Užitočné nápady

Ako správne skladovať produkty, ktoré často kupujete prozapas

Pin
Send
Share
Send
Send


Cestoviny, ryža, čaj, káva, korenie a korenie - tieto výrobky sa zvyčajne veľmi rýchlo skončia. Ak si ceníte svoj čas, má zmysel kúpiť naraz niekoľko balení týchto produktov. To vás ušetrí od toho, aby ste museli behom večera bežať do obchodu a zistili, že na varenie večere nie je dostatok prísad.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že uložiť také veľké množstvo výrobkov v jednej kuchyni nie je také ľahké. To je pravda, ale iba ak nepoznáte všetky tajomstvá správneho skladovania a ignorujete nákup kuchynských spotrebičov, ktoré túto úlohu uľahčujú.

Ukážeme, ako skladovať výrobky, ktoré je možné a mali by sa kúpiť okamžite a vo veľkom množstve. Niektoré nápady vás príjemne prekvapia, pretože vám pomôžu ušetriť čas a inteligentne usporiadať priestor v kuchyni.

1. Sklenené poháre

Sklenené nádoby sú absolútnou nevyhnutnosťou každej kuchyne. Je pohodlný, praktický a dokonca krásny. V prípade potravín je tento typ úložiska ideálny. Mimochodom, sklenené nádoby budú nielen dokonalým dekorom vašej kuchyne, ale tiež vám ušetria čas, pretože môžete okamžite zistiť, čo leží.

2. Nádoby na korenie

Koreniny sú v pohode. Najskôr vytvoria jedinečný štýl vašej kuchyne. Po druhé, vynikajú jasne, pretože väčšina korenín má zaujímavú textúru a chutné farby. A nakoniec tento spôsob skladovania pomôže vyhnúť sa veľkému počtu vriec v rôznych skrinkách.

3. Vešiaky

V komore môžete ukladať jedlo rôznymi spôsobmi. Môžu to byť nádoby, poháre alebo dokonca vešiaky. Obrázok ukazuje, ako je možné výrobky v obaloch ľahko umiestniť do skrinky, pričom zaberá minimum miesta.

4. Zásuvka

Ak je vaša kuchynská súprava vybavená takou zásuvkou, zvážte šťastie. Nedostatok konektorov? Postavte ich sami. V takýchto škatuliach je najlepšie skladovať korenie, oleje a iné kompaktné výrobky. Stačí ich usporiadať do niekoľkých radov a užiť si poriadok.

5. Plastové nádoby

Plastové nádoby pomôžu správne umiestniť výrobky do špajze alebo do kuchynskej skrinky. Zbierajte „dizajnéra“ produktov, ktoré ste si kúpili, v rezerve. Rozložte ich tak, aby pevne zapadli do nádob. Táto metóda pomôže ušetriť miesto v skrini.

6. Plastové „okná“

Ak vidíte, že na stene skrinky je voľný priestor, prečo to nevyužiť? Nakupujte plastové okná v železiarstve a pripevnite ich. V týchto „oknách“ môžete uchovávať vrecká s korením, práškovým cukrom alebo instantnou kávou.

7. Police na víno

Aby ste mali vždy po ruke fľašu svojej obľúbenej červenej suchej fľaše, môžete si vyrobiť taký malý mini bar. Takéto drevené police pomáhajú skladovať niekoľko fliaš vzácneho nápoja súčasne. Je to tiež super dekoratívny prvok, ktorý sa dá použiť ako polica. Vyzerá celkom štýlovo, však?

8. Palety na zeleninu

Z obyčajných drevených paliet môžete vytvoriť taký cool dizajn na skladovanie zeleniny. Napríklad zemiaky, repa a iné koreňové plodiny. Nezaberá veľa miesta a je celkom pohodlný! Vytvorenie takého dizajnu nie je vôbec ťažké.

9. Kovové pletivo

V takej chladnej a pohodlnej mriežke môžete ukladať nielen ovocie, ale aj balenie s rôznymi výrobkami. Mriežka sa dá ľahko umiestniť do kuchyne. Pre tento dizajn sú obzvlášť úspešné interiéry v štýle country alebo kuchyne v podkroví. Rovnako jednoduché a priestranné môžete umiestniť rôzne produkty na jedno miesto.

10. Drevené police

Priestor pre drevené police je úplne v každej kuchyni. Vyberte si ich podľa farby a interiéru svojej izby. Pripevnenie takýchto políc nie je ťažké a problém so skladovaním výrobkov a všetkých druhov kontajnerov bude veľký.

Pin
Send
Share
Send
Send