Užitočné nápady

Nástenné puzdro na kľúč: štýlové zvýraznenie vašej chodby

Pin
Send
Share
Send
Send


Dom by mal mať pokoj a poriadok, držiak kľúča na stenu by mal byť zavesený pri dverách a hostia by mali byť vítaní v útulných papučiach. S papučami je všetko jasné, prečo potrebujeme hospodára? Život modernej rodiny je tvarovaný takým spôsobom, že sa v každej domácnosti vytvorí hromadná banda kľúčov. Z domu, chaty, kancelárie, pošty, bytu, garáže. Je lepšie držať ich na jednom mieste, aby ste nestrácali čas a nervy ich hľadali v správny okamih.

Podnos na príbory ako držiak na kľúče na stenu

Kľúčenka - dôležitý atribút domu. Štýlová a veľmi potrebná dekorácia každej chodby.

„Správca kľúčov“ je veľmi rozmanitý. Môžete si ich vybrať pod rozmanitým interiérom a štýlom chodby. Do steny samozrejme môžete zobrať niekoľko klincov, ale nudné kapoty, ktoré vychádzajú zo stien, sú nudné a škaredé. Oveľa estetickejšie, keď je originálna vec na chodbe.

Kľúčenka v minimalistickom interiéri

Klávesnice z drevených dosiek

Nástenný kľúč v modernej chodbe

Výber držiaka kľúča

Všetky steny múru pre domácnosť sú rozdelené na dva typy: otvorené a zatvorené. Otvorené sú základňou, ku ktorej sú pripevnené háčiky na kľúče. Uzatvorený vzhľad je však reprezentatívnejší. Takéto záhadné skrinky s policami, skutočné kľúčové domy.

Zámok na kľúče

Tip! Súkromné ​​držiaky na kľúče okrem starostlivého skladovania kľúčov môžu byť použité aj na maskovacie účely. Pomôžu skryť niektoré neatraktívne prvky na chodbe (pulty, upevnenie zvončekov atď.).

Vešiak na kľúče z dreveného dreva

Miesto na kľúče na ozdobnej polici

Pripomenutie na stene

Stali sme sa dizajnérmi

Samozrejme môžete ísť do akéhokoľvek obchodu so suvenírmi a kúpiť si krásny, luxusný dom na kľúč. Bude to však príliš bežné. Je oveľa lepšie vytvoriť originálny doplnok vlastnými rukami, tým skôr to trvá trochu času a trochu túžby.

Pre začínajúcich dizajnérov je lepšie vyskúšať vytvorenie otvorených držiakov kľúčov. Držiak na kľúče pre otvorený typ domu môže byť vyrobený z akýchkoľvek vecí a materiálov, ku ktorým je možné pripevniť háčiky.

Puzdro na kľúče Boho

Rôzne postavy vyrezávané z kusu dreva, suché veľké konáre, dosky, zbytočné police, drôtené konštrukcie, zrkadlové steny rozbitej skrinky, kúsky plastu.

Dom na kľúč

Eko-kľúč z vetvy

Vešiak na kľúče od dopravných zápch

Zapnite plnú silu fantázie a vytvorte! Deti môžu byť priťahované tvorivosťou. A okrem zdobenia každého kľúča svojou vlastnou individuálnou značkou (ktorú ste si sami vytvorili), vštepíte svojim deťom lásku a poriadok.

Pre skúsenejších remeselníkov môžete skúsiť vyrobiť uzavreté a originálnejšie držiaky na kľúče na stenu. Budete na nich musieť pracovať, ale také doplnky budú vyzerať luxusnejšie a atraktívnejšie.

Kľúčový kľúč na dverách skrinky

Predná časť skrinky na kľúče môže byť zdobená osobnými fotografiami, krásnymi obrázkami, suvenírmi, starožitnými kľúčmi, zvieracími figúrkami. Alebo môžete pripojiť malé hodiny pridaním ďalšieho nástroja pre držiteľa kľúčov.

Dekoratívny dom s kľúčovými písmenami v interiéri

Jednoduchý a pohodlný držiak na kľúče z dreva

Polička na kľúče, pomôcky a poštu

Súkromní držitelia kľúčov sú schopní prevziať úlohu organizátora a bezpečne skryť nielen kľúče v skrinke, ale aj rôzne noviny, noviny, príjmy, malé poznámky a ďalšie dôležité drobnosti.

Pozrite sa, aké krásne a originálne držiaky na stenu môžu byť:

Držiak na kľúče s fotografiou

Krásne háčiky na kľúče

Drevený vešiak na kľúče

Garáž na kľúče na kľúčenky

Master class o vytvorení kľúčového domu

Master class o vytvorení držiaka na kľúče na stenu

Ponúkame vám ponoriť sa do sveta kreativity a pokúsiť sa vytvoriť jednoduchý, ale veľmi krásny záves na kľúče na kvety. Budeme potrebovať:

 • Základ (môžete použiť dosku z drevovláknitej dosky).
 • Cache pot (vezmite starý plastový kvetináč a opatrne nakrájajte na dva).
 • Tesnenie.
 • Špachtľa (ak nie, ozbrojte sa starou maliarskou kefou).
 • Akrylové farby alebo kvaš.
 • Bezfarebná striekacia farba (pre extra ochranu a pre krajší vzhľad dekoratívnych detailov).
 • Lepidlá PVA a Titan (namiesto univerzálneho lepidla Titan môžete použiť tekuté nechty).
 • Tenká látka (alebo použite časti starého nylonového pančucháče).
 • Ozdobné háčiky.
 • Doplnkové doplnky (korálky, korálky, stuhy, perie, plátno, čipky, figúrky, akékoľvek roztomilé šperky).

Začíname. Nezabudnite vopred zakryť miesto tvorivosti handričkou (koniec koncov sa zaoberáme lepidlom a farbami).

 • ♦ Krok 1. Berieme základňu z drevovláknitej dosky (môže mať iný tvar: štvorcový, obdĺžnikový, asymetrický alebo oválny). Na dosku naneste malú vrstvu tmelu (asi ½ cm).
 • ♦ Krok 2. Bez čakania na zaschnutie tmelu nanášame prsty na štítky napodobňujúce murivo prstami alebo malými kefami.
 • ♦ Krok 3. Naše výsledné tehly a „položenie“ medzi nimi sú natreté farbou. Počkajte chvíľu, kým náter vyschne a nastriekajte naň vrstvu laku-aerosolu.
 • ♦ Krok 4. Namočte látku alebo kúsky nylonovej pančuchy do lepidla PVA.
 • ♦ Krok 5. Teraz je to na vyrovnávacej pamäti. Vezmite polovice črepníka a natiahnite na ne kúsky pančucháče alebo látky. Vytvárajte dekoratívne záhyby.
 • ♦ Krok 6. Trochu vetra, nechajte naše kvetináče ozdobené handrou. Potom ich namaľujte v tmavej farbe. Keď bude farba trochu vyschnúť, mierne ju natrieme zhora pomocou polomokrej kefy so zlatou / striebornou farbou.
 • ♦ Krok 7. Keď sú hrnce úplne suché - ozdobte ich. Tu využite všetku svoju fantáziu.
 • ♦ Krok 8. Pomocou univerzálneho lepidla (titánové alebo tekuté nechty) nalepte kvetináče na našu základňu pomocou „muriva“. Povrch domácnosti je zdobený pomocnými prvkami. Hotového držiteľa kľúčov umiestnime do rámu alebo dodatočne prilepíme kúsky drevovláknitej dosky, dreva alebo kovu pozdĺž hranice. Háčiky upevnite.
 • ♦ Krok 9. Náš kľúčový brankár je takmer pripravený. Zostáva v nej zariadiť kvetinovú záhradu. Kvetinová kompozícia môže byť vyrobená z prírodných kvetín (na tento účel vložte do kvetináčov malé kvetináče vody) alebo umelé. A môžete ich ozdobiť veľkolepým perím, suchými ozdobnými vetvičkami alebo listami.

Náš kľúčový držiak na kľúče z kvetín s vlastnými rukami sa stane najoriginálnejšou ozdobou chodby. Môžete v nej meniť kvety najmenej každý deň a každý deň si tak môžete vychutnať novinky v celej hale.

Štýlová gazdiná s vlastnými rukami

Výzdoba domácnosti

Kľúčenka s iniciálami

Klávesnica v námornom štýle

Vychutnajte si svoj domov!

Pin
Send
Share
Send
Send