Užitočné nápady

10 zábavných a veľmi užitočných kuchynských spotrebičov, ktoré budú užitočné pre každú hostiteľku

Pin
Send
Share
Send
Send


Moderná kuchyňa nie je iba špičkové zariadenie a inteligentné zariadenie. Najdôležitejšia vec je, že hostiteľka (a celá rodina) v kuchyni by mali byť pohodlné a pohodlné. V tejto recenzii sme zhromaždili niekoľko vecí z kuchyne, ktoré vyzerajú veľmi vtipne a budú užitočné v každej kuchyni. Dobrá náladová hosteska, a preto sú dobroty pre celú rodinu zaručené!

1. Lopatka na kávu

Kuchynský riad: odmerka na kávu.

Kávovar je jedna z tých malých vecí, ktoré sa nezdajú byť potrebné, ale keď si ich kúpite, potom nemáte potuchy, ako by ste sa bez nich mohli zaobísť. Aby som bol úprimný, takáto vec je skutočne zatraceně užitočná, ak človek často pije kávu.

2. Forma na ľad vo forme diamantov

Kuchynské náradie: forma na ľad.

Táto forma, ktorá stojí menej ako 10 dolárov, môže spadať do kategórie „viac pre fanúšikov, ako je potrebné“. Ľad je často potrebný doma - na vodu, koktaily, whisky atď. Nie je to pekné, keď v skle striekajú skutočné ľadové diamanty namiesto obyčajného ľadu.

3. Silikónový dvojitý kotol

Kuchynské náradie: silikónový dvojitý bojler.

Príroda jasne neimplikovala schopnosť variť zeleninu v mikrovlnnej rúre ani ju uvariť, pretože sa z nej stáva bezsuchá kaša. Avšak stojí za to sa ich pokúsiť uvariť v tak peknom silikónovom dvojitom kotli, aby ste to pochopili - za 10 dolárov - a uvarená zelenina môže vyzerať ako čerstvá.

4. Sweet Ghosts of the Day of the Dead rezačky súborov cookie

Kuchynské náradie: frézy na sušienky.

Takmer každý človek má základnú súpravu oceľových plechov na pečenie - hviezdy, drevo, cukrovinky atď. A prečo nie byť originálny a kúpiť za 10 dolárov sadu štyroch foriem v podobe lebiek.

5. Tvar na opekanie „Očarujúcich zvierat“

Kuchynské náradie: forma na opekanie.

Za 10 dolárov si môžete kúpiť formu toastu vo forme pandy, ktorá drží jahody v labkách. Je ideálny pre deti, ktoré sú rozmarné a odmietajú jesť. Rovnaká spoločnosť tiež vyrába medvedíky a tváre žabiek.

6. Čajové kanvica

Kuchynské náradie: čajník.

Tí, ktorí dávajú prednosť čaju a nie káve, sa musia pozrieť na túto očarujúcu malú líniu. Obzvlášť vhodné bude táto lenivá čajová kanvica v spoločnosti - zaručená nielen horúci lahodný čaj, ale aj more smiechu. Vyrobené z „lenivosti“ z potravinárskeho silikónu a dá sa umývať v umývačke riadu. K dispozícii je tiež podobný čajový hrniec asi 7 dolárov.

7. Nelepivé silikónové vypaľovacie rohože

Kuchynské náradie: silikónové rohože.

Nepriľnavé pečiace rohože zmenia život každého človeka, ktorý rád varí niečo sladké. V skutočnosti neexistujú žiadne slová, ktoré by opisovali radosť, ktorá vyplýva z pochopenia, že cookie sa nikdy nelepí na panvicu a koláč sa pri roztrhnutí z panvy neroztrhne. Sada dvoch takýchto kobercov stojí menej ako 15 dolárov.

8. Lopatky "Loch Ness Monsters"

Kuchynský riad: odmerka.

Za 20 dolárov si môžete kúpiť súpravu cedníka a lopatky vo forme netvora Loch Ness s teľaťom. Majú nielen vtipný, ale aj praktický vzhľad - „príšery“ majú „nohy“, vďaka čomu môžu byť umiestnené vertikálne na stôl.

9. Škrabka

Kuchynské náradie: šupka.

Iba 7 dolárov ... a tieto peniaze by nemali byť ľutované. Napokon, na poškriabané a nastrúhané dlane sa navždy zabudne.

10. Sada kuchynských utierok

Kuchynské náradie: uteráky.

Kuchynské utierky by sa mali v ideálnom prípade umývať každý deň. Preto ich potrebujete každý deň v týždni (tí, ktorí varia denne, potrebujú menej). Preto sa uteráky často predávajú v baleniach po piatich. Kuchynské utierky sú potrebné nielen na sušenie rúk alebo riadu. Môžu byť použité ako improvizovaný stojan na niečo, palčiaky na horúce jedlá atď. Okrem toho sú na rozdiel od papierových utierok opakovane použiteľné a oveľa krajšie.

Pin
Send
Share
Send
Send