Užitočné nápady

17 jednoduchých nápadov, ktoré pomôžu priniesť a udržať poriadok vo veciach

Pin
Send
Share
Send
Send


Každý z nás vie, aké ťažké je udržiavať poriadok vo vlastných veciach. Stojí za to si trochu oddýchnuť a za pár dní sa dom alebo pracovisko ponorí do skutočného chaosu. Predchádzanie tomuto problému a boj proti nemu, ak sa to už stalo, pomôže novému malému prehľadu, ktorého autor zhromaždil užitočné tipy na udržanie poriadku.

1. Organizátor fliaš

Organizér na fľaše zo stojana na časopisy.

Fľaše s vodou, nápojmi a slnečnicovým olejom zaberú oveľa menej miesta, ak nebudú uložené vertikálne, ale horizontálne v držiaku časopisov. Mimochodom, tento stojan je vhodný aj na kompaktné skladovanie plechoviek s konzervovanými potravinami.

2. Značky

Označenie skriniek.

Rozdeľte veci do skupín a uložte ich do samostatných skriniek označených nálepkami s nápismi alebo obrázkami zodpovedajúcimi konkrétnej skupine. Označenie pomocou krabice vám pomôže ľahko nájsť tú správnu vec a po ponožkách ju zložiť na miesto. Takáto myšlienka uchovávania bude obzvlášť dôležitá v miestnosti dieťaťa alebo mladistvého.

3. Hygienické potreby

Skladovanie kúpeľňových doplnkov.

Väčšina ľudí drží hygienické výrobky po stranách vane, čo je dosť nepohodlné, pretože narúšajú čistenie a často padajú. Namiesto toho sa sprchové gély, šampóny, balzamy a žinky môžu ukladať v zavesenom stave na koľajničkách sprchových závesov.

4. Obchodné plánovanie

Organizátor pre podnikanie.

Vytvorte dennú rutinu a naučte deti ju implementovať. Pomôže pôvodnému organizátorovi s obrázkami a nálepkami, ktoré môžete robiť vlastnými rukami.

5. „Vrecko“ na špongiu

„Vrecko“ na špongiu na fľaše.

Z prázdnej fľaše šampónu alebo gélu si môžete pripraviť praktický držiak na špongiu, špongiu, ušné tyčinky alebo vatové vankúšiky, ktoré možno zavesiť na kohútik alebo iný háčik.

6. Držiak na slúchadlá

Držiak na špáradlá na uloženie slúchadiel.

Slúchadlá majú tendenciu neustále sa zamotávať a roztrhávať. Aby ste predišli poruchám a predĺžili životnosť vašich obľúbených slúchadiel, musíte s nimi zaobchádzať opatrne a starostlivo ich skladovať. Niektoré druhy cievok môžu byť vyrobené z dvoch špáradiel, zlepených k sebe. Tento držiak sa môže nosiť v kabelke alebo používať doma.

7. Funkčné kúsky dreva

Originálne vešiaky.

Niekoľko dosiek s lanami pripevnenými k stene je ideálne na ukladanie kravat, šatiek, okuliarov, nabíjačiek a slúchadiel.

8. Organizér na bielizeň

Organizér pre spodnú bielizeň.

Niekoľko darčekových krabičiek rôznych veľkostí pripevnených v bežnej posuvnej skrinke vám pomôže rozdeliť ich na časti, zvýšiť kapacitu a napokon zorganizovať uloženie spodnej bielizne.

9. Vedenie hračiek

Plastové obaly na hračky.

Z bežných plastových hračiek si môžete urobiť veľký stojan na ukladanie malých hračiek, kancelárskych potrieb a značkových dielov. Tento úložný systém nevyžaduje veľké investície a môže sa ľahko demontovať, keď dieťa vyrastie z hry.

10. Organizátor receptov

Uchovávajte poštu a recepty.

Vizitky, recepty, účty za elektrinu sa budú veľmi dobre skladovať v domácom organizátore handier, pripevnených na vnútornej strane dverí kuchynskej skrinky.

11. Vianočné hračky

Nádoba na hračky vianočných stromčekov.

Niekoľko koľajníc vám umožní premeniť obyčajnú plastovú nádrž na nádobu na uloženie hračiek vianočných stromčekov. Na dne takéhoto kontajnera je možné zložiť rôzne dažde, girlandy a rozbité figúrky a na preteky je možné pripevniť krehké hračky zo skla a keramiky.

12. Upevnenie elektrického kábla

Držiak na kábel.

Obojstranná páska a suchý zips vám umožní zabudnúť na problém, ktorý leží pod nohami alebo sa niekde zasekáva. Stačí nalepiť jednu časť lepiacej pásky na elektrickú zástrčku a druhú priamo na elektrické zariadenie a vždy po použití kábel zaveste na miesto.

13. Organizátor pracovnej plochy

Organizér pre kancelárske potreby.

Jednoduchý, ale veľmi originálny a priestranný stolný organizér pre kancelárske potreby, ktorý môže byť vyrobený z bežných sklenených pohárov.

14. Malé časti

Úložný systém pre malé diely.

Nechty, matice, skrutky a ďalšie malé časti, ktoré majú tendenciu vyblednúť a stratiť sa, môžu byť uložené v bežných plastových fľašiach pripevnených k jednej zo stien garáže.

15. Noviny a časopisy

Organizátor pre tlač.

Udržiavanie novín a časopisov bude oveľa pohodlnejšie a príjemnejšie v očarujúcom organizátorovi, ktorý sa vyrába z vlastných rúk z drevenej palice a hustej hmoty.

16. Drôty, káble a káble

Skladovanie káblov, vodičov a káblov.

Aby ste predišli nejasnostiam a predĺžili životnosť nabíjačiek, adaptérov, káblov USB, slúchadiel a iných drôtov, bez ktorých je život v modernom svete nemysliteľný, musíte ich starostlivo a starostlivo uložiť. Za týmto účelom môžete prišiť špeciálny organizér a pripevniť ho k stene alebo stene tabuľky pomocou štandardnej kancelárskej spinky.

17. Objednávka v mrazničke

Skladovanie potravín v mrazničke.

Väčšina mrazničiek je jediný priestor, kde sú všetky výrobky uložené v dave. Ak chcete dať veci do poriadku, a triedenie výrobkov v mrazničke pomôže niekoľko plastových nádob.

Pin
Send
Share
Send
Send