Užitočné nápady

11 chladných krémov, vďaka ktorým bude kúpeľňa dvakrát pohodlnejšia

Pin
Send
Share
Send
Send


V kúpeľni je miesto, kde je obvyklé nielen vykonávať obvyklé hygienické rituály, ale aj relaxovať. Rôzne moderné vynálezy, z ktorých je ich veľa: pre každý vkus a náladu pomáhajú robiť to pohodlnejšie a príjemnejšie.

Vo vašej kúpeľni sa určite hodí výber tých najvýznamnejších vylepšení: od pohodlného kúpania po dieťa až po vytvorenie romantického prostredia pre relaxáciu.

1. Držiak na zubnú pastu

Vďaka takému užitočnému zariadeniu bude zubná pasta a kefy vždy v perfektnom poriadku.

Moderné vynálezy sú pozoruhodné svojou praktickosťou. Taká praktická vec, ako je dávkovač zubnej pasty, je užitočná v každej kúpeľni. Do nej sa vloží trubica, ktorá po stlačení špeciálneho tlačidla vytlačí optimálnu časť zubnej pasty. Zubné kefky sa nachádzajú neďaleko, v dobre vyschnutom oddelení. S týmto držiakom bude všetko príslušenstvo na ústnu hygienu v perfektnom poriadku.

2. Pohodlná vyhrievaná tyč na uteráky

Skladacie sušenie je užitočné pre veľkú rodinu alebo byt s obmedzeným priestorom.

Inštaláciou takého vyhrievaného koša na uteráky do vane môžete rýchlo usušiť veľké množstvo vecí. To však nie je jedna výhoda sušenia: môže sa kedykoľvek kompaktne zložiť a dať pod kúpeľ alebo umiestniť na stenu, kde nebude zasahovať.

3. Žeriav, ktorý kontroluje hygienu

Tento faucet mení farbu a nielen to, ale prináša blato do čistej vody.

Žeriav so zmenou farby - len dar z nebies. Keď už sú jeho ruky úplne čisté, dá znamenie. Preto, aj keď niekto myslel a stratil stopu času, nebojte sa - kohútik je vždy na stráži kvôli čistote.

4. Prostriedok na boj proti pare

Jedno jednoduché zariadenie môže zvýšiť komfort na vyššiu úroveň.

Kúpa takého užitočného vynálezu by pre každú kúpeľňu neubližovala. Pomocou čističa zrkadiel môžete za pár sekúnd odstrániť účinky pary. Použitie zrkadla bude oveľa pohodlnejšie a nebudete ho musieť utierať uterákom po celý čas.

5. Užitočné klepnutie

Taký žeriav poteší každé dieťa svojím pohodlím a originálnym vzhľadom.

Špeciálna dýza predlžuje kohútik, aby si dieťa mohlo pohodlne umyť ruky. S takýmto zariadením bude dokonca malé dieťa schopné nezávisle monitorovať hygienu a nepociťovať nepohodlie. Áno, a rodičia sa budú menej obávať, môžete svoje dieťa naučiť nezávislosti od raného detstva.

6. Hviezdna obloha priamo v kúpeľni

Hviezdna obloha vyzerá veľmi krásne a veľkolepo, keď si chcete oddýchnuť v kúpeľni.

Nepremokavý projektor si oddýchne v teplom kúpeli nielen príjemne, ale aj vzrušujúco. S jeho pomocou sa 10 000 hviezd odrazí na strope a stenách, vďaka čomu bude každé prostredie ohromujúce a romantické. Projektor môže zmeniť farbu obrázka a mať rôzne odtiene. Prístroj pracuje na batériu a ľahko sa s ním manipuluje. Alternatívou by mohla byť ďalšia moderná pomôcka, ktorá sa ponorí do vody a vytvorí krásnu farebnú projekciu priamo vo vani. Rôzne obrázky a farby vám umožňujú zvoliť si obrázok podľa vašej nálady a osobných preferencií.

7. Originálny stojan pre maximálne pohodlie.

Na taký stojan sa zmestia všetky najdôležitejšie veci na odpočinok v kúpeľni.

Tento užitočný vynález poteší tých, ktorí radi namáčajú v teplej vode o niečo dlhšie. Špeciálne prehĺbenie pohára, stojana na knihy, tablety alebo smartfóny, miesto na sviečky, krémy a iné kozmetické výrobky. Všetko je po ruke a veľmi pohodlné. Môžete si oddýchnuť a odpočinúť si v príjemnej atmosfére.

8. Romantika so špeciálnymi sviečkami

Tieto sviečky vydržia dlho a čo je najdôležitejšie, neboja sa vody.

Kúpeľňa - časté miesto na strávenie romantických večerov. Nepremokavé sviečky prispejú k tomu, že atmosféra bude skutočne útulná a nezabudnuteľná, ktorú je možné usporiadať nielen po stranách vane, ale aj priamo pod vodu a na strop alebo na ľubovoľnom mieste. Krásne tlmené svetlo urobí zvyšok skutočne relaxačným.

9. Pohodlná sprcha pre dieťa

S takou dýzou bude umývanie dieťaťa oveľa pohodlnejšie.

Dýza je pripojená k duši a potom je upevnená na vhodnej úrovni. Malý tlak je určený najmä pre detské vodné procedúry. Nezvyčajný svetlý dizajn urobí z obvyklého hygienického postupu skutočné dobrodružstvo.

10. Kamene s tajomstvom

Inteligentné kamene môžu ohriať vodu z kúpeľa na optimálnu teplotu.

Voda v kúpeli bude vždy teplá a príjemná. Ako na to? Stačí si zaobstarať „šikovný“ kamienok, ktorý sa dá položiť na dno a vychutnať si automatické vykurovanie.

11. Opierka na nohy

Pohodlné zariadenie pre sprchovací kút a tiež pre kúpeľ.

Držiak s jednoduchým držiakom môže byť nainštalovaný kdekoľvek. Pri umývaní a používaní holiaceho strojčeka je vhodné položiť si na ňu nohu. Prečo si nepridať nejaké pohodlie?

Pin
Send
Share
Send
Send