Užitočné nápady

14 tipov, ktoré vám pomôžu opraviť problémové oblasti počas opravy penny

Pin
Send
Share
Send
Send


14 tipov, ktoré vám pomôžu opraviť problémové oblasti počas opravy penny

Každý majiteľ vie, že keď príde čas na opravu, v celom dome sa objavia niektoré menšie problémy, ktoré vyriešenie trvá dlho.

Na uľahčenie tejto úlohy sme zhromaždili 14 tipov na penny, ktoré vám pomôžu s opravou v dome.

1. Squeaky floor


Squeaky podlahové dosky.

Ak sa parkety začnú rozpadať a pískať, mastenec alebo detský prášok pomôžu vyriešiť problém chvíľu. Nalejte prášok do medzery medzi doskami. Toto je dočasné, ale veľmi účinné opatrenie, ktoré zbaví nepríjemný zvuk.

2. Zhrdzavené pánty

Pískavé pánty.

Sprejový olej na pečenie sa dá použiť na mazanie panvových pántov. Na tieto účely môžete použiť kanister WD-40. Pamätajte však, že takéto manipulácie sú iba dočasným riešením problému. V priebehu času bude slučka musieť namazať špeciálny nástroj.

3. Rozbitá žiarovka

Rozbitá žiarovka v kazete.

Odskrutkujte zlomenú žiarovku z kazety a pomôže polovici zemiaka. Črepy sa hlboko ponoria do koreňa a žiarovka sa dá ľahko odskrutkovať bez toho, aby vám bolelo ruky.

4. Stopy nechtov

Otvory a stopy nechtov.

Drobné trhliny, škvrny a nechtové otvory môžu byť maskované pastelovou kriedou vo farbe steny.

5. Ochrana malých častí

Maľovacia páska pri maľovaní.

Nenechajte sa leniviť na lepenie malých častí maskovacou páskou. Urobte to, aj keď je oblasť, ktorú chcete maľovať, veľmi malá, chráňte okolité povrchy škótskou páskou. Inak ich musíte namaľovať.

6. Skrutky so zníženou hlavou

Odskrutkujte zrazenú skrutku.

Ak skrutkovač neustále skĺzne a nie je upevnený v poškodenej hlave alebo skrutke, použite pomocný materiál. Napríklad pás z tenkej gumy alebo penovej gumy. Tým sa dosiahne lepšia priľnavosť na viečku pomocou skrutkovača.

7. Upevnenie zámku

Upevnenie jazyka hradu.

Zaistite jazyk zámku pomocou ôsmej stuhy. To nedovolí, aby sa dvere zabuchli, pomohlo sa vyhnúť hluku a chrániť deti, ktoré sú v miestnosti samy.

8. Upevňovacie skrutky

Zaistite skrutky a matice.

Lepšie držané skrutky a skrutky namažte nohami čistým lakom na nechty. V tejto situácii bude lak pôsobiť ako lepidlo a bude zabezpečovať bezpečné uchytenie.

9. Čistenie švov

Účinné čistenie švíkov.

Na vyčistenie škár medzi dlaždicami použite dezinfekčný prostriedok na toaletné misy. Položte prostriedky na kĺby a nechajte pôsobiť 15 minút. Po čase plochy očistite kefou.

10. Hrdzavý nástroj

Obnovte hrdzavý nástroj.

Tvrdá špongia a biely ocot pomôžu vyčistiť kovové náradie. Takýto nástroj môže byť hodnotnou alternatívou drahej chémie.

11. Ochrana proti hluku

Tiché dvere.

Na dvere priliehajúce v blízkosti hradu prilepte kúsok gumovej tkaniny, aby sa dvere nezabili a nevytvárali nadmerný hluk.

12. Štetce

Čistenie štetcov.

Ak po natieraní nemáte špeciálny nástroj na čistenie kefiek, použite ocot. Ak to chcete urobiť, musíte ju zahriať a potom do nej namočiť kefy.

13. Hrad

Namažte zámok.

Grafit je vynikajúcim mazivom pre zámky. Preto, ak sa zámok vašich dverí začal zasekávať, použite obyčajnú ceruzku. Za týmto účelom ho naostrite tak, aby hrot vykukoval o 1-2 centimetre, vložte ho do kľúčovej dierky a odlomte. Potom vložte kľúč do kľúčovej dierky a rozdrvte grafit translačnými pohybmi.

14. Drevené povrchy

Maskovacie škrabance na dreve.

Zamaskované škrabance a malé chyby na strome pomôžu obyčajným orechom. Poškodené oblasti očistite jadrom a nezaznamenajú sa žiadne škrabance.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send