Užitočné nápady

17 nezvyčajných nápadov, navrhnite štýlové pracovisko vo vašej domácnosti

Pin
Send
Share
Send
Send


Múdro pristupovať k dizajnu v dome je potrebné nielen ku všetkým súvisiacim s bývaním, ale aj k práci. V tomto prehľade sa zváži návrh pracoviska. Tieto tipy môžete použiť aj na usporiadanie pracoviska doma.

1. Nezávislý umelec

Biely a modrý pracovný priestor.

Veľký stôl v tvare písmena L je ideálnym riešením pre tých, ktorí potrebujú veľa pracovného priestoru. Na jednu časť tabuľky môžete umiestniť počítač a druhú použiť na kreativitu alebo prácu s papiermi. Svetlé farby stien a políc vyzerajú celkom elegantne a poskytujú maximálnu koncentráciu a modrá doska stola dodáva priestor ľahkosti a nežnosti.

2. Prírodné materiály

Kompaktné pracovisko vo výklenku.

Kompaktná pracovná plocha umiestnená vo výklenku s dreveným obložením a niekoľkými policami na stenách - ideálne riešenie pre ľudí, ktorí nedokážu poskytnúť úplný priestor na usporiadanie kancelárie.

3. Inšpirujúce farby

Svetlý dizajn pracoviska.

Odborníci tvrdia, že jasné farby stimulujú mozgovú aktivitu. Kombinácia oranžovej a zelenej farby dodá pocit veselosti a aktivuje kreatívnu energiu a otvorené police a malá biela plocha priaznivo zvýraznia jasný dizajn a umožnia vám umiestniť všetky potrebné veci do práce.

4. Stručné rozhodnutie

Pracovisko v štýle minimalizmu.

Séria drevených políc, z ktorých jedna slúži ako stôl, a ostatné sa používajú ako úložný priestor pre knihy a dôležité papiere. Takéto pracovisko je ideálne pre racionalistov, ktorí sú zvyknutí na disciplínu a poriadok.

5. Agresívny dizajn

Kreatívny dizajn pracovnej plochy.

Pracovisko tvorivej osoby by malo potešiť pohľad, inšpirovať a podnecovať. Štýlový drevený stôl v blízkosti tmavomodrej steny zavesenej s obrazmi a fotografiami v bielych a zlatých rámoch, množstvo zložitých predmetov dekorácie určite uspokojí potreby každého estéta.

Pracovné miesta vo výklenkoch.

Veľký biely a zelený policový regál s dvoma samostatnými pracovnými plochami vyzerá celkom exoticky a bude vynikajúcim riešením pre dom, v ktorom býva niekoľko ľudí. Takýto stojan môžete umiestniť na nástupište pri schodoch, ak hovoríme o súkromnom dome alebo na ľubovoľnej stene bytu.

7. Pletené časti

Vytvorenie pracovného rohu v malom priestore.

Očarujúci príklad pracoviska v obmedzenom priestore (na balkóne, v komore, v skrini). Malá stolná polica v tvare písmena L poskytne dostatok priestoru na prácu alebo kreativitu, niekoľko závesných skriniek pod stropom poskytne priestor na uloženie všetkých druhov vecí a prútené stoličky a dekoratívne predmety vytvoria pracovisko v domácom štýle.

8. Príbytok spisovateľa

Atmosférický pracovný priestor.

Starožitná pracovná plocha pri okne s príslušenstvom, ktoré zapadá do témy pracovnej oblasti, je atmosférickým priestorom, ktorý inšpiruje začínajúceho spisovateľa.

9. Korková stena

Malé pracovisko s korkovou stenou.

Na usporiadanie pracoviska môže byť použitý akýkoľvek prázdny výklenok alebo voľný roh v byte. Kompaktná stolná polica, pohodlná vysoká stolička a korkový substrát prilepený k stene vám poskytnú útulný priestor pre prácu, štúdium alebo tvorivú prácu.

10. Kontrastná kombinácia

Skromná skrinka v čiernej a bielej farbe.

Kombinácia čiernej a bielej farby vždy vyzerá relevantne a štýlovo. Každý prvok tohto pracovného rohu za oponou bol starostlivo premyslený a udržiavaný v označenej farebnej palete. Z tohto dôvodu tento malý kútik vyzerá ako módna kancelária známeho dizajnéra.

11. Vznešená kombinácia

Pracovisko v čiernych, bielych a zlatých odtieňoch.

Geometrické lampy, snehobiela pracovná plocha s lesklým povrchom, pohodlné kožené kreslo na pozadí svetlej tapety so zlatým ornamentom sú skvelým nápadom navrhnúť kanceláriu v modernom dome.

12. Pri okne

Pracovisko pri okne.

Priestor pri okne - možno najlepšie miesto na usporiadanie pracoviska. Šatníková skriňa a knižnica na oboch stranách okna vytvoria druh výklenku a široký parapet dokonale zvládne funkciu stola.

13. Tajná miestnosť

Kabinet pod schodmi.

Prázdny priestor pod schodmi sa zvyčajne dá použiť na vytvorenie vašej vlastnej skrinky. Kompaktná pracovná plocha, dobré osvetlenie a niekoľko políc vám umožňujú vytvoriť plnohodnotnú kanceláriu vo výklenku pod schodmi.

14. Tajomný les

Neštandardné prevedenie pracovného priestoru.

Tapeta s obrázkami stromov, nezvyčajné police zo starých schodov a mäkký koberec vytvoria priaznivú atmosféru pre prácu a kreativitu.

15. Príjemné a užitočné

Kancelária s kriedou.

Malé pracovisko vo výklenku, ktorého vrcholom bola kriedová tapeta, na ktorej si môžete robiť dôležité poznámky, zaznamenávať svoje myšlienky a len kresliť a hádzať pary.

16. Stromy a vtáky

Kúzelný dizajn pracovnej oblasti.

Skvelý príklad kreatívneho prístupu k návrhu pracovnej oblasti. Písaný vinobranie stôl, originálne bambusové kreslo, nezvyčajný luster a police vyrobené z drôtených škatúľ vyzerajú štýlovo a zreteľne na pozadí tapety so stromami a pávmi.

17. Inšpirujúci priestor

Kombinácia bielej a drevenej výbavy.

Kombinácia bielych a drevitých kvetov upokojuje, podporuje koncentráciu a vytvára príjemnú atmosféru. Neobvyklé lampy, doplnky a plagáty na stene robia z pracoviska zaujímavé a štýlové. Nezáleží na tom, či píšete, študujete, kreslíte alebo premýšľate, v každom prípade sa budete cítiť pohodlne.

Pin
Send
Share
Send
Send