, jasnejšou a krásnejšou. Aby sa dosiahol taký efekt, ukázalo sa to vďaka vstavanému dizajnu nábytku s obmedzenou formou bielych fasád, za ktorým bolo všetko potrebné pohodlne usporiadané. Všeobecne platí, že nielen nábytok bol vymenený, ale aj v kuchyni teraz nové spotrebiče a dyhy v bielej a rôznych odtieňoch šedej.

 • Príklad 2

V takej zdanlivo malej a úzkej miestnosti nie je možné vybaviť pohodlnú spálňu. Majitelia však našli východisko a kompetentne sa priblížili k otázke územného plánovania miestností.

Okamžite treba poznamenať, ako oveľa lepšie začala miestnosť vyzerať vďaka maľovaniu stien a stropu v prírodnej bielej farbe. Potom venujte pozornosť umiestneniu nábytku. Posteľ kolmá na vstupné dvere bola umiestnená blízko okna a protiľahlá stena bola usporiadaná odkladacia plocha (komoda a polica). Tiež tu bolo miesto pre pracovný priestor, ktorý sa nachádza neďaleko od vstupu do spálne. Výsledkom bola svetlá, útulná a pohodlná miestnosť so všetkým potrebným nábytkom.

 • Príklad 3

Návrh objektu je samostatnou samostatnou témou, ktorá priťahuje skutočnosť, že neexistujú takmer žiadne obmedzenia. Napríklad táto starožitná stolička mohla zhromaždiť prach pod hromadou kníh v knižnici alebo skrini, ale zrazu našla nový zaujímavý život v obývacej izbe.

Farba farby a textúra čalúnenia naznačujú, že stolička je teraz usadená v dievčenskej alebo šatni. Táto položka teraz nemôže nikoho nechať ľahostajným, a to všetko preto, že sa iba natieralo pastelovo ružovou farbou a nahradilo staré čalúnenie novou faux kožušinou. Ukázalo sa, že je výnimočný a veľmi svieži, vyskúšajte ho a pozeráte sa na starý drevený nábytok novým spôsobom.

 • Príklad 4

Často nie je potrebné sledovať reinkarnáciu priestrannej kúpeľne, ktorá má navyše dve veľké okná. Napriek tomu táto izba v súkromnom dome zaberá kúpeľňu a takto ju vidia aj majitelia kaštieľa.

Nasýtená kobaltová farba stien v kombinácii so snehovobielym a odtieňmi dreva je základom stelesneného obrazu tejto kúpeľne, aristokratického, ale útulného. Miestnosť vyzerá vyššia, vďaka hornej časti stien, maľovanej vo farbe stropu a ozdobným úzkym trámom. Voľne stojaca vaňa v čiernej farbe a rolety na oknách namiesto záclon sú ďalším pozoruhodným detailom tohto úspešného interiéru, premyslený, výstižný, s chuťou.

 • Príklad 5

Ak ste niekedy videli podobný objekt, pozerajte sa pozorne: prírodný drevený rám a retro silueta stoja za to, aby ste sa stali reštaurátorom.

Ak dostanete tieto stoličky v dvojhre, potom s ich pomocou môžete doplniť interiér aktuálnym trendom - predmety v retro štýle. Na tento účel je potrebné vymeniť iba mäkké plnivo (penová guma) a zvoliť čalúnenie (napríklad rohož, tvíd).

 • Príklad 6

V moderných apartmánoch je priechodná kuchynka malej veľkosti celkom bežná a vyvstávajú rovnaké otázky o jej najlepšom usporiadaní.

V prvom rade sa majitelia domov rozhodli zbúrať malé steny, ktoré vizuálne oddelili kuchyňu od hlavnej miestnosti. Potom bol výber urobený v prospech vstavanej technológie zabudovanej do tela ergonomického a funkčného nábytku. V jej závesných skrinkách sú ukryté nielen kuchynské náčinie, ale aj komunikácia.

 • Príklad 7

Svetlá a rustikálna spálňa v podkrovnej miestnosti môže patriť majiteľom domu alebo slúžiť ako hosť. Podľa nášho názoru jej však chýbajú určité podrobnosti, ktoré dokážu dotvoriť očarujúci obraz.

Plocha pod stropom bola predtým vnímaná ako prázdna a vyžadovala doplnenie. Po namontovaní odkvapov s dekoratívnymi prúžkami dreva a ďalšom zavesení na neho ľahkého tylu znel interiér spálne presvedčivejšie.

Pin
Send
Share
Send
Send