Užitočné nápady

19 spôsobov, ako urobiť byt pohodlnejším a nezaťažiť ho miliónom

Pin
Send
Share
Send
Send


Čím chladnejšia je na ulici, tým viac chceme vybaviť byt tak, aby sa oko radovalo a spievali duše.

Pre vás najelegantnejšie spôsoby, ako priniesť pohodlie domova na novú úroveň, čo tiež neohrozuje vašu peňaženku.

1. Odkladacie priestory starých dverí

Dokonca aj tie nepopsané veci, ktoré môžete vyzdvihnúť kráľovským spôsobom, to isté s týmito dverami. Tieto police sú kompaktné, môžu byť múdro umiestnené vo voľnom rohu a diverzifikovať vybavenie miestnosti.

2. Stránka knihy namiesto tapety

Nebojte sa experimentovať s kresbou na stenách: naj neočakávanejšie riešenia môžu byť najvýhodnejšie.

3. Výťah nálady

Svetlé detaily neboli zrušené! Vyrobené z toho, čo ležalo v skrini, vám tieto koberce ušetria od zbytočných vecí a poteší každý deň.

4. Nie hrnce, ale obyčajný zázrak.

Rastliny v bežných kvetináčoch sú nudné. Vyzbrojte sa motúzom, farbou, dobrou náladou a vytvorte ich pomocou týchto a týchto tipov.

5. Zásobníky, ktoré oživili aj v pondelok ráno

Tácka nie je nutnosťou, ale môže stále prispievať k vytváraniu príjemného prostredia. Kúpte si alebo si urobte sami - voľba je na vás, ale existujú pokyny, ktoré vytvoria majstrovské diela, ktoré nenájdete v obchodoch.

6. Prehoz, ktorý sa zahreje za každého počasia.

Pre úplné šťastie a pohodlie by ste mali vždy pridať prikrývku. Veľké krytie. Veľmi veľké krytie. Taký veľký, že v procese vytvárania dokážete obísť bez lúčov a mať iba ruky. Zložitosť je minimálna, efekt je úžasný.

7. Niečo nové namiesto corkboardov.

Priestor nad pracovnou plochou môže byť prekvapivo užitočný, preto stojí za zváženie netriviálny dizajn. V kurze môžu ísť najnáročnejšie veci, ktoré boli roky uložené v garáži.

8. Vankúše v pastelových farbách

Vankúše s jednoduchými vzormi a prechodmi budú vyzerať výhodne v každej obývacej izbe a výdavky na ich kúpu nie sú vôbec potrebné. Zásoby na farbách a zeleninových prírezoch, jednoduché a veľmi jednoduché pravidlá - a všetko sa ukáže.

9. Malý stôl

Aj v malom priestore si môžete vybaviť kútik pre prácu a reflexiu. Tieto odporúčania pomôžu zrealizovať sen o samostatnom písacom stole.

10. Polica na chodbe vládcov

Dokonca aj najbežnejší pluk sa dá radikálne transformovať pridaním ... tuctu riadkov a pár háčikov. Vešiak na vešiaky na šaty!

11. Sledujte, čo sme ich nevideli

Ručne vyrobené hodiny dodajú do každej miestnosti chuť, hlavnou vecou je vybrať si dizajn, ktorý vyhovuje vášmu domovu.

12. Geometrické police

Ak existuje miesto a potreba pre nástenné police - improvizujte a nestratte. Dizajn môže byť veľmi rozmanitý a farby - neočakávané.

13. Kôš na bielizeň ako ozdoba

Ďalší dôkaz toho, čo je krásne, nie je vždy drahý. Z materiálov dostupných v každom železiarstve získate kôš, ktorý je užitočný v každej miestnosti.

14. Jednoduchá strieška pre najsladšie sny

Pri výrobe vrchlíka v skutočnosti nie je nič iné, zatiaľ čo to môže urobiť z vašej postele najromantickejšie miesto na svete. Tu je jedna a druhá poznámka o vytvorení tohto zázraku.

15. Služba, ktorá vás nenechá ľahostajným

Starý lak na nechty je užitočný a dokonca ako: na poháre sa zmení jedinečný vzor, ​​ktorý je jednoducho odsúdený na milované.

16. Najprirodzenejšie vešiak

Rezané suché konáre sa dajú použiť ako vešiak a umiestniť ich do konvenčného rámu dosiek. Lacné a praktické - ako to urobiť, pozri tu.

17. Nový pohľad na záclony

Je potrebné prehrať zvyčajné vnímanie záclon a záclon: pridá to viac svetla, ktoré v období jesene a zimy tak chýba, a vytvorí jedinečnú domácu atmosféru.

18. Luxusný tienidlo so zlatým tajomstvom

Plechovka so zlatou farbou môže zmeniť aj tie najnudnejšie tienidlo na skutočnú pýchu dekoratéra. Tu je jednoduchý návod na výrobu.

19. Pozadie, ktoré rozhoduje o všetkom

Fotografie sa príliš nestávajú, sú nesprávne zdobené. Ak niekto hovorí opak - neverte. A počúvajte sami seba: iba týmto spôsobom nájdete samotný domov a taký pokoj mysle.

Pin
Send
Share
Send
Send