Užitočné nápady

Keď je koberec dôležitý: ako sa správne rozhodnúť

Pin
Send
Share
Send
Send


Koberec môže výrazne zmeniť obraz celej miestnosti. Takže ju musíte nechať konečne: po dokončení zvyšku dekorácie sa rozhliadnite, aby ste videli, čo vaša izba potrebuje. Môže to byť nezvyčajná textúra, farba, len hebkosť a pohodlie? Alebo v interiéri chýba moderný prvok, ktorý umožní, aby sa priestor stal skutočne štýlovým? Aby sme vám uľahčili bývanie pri konkrétnom riešení, ukážeme vám koberce, ktoré úspešne našli svoje miesto.

Pridajte textúru

Čiernobiely koberec so zaujímavou textúrou / grafickým vzorom vám pomôže s rozmermi a tvarom miestnosti. Bude to v kontraste s inými prvkami v miestnosti, umožní zdôrazniť alebo pridať miestnosť neobvyklého vnímania. Koberce so vzormi sú dokonale kombinované s inými textíliami, ako sú záclony, vankúše s potlačou alebo dokonca s maľbami na stenách. Hlavné ciele koberca s textúrou - vizuálny kontrast a rovnováha.
Taký koberec stojí za výber, ak: máte čiernobiele miesto; minimalistický alebo škandinávsky štýl; nejaký nábytok a dekor.

Dodajte pocit tepla

Svetlý koberec urobí miestnosť útulnejšou a teplejšou. Vyberte si z radostných, povznášajúcich odtieňov, ako sú červená, oranžová alebo žltá. Vďaka tomu bude miestnosť príjemná a príjemná.

Tento koberec stojí za výber, ak: máte klasický interiér alebo kreatívnu atmosféru; miestnosť má málo farebných akcentov a veľa neutrálneho nábytku.

Pridajte farebnú náladu

Teraz sú veľmi populárne marocké alebo etnické koberce. Prečo nie? Sú vymyslené, personalizujú miestnosť; Ich farby a výtlačky skutočne robia interiér módnym a príjemným pre oko.
Taký koberec stojí za výber, ak: máte bohémsky interiér alebo vidiecky dom; v interiéri je veľa zelených rastlín, dreveného nábytku a dekoratívnych predmetov a suvenírov z rôznych krajín.

Pridajte modernú verziu

Ak hľadáte modernitu a štýl, skúste nájsť farebný koberec s grafickým vzorom. Do priestoru prinesie nádych čerstvosti a novosti. Vzor môže byť jednoduchý (štvorce alebo kruhy) alebo zložitý (zložité tvary a väzby).

Taký koberec by ste si mali zvoliť, ak: štýl vášho domu je moderný alebo retro, najmä s náladou 70. rokov; priestor bol prázdny, s malým množstvom dekoratívnych prvkov.

A ktorý koberec si vyberiete?

Pin
Send
Share
Send
Send