Užitočné nápady

15 skvelých nápadov, ako vyzdobiť kuchyňu na Nový rok

Pin
Send
Share
Send
Send


Veľmi skoro, pod časom zvonenia a vystúpením prezidenta, príde dlho očakávaný Nový rok! Pamätáte si, čo je hlavnou dekoráciou stola? Správne, tv. A čo je nevyhnutným atribútom nového roka? To je pravda, silvestrovská nálada, ktorú vytvoríme, ozdobíme nielen byt, ale aj kuchyňu, kde trávime nielen malú časť času, dokonca aj v novom roku a ešte viac. Dokážeme vám, že okrem tradičných papierových snehových vločiek na oknách stále existuje veľa nových kreatívnych nápadov!

Vianočný stromček

Nie každá kuchyňa sa môže pochváliť rozmermi, ktoré budú stačiť na nadýchaný vianočný stromček. Toto je tvrdá realita, z ktorej nesmie utiecť. Pravda, nie je to dôvod na opustenie vianočného stromu v kuchyni: nájdete miniatúrne možnosti alebo použite nadýchané smrekové vetvy - atmosféra sa okamžite zmení

Vianočné vence

V predvečer nového roka vám odporúčame prihlásiť sa na majstrovskú triedu v oblasti výroby majstrovských vianočných vencov. Taký úžasný prvok môže byť zavesený na dvere alebo na stenu. Vence môžu byť veľké a veľké alebo elegantné a miniatúrne. Všetko záleží na šírke vašej fantázie.

sviečky

Pár týždňov pred najkúzelnejšou nocou v roku môžete večer zapáliť sviečky v kuchyni. Nech sa každá večera koná v tlmenej a nádhernej dovolenkovej atmosfére.

Vianočné hračky

Vianočné hračky môžu visieť nielen na vianočný stromček. S ich pomocou môžete zostaviť skvelé skladby na ozdobenie kuchyne. Ukážte malú fantáziu a vaša kuchyňa sa zreteľne zmení.

girlanda

Garland je ďalšou nevyhnutnosťou novoročnej výzdoby. Existuje veľa originálnych a nezvyčajných spôsobov použitia najbežnejšieho venca. Stenu môžete vyzdobiť usporiadaním girlandy v tvare vianočného stromu alebo vyrobením krásnych pohárov so svetlami v škandinávskom štýle.

Plagáty a plagáty

Plagáty a plagáty sprostredkujú atmosféru dovolenky najlepším možným spôsobom. Jeden alebo dva plagáty so zimnou grafikou alebo hovoriace slogany sú ideálne do kuchyne. Je to skvelý spôsob, ako ukázať svoju osobnosť.

riadu

Nový rok je vynikajúci spôsob výmeny jedál v dome. Zdalo by sa, že ide o jednoduché taniere a poháre a o to, ako skvele menia interiér. Berte na vedomie!

figúrky

V novoročných sochách je niečo zvláštne. Zdá sa, že pochádzajú zo vzdialeného detstva. Spravidla je tento dekor vždy veľmi krásny. Stačí jedna figúrka, aby sa interiér kuchyne stal skutočne čarovným a báječným.

Hviezdy

Hviezdy dokonale zapadajú do novoročnej výzdoby: môžu to byť vianočné ozdoby, girlandy, sviečky a dokonca aj vence. Môžete si vytvoriť girlandu hviezd a zavesiť ju pozdĺž okna. To bude blikať a trblietať krásne, takže vám dobrú náladu a more úsmevov.

kužele

Choďte do lesa na prechádzku, popadnite šišky domov. Môžu nájsť skvelú aplikáciu. Napríklad z nich urobte novoročný veniec alebo urobte šišky súčasťou slávnostnej kompozície. Mimochodom, kužele môžu byť maľované v rôznych farbách.

vetvy

Ak vášmu interiéru dominuje škandinávsky štýl a ste horlivým zástancom minimalizmu, pobočky sa do vášho interiéru dokonale zmestia. Iba na prvý pohľad sa zdá, že nemajú nič spoločné so slávnostnou atmosférou. Fotografie z nášho výberu dôkazov.

Papierové hračky

Pamätajte na detstvo, siahajte po nožniciach a papieri, zbierajte celú domácnosť pri stole a začnite vyrezávať novoročné hračky. Snehové vločky môžu byť veľmi odlišné a virtuózne. Môžete dokonca zariadiť súťaž o najkrajších.

Výkresy na okuliaroch

Poháre v kuchyni nemôžu zostať bez dekorácie v novom roku. Ak mráz nevyťahuje snehové vločky, urobte ich podľa vlastnej vôle. Na to budete potrebovať papier a malú obratnosť alebo špeciálne nálepky, ktoré sa predávajú vo veľkých supermarketoch v častiach s tovarom pre domácnosť. Vy sa rozhodnete, ale chceme poznamenať, že použitie tejto možnosti je omnoho pohodlnejšie.

Pin
Send
Share
Send
Send