Užitočné nápady

16 gizmos do domu, čo poteší každú hostesku

Pin
Send
Share
Send
Send


16 gizmos do domu, čo poteší každú hostesku

Možno, že akákoľvek hostiteľka sníva o perfektnom interiéri.

Internet je jednoducho plný rôznych návrhov vecí, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili život a vyzdobili dom alebo byt.

Zhromaždili sme 16 úžasných gizmos, pri pohľade na ktoré hosteska doslova kričala radosťou.

1. Mobilný stôl

Pojazdný nočný stolík.

Ľudia, ktorí radi pracujú pri počítači alebo jedia priamo v posteli, sa nepochybne páčia tomuto úzkemu mobilnému stolu na kolieskach. Jeho dizajn umožňuje, aby bol stôl priamo nad posteľou a nebol blízko; dole sú dve police na knihy, časopisy a iné maličkosti.

2. Minimalistické police

Závesné minimalistické police.

Malá sklopná polica v štýle minimalizmu, ktorá je namontovaná na spodnej časti kuchynskej skrinky a môže sa použiť na uloženie finálnych dosiek.

3. Držiteľ

Držiak rámu.

Praktické zariadenie vo forme rámu, ktorý je možné pripevniť ku dverám akejkoľvek skrinky a ktorý sa používa ako držiak na vrece na odpad alebo kuchynský uterák. Podľa nášho názoru je táto vec štýlová, moderná a veľmi užitočná v každodennom živote.

4. Foto ilúzia

Schodisko s optickým klamom.

Dizajn schodov môže byť skutočne úžasný. S pomocou moderných materiálov môžete z schodov urobiť nádhernú romantickú ulicu.

5. Stolová bunka

Stôl s klietkou pre domáceho maznáčika.

Mnoho majiteľov psov musí čeliť potrebe zakúpenia klietky, v ktorej bude domáce zviera prinútené zostať, zatiaľ čo majitelia nie sú doma. V takom prípade vám stôl v klasickom štýle s priestrannou klietkou dole pomôže zabiť dvoch vtákov jedným kameňom.

6. Pegboardy

Dierované dosky.

Pegboardy vyrobené z dreva sú originálne a veľmi praktické systémy na uskladnenie akéhokoľvek tovaru. Podľa nášho názoru môžu byť perforované panely s rovnakým úspechom použité na skladovanie kuchynského riadu, príslušenstva, klobúkov a kancelárskych potrieb.

7. Sadenice

Kontajnery na suchý zips.

Malé priehľadné nádoby na prísavkách bezpečne pripevnené k oknu alebo stene a môžu sa použiť na pestovanie akejkoľvek zelene.

8. Doska s umývadlom

Šikmá doska s odtokom.

Priestor v blízkosti umývadla bez kaluže a vodných kvapiek je snom akejkoľvek hostesky. Pomôže to dosiahnuť špeciálna doska stola, ktorej konštrukcia umožňuje, aby všetky kvapky prúdili späť do umývadla.

9. Sušič

Uterák.

Kompaktná skladacia sušička, ktorú je možné namontovať na okenné alebo dverové krídlo, je prvou prioritou bytu s malým balkónom a obmedzeným priestorom.

10. Záves

Vešiak s pohyblivými háčikmi.

Minimalistický vešiak, ktorý vyzerá ako drevená doska s piatimi pohyblivými háčikmi, sa dokonale zmestí do interiéru chodby, kúpeľne alebo spálne.

11. Posteľ s tajomstvom

Krabica pod posteľ.

Posteľ s priestranným boxom, ktorý možno prispôsobiť domu pre domáce zvieratá. Posteľ s podobným dizajnom pomôže vyriešiť problém s domácimi miláčikmi spiacimi v hlavnej posteli.

12. Vertikálny organizátor

Usporiadaný organizátor.

Štýlový mriežkový organizér, podobne ako rebrík, sa pohodlne pripevní na krídlo dverí a dá sa použiť ako stojan na uteráky a oblečenie v kúpeľni.

13. Pojazdná polica

Závesná pojazdná polica.

Jednoduchá a veľmi praktická polica, ktorá sa dá pripevniť k spodnej časti kuchynskej skrinky a použiť na skladovanie čistých jedál. V ideálnom prípade zaveste takú poličku nad umývadlo a položte na ňu umyté riady tak, aby zvyšná voda z nej prúdila priamo do odtoku.

14. Lampy

Svietidlá v štýle origami.

Malé nástenné lampy v štýle origami budú ohromujúcou dekoráciou pre detskú izbu alebo teenager.

15. Sušička bielizne

Skladacia sušička látky.

Ľahká textilná sušička s policami, ktorá v dvoch účtoch visí na akejkoľvek zvislej ploche a ľahko sa dá zložiť.

16. Kompaktný systém

Kompaktný systém pre kúpeľňu.

Kompaktný systém pozostávajúci z toalety s nádržkou zabudovanou do malej skrinky a kompaktného horného umývadla, ktoré zdobí jeho vrchol.

Pin
Send
Share
Send
Send