Užitočné nápady

7 skvelých nápadov na usporiadanie malej šatne + 18 ilustračných príkladov

Pin
Send
Share
Send
Send


Aké požiadavky sa najčastejšie kladú pri výrobe šatne? Malo by byť priestranné, pohodlné a praktické. Ľahko sa stelesňujú v priestrannej šatni a čo majú robiť, keď ide o malý priestor. Tento problém sme sa rozhodli vyriešiť a našli sme veľa úspešných príkladov dizajnu.

Horné police

Interiér malej šatne

Otvorte police, ktoré zaberajú časť steny v šatni - recepcia nie je vôbec čerstvá. Ďalšia vec - používať rovnaké police, ale vyššie, takmer pod stropom. Nebudú zaplňovať miestnosť, umožnia praktické využitie celého priestoru Môžu to byť zložené sezónne predmety alebo koše s zriedka použitými odevmi.

Efektívne využitie každého uhla

Rozloženie priestoru v malej šatni

Štýlová a praktická šatňa

Horné police v šatni

Viacúrovňové police

Viacúrovňové police

Dobrou službou v malej šatni bude viacúrovňový policový regál. Nemusí byť vysoký, môže byť široký. Tento kus nábytku vám umožní umiestniť dostatočný počet vecí na malý priestor, zatiaľ čo interiér bude vyzerať stručne a elegantne.

Praktické háčiky

Praktické háčiky

Háčiky je možné v malej šatni nazvať jednoducho nevyhnutnými pomôckami. Sú navrhnuté tak, aby priniesli poriadok, spríjemnili a usporiadali skladovanie. Háčiky sú tak univerzálne, že sa dajú namontovať na stenu, na vešiak, na priečku a nestratia svoju funkčnosť. Čo si o nich treba nechať? Takmer všetko, počnúc spodným prádlom a tričkami až po nohavice, doplnky a obuv. Preto musia byť háčiky vo vnútri malej šatne.

Háčik

Udržiavanie vecí na háčkoch

Udržiavanie pásov a pásov na háčikoch

Majte vrecká na háčkoch

Originálne riešenie

Rozmiestnite police

Rozmiestnite police

Tento typ políc sa používa zriedka a považuje sa za druh exotiky, ale v malej šatni je to veľmi vhodné. Na čo slúžia a prečo ich nenahrádzajú bežné zásuvky? Odpoveď je jednoduchá! S touto možnosťou ukladania môžete vždy vidieť veci, takže v prípade potreby je ľahké nájsť jednu alebo druhú blúzku. Je to veľmi pohodlné a tiež šetrí veľa času.

Krásne a štýlové

Ekonomické skladovanie bielizne

Ekonomické skladovanie bielizne

Je dôležité mať v šatni nielen veľké množstvo zásuviek a políc, ale aj ich praktické využitie. Aj keď nie je veľa úložných systémov, možno ich používať rozumne. Napríklad v zásuvkách na bielizeň bude celkom dobré vyložiť priestor, ak veci zložíte nie vodorovne, ale zvisle a skrútením do malých rúrok.

Špeciálne nohavice

Špeciálne nohavice

Niektoré veci vyžadujú špeciálne zaobchádzanie a netolerujú sa, ak sú pokrčené alebo nesprávne zložené. Medzi také nezbedné odevy patria nohavice, najmä klasické strihy so stuženými šípkami. Najlepšie sa držia na špeciálnych koľajničkách, kde si dokonale zachovajú svoj tvar a neváhajú.

Čisté nohavice

Nízka komoda

Niektorí veria, že v šatni sa môžete obísť bez komody. Čiastočne je to správne a praktické, ale existujú kompaktné a neštandardné modely takéhoto nábytku, ktoré môžu šetriť miesto a stať sa vynikajúcimi pomocníkmi. Na ukladanie sezónnych topánok a odevov je užitočná nízka podlhovastá komoda s dostatočným počtom veľkých zásuviek.

Nízka komoda

Pin
Send
Share
Send
Send