Užitočné nápady

Izbové rastliny ako domáca dekorácia

Pin
Send
Share
Send
Send


Kľúč k vytvoreniu sviežeho a farebného interiéru spočíva v použití rôznych izbových rastlín.

Okamžite transformujú atmosféru, zdôrazňujúc krásu zvyšku dekoru a dotvárajú atmosféru.

Zoznámte sa s 8 neobvyklými spôsobmi, ako zahrnúť izbové rastliny vo vašej domácnosti, ktoré nezahŕňajú používanie klasických váz a kvetináčov.

1. Najjednoduchší spôsob, ako dosiahnuť, aby izbové rastliny vyzerali zaujímavo, je umiestniť ich zvisle, jeden kvet na druhý, na podlahu, stenu alebo na zavesenú policu. Najvýhodnejší dizajn bude vyzerať vo voľnom rohu miestnosti.

2. Predstavujeme vám veľmi zaujímavý spôsob, ako z obyčajného stola urobiť krásnu dekoráciu pre váš domov. Stačí pridať zeleň!

3. Ešte neobvyklejšie v interiéri sú izbové rastliny vysadené v priehľadnej sklenenej miske. Ukazuje sa, že pomocou rôznych odrôd pôdy, machu a kamienkov môžete vytvoriť úžasne krásne umelecké diela!

4. Už ste niekedy mysleli, že akvárium nemusí byť s rybami? Riasy v dome - nový trend pre najkreatívnejších milovníkov izbových rastlín.

5. Skvelý nápad pre vašu kuchyňu - mini záhrada s kuchynskými bylinkami. Zaberá málo miesta, krásne zdobí a osviežuje kuchyňu, vonia vôňou a používa sa na varenie. Nemám ešte nič také?

6. Môžu izbové rastliny vytvárať pohodlie? Ako inak! Aby to bolo možné, musia byť vysadené do nejakého neobvyklého predmetu, napríklad do starej misky na cukor, šálky, pouličnej lampy alebo dokonca do knihy. Rovnaký efekt dosiahnu rôzne ručné prvky: maľované plechovky, drevené škatule, pletené obaly atď.

7. Krásna „obývacia stena“ dodá miestnosti trochu kozmický výhľad a pomôže vizuálne rozdeliť priestor na zóny bez toho, aby boli matné a chladné. Jedná sa o svieži, farebný a skutočne štýlový dekoratívny prvok, ktorý okrem iného stále filtruje vzduch a lieči atmosféru v dome.

8. Existuje spôsob, ako ozdobiť izbové rastliny bez toho, aby boli vysadené alebo premiestnené kdekoľvek? Áno! A je to skvelé pre tých najnáročnejších fanúšikov všetkého krásneho. Morské kamienky, kamienky a farebný piesok krásne zdobia vrchnú vrstvu pôdy a vytvoria nezvyčajný kontrast s farbou samotných rastlín.

Pin
Send
Share
Send
Send