Užitočné nápady

10 nápadov, ktoré možno zavesiť na stenu namiesto ďalšej galérie

Pin
Send
Share
Send
Send


Galéria mnohých obrázkov na stene dokáže zachytiť všetky vaše obľúbené fotografie a vyzerať skvele nad pohovkou. Nebudeme však prekvapení, ak vás tento nápad naplní týmto nápadom. Rozhodli sme sa nájsť zaujímavé alternatívy a povedať o nich v tomto článku.

1. Jedna veľká tlač

Pamätáte si na časy, keď stačilo urobiť jedno hlavné umelecké dielo? Nikdy nie je príliš neskoro na to obrátiť: vymeňte riadky malých snímok za jeden obrázok alebo fotografiu, do ktorej ste blázni. Môže poskytnúť vašej miestnosti väčšiu hĺbku, najmä ak ide o 3D efekt a presne zhromaždí všetky objekty v miestnosti do jednej kompozície.2. Váš osobný banner

Stačí len ponoriť kúsok látky do farbiva - nechať to nerovnomerne zafarbiť a zostať očarujúce „vrásky“ - získať nástenný banner. Nakreslite alebo vyšívajte na tom, na čom vám skutočne záleží.


3. Látka so vzorom alebo batikou

Krásnu látku nie je potrebné nechať obliecť na vankúšoch, môžete ju použiť vo forme nástennej výzdoby. Môže to byť len obľúbený opakujúci sa vzor alebo skutočné umelecké dielo, natreté farbami textílie. Mimochodom, môže to byť krásny šál krku. Je veľmi jednoduché zavesiť takúto dekoráciu - na lepiacu pásku alebo zamiešať tenké tyčinky v spodnej a hornej časti plátna.


4. Poličky zásuviek

Výzdoba, ktorá nebude stáť takmer nič a môže byť funkčná, je najvyšším snom. Drevené škatule spred výrobkov alebo zásuviek starého stola budú vyzerať skvele zavesené na stene, najmä ak ozdobíte zadnú stenu tapetou, darčekovým papierom alebo látkou. Navrhnite ich ako malé police a vychutnajte si výhľad.

5. Prízvukové zrkadlo

Zaveste zrkadlo na stenu vo veľkom, najlepšie vyrezávanom a svetlom ráme, a budete prekvapení, ako veľmi sa váš izba zmení. Táto technika funguje najlepšie na pevnej stene.6. Veľká čiernobiela fotografia

Aj keď nie ste profesionálny fotograf, čiernobiele spracovanie a veľké tlačové formáty urobia z vašej obľúbenej fotografie umelecké dielo. A táto farebná schéma sa zmestí do každého interiéru! Vytlačte krajinu, ktorá bola odfotografovaná na výlete, alebo rodinnú fotografiu, vďaka ktorej sa budete usmievať, a nechajte ju v nej samostatne.7. Galéria dosiek

Nechajte volumetrické zloženie jedál nahradiť galériu z plochých obrázkov! Najštýlovejšie vyzerajúce monofónne objekty rôznych tvarov a veľkostí, harmonicky umiestnené vo vzťahu k sebe navzájom.

8. Školiace materiály

Používanie výučbových materiálov z hodín botaniky na ozdobenie vášho domova je neobvyklé riešenie, ktoré tiež pridá zeleň do vášho domu. Takéto potlače vyzerajú skvelo s dreveným nábytkom. Mimochodom, nie je potrebné sa obmedzovať na vegetatívnu tému: staré geografické mapy sú nadčasovou klasikou. Alebo máte kresby ležiace po architektonických kurzoch? Alebo sa vám páči vzhľad matematickej grafiky? Nebojte sa experimentovať!9. Bridlica

Čierna matná povrchová úprava dodá miestnosti eleganciu. A ak dáte bridlicu do krásneho rámu a napíšete niečo motivujúce, dekoratívny efekt bude ešte príjemnejší. Nehovoriac o tom, že deti budú mať radosť.


10. Prešívaná prikrývka

Recepcia je samozrejme odvážna, ale po kobercoch na stenách - čo ešte musíme stratiť? Prikrývka na stene, najmä so zaujímavým obrázkom alebo technikou patchwork, urobí miestnosť útulnejšou a jasnejšou. Riešenie je ideálne pre vidiecke štýly a boho-chic a bude vyzerať najlepšie nad posteľou alebo v škôlke.

Pin
Send
Share
Send
Send