Užitočné nápady

15 skvelých príkladov, ako zakryť predmety z domácnosti, ktoré kazia interiér

Pin
Send
Share
Send
Send


Odpadkový kôš, miska pre domáce zvieratá, elektrické drôty - všetky tieto veci interiér vôbec nezdobia, ale len pokazia. Ako ich zamaskovať a kam sa schovať, aby nedráždili a nespôsobovali zmätok v priestore? Našli sme množstvo praktických a veľmi zaujímavých nápadov!

Špinavá bielizeň

Znečistený kôš na bielizeň

Špinavé nohavice a sukne sa nemôžu stať súčasťou dekorácie kúpeľne, preto musíte vyskúšať, aby neboli viditeľné. Z tohto dôvodu sú samozrejme najbežnejšie koše na špinavé prádlo. Ale môžete byť vynaliezavejší a originálnejší, vyberte si pre svoj interiér krásny prútený ratanový kôš. Ekologické, krásne a praktické!

Kôš

Kôš na kuchynskom ostrove

Ale interiér kuchyne môže zničiť odpadky, ktoré stoja v dohľade. Je rozumné to skryť, a preto existuje niekoľko miest naraz. Prvá a najbežnejšia možnosť - pod umývadlom, druhá - na kuchynskom ostrove, tretia - rozvinutie pod pracovnú plochu (takže je vhodné odstrániť obloženie okamžite pri varení).

Rozkladací kôš pod stolom

Internetový smerovač

Maskovanie smerovača

Takmer v každom dome av každom byte je smerovač, ktorý je často umiestnený v obývacej izbe a tiež nevyzerá príliš esteticky. Ako skryť malý box s anténou? Pôvodnú obrazovku môžete vytvoriť vo forme koreňov kníh alebo dokonca umiestniť smerovač do obálky veľkej starej knihy. Bude to veľmi originálne a zaujímavé!

Druhý život starej knihy

Klimatizácia

Skvelý spôsob, ako skryť klimatizáciu

Klimatizačné zariadenia sa inštalujú rôznymi spôsobmi, niekedy ich pripevňujú na vonkajšiu stenu a niekedy taká možnosť neexistuje a je potrebné ju pripevniť priamo na okno. V tomto prípade sa ukáže, že to nie je príliš nádherný výhľad z okna, ktoré môžete zamaskovať jednoducho pomocou preglejkovej dosky pokrytej bridlicou alebo inou farbou.

Elektromer

Maskovanie pre elektromery

Elektromery sú najväčší nepriatelia priestoru na chodbe, nevyzerajú vôbec atraktívne. Ale môžu byť tiež maskované! Je to veľmi jednoduché, ak máte po ruke drevenú dosku a bridlicovú farbu, bude to slúžiť ako organizátor poznámok.

Elektrické drôty

Jednoduchý spôsob, ako skryť nabíjanie a káble

Elektrické káble, predlžovacie káble, nabíjanie telefónov a káble USB sú vynikajúce na kazenie vnútorného obrazu. Aby sa tomu zabránilo, je užitočné vymyslieť pre nich kreatívne maskovanie. Jednoducho sa káble a nabíjanie dajú zložiť do krásneho koša a dať na poličku. Ale z drôtov z predlžovacieho kábla sa niektorým podarí vyrobiť na stenách zaujímavé dekoratívne prvky.

Umelecké diela z bežných elektrických drôtov

Ošklivý kúpeľ

Úspešné maskovanie prednej strany vane

Ak kúpeľ nie je možné vymeniť, ale jeho vonkajšia spodná časť je už veľmi nepríjemná, mali by ste uvažovať o lacnej dekorácii. Napríklad, plášť vonkajšej strany starých dosiek, ktoré štýlovo zdobia priestor.

Krásna kúpeľná výzdoba

Práčka

Výzdoba práčky

Zjednodušte „kamufláž“ pre práčku ľahšie ako kedykoľvek predtým! Potrebujete iba lepiacu pásku a nejakú fantáziu. No, bez nožníc, tiež nemôže. Všetko záleží na nálade a štýle interiéru, môžete kosiť diamanty, kruhy, štvorce, zlomky a ozdobiť ich pomocou práčky.

Miska pre domáce zvieratá

Preč od zvedavých očí

Misky pre domáce zvieratá zaberajú veľa priestoru v kuchyni alebo na chodbe a nevyzerajú veľmi pekne. Pre nich si môžete urobiť malý vykatnuyu panel v spodnej časti kuchyne, skryje misky a upraví interiér.

Chladnička

Krásny a štýlový dekor chladničky

Osviežte dizajn chladničky, urobte z nej umelecký objekt a vdýchnite do nej nový život? Jednoduché! To je možné vykonať pomocou bridlicovej farby alebo pásky.

Ochladzovací roztok chladničky

Pin
Send
Share
Send
Send