Užitočné nápady

Nápady, ako udržiavať obuv v dome: police, stojany, skrinky

Pin
Send
Share
Send
Send


Puzdrá púzdra sú riešením problému, ako udržiavať topánky v dome z estetického a ekonomického hľadiska pre malé bývanie.

Stánok na obuv v hale, pretože jedna z možností sa tiež môže stať súčasťou interiéru.

Ako materiál na výrobu použitého ťažkého dreva, drevovláknitých dosiek, ľahkej preglejky alebo kovu.

Ak sú na topánkach čipky, môžete ich zviazať lukom a zavesiť na háčiky pripevnené k stene

Je dôležité, aby ste si udržali čistotu topánok, aj keď topánky dáte do skrinky na noc a ráno ich budete obliekať, ešte vždy ich vyčistite.

Kroky vybavte dvojicou zásuviek - a môžu ubytovať toľko vecí.

Úložisko obuvi sa dá vytvoriť v celkovom štýle vášho domova.

Každý sa rozhodne individuálne, ako uložiť topánky, v závislosti od podlahového priestoru a osobných schopností. Pomocou niekoľkých tipov však môžete predĺžiť životnosť nielen svojej obľúbenej obuvi, ale aj papuče. Stojan na obuv v hale ako konštrukčný prvok by mal byť jednoduchý a spoľahlivý a ako súčasť interiéru - zapadnúť do celkového dizajnu miestnosti. Moderní výrobcovia predvídali všetky možnosti a natoľko rôznorodé, že spotrebiteľ má možnosť rozhodnúť sa o kúpe, a to aj na základe fotografie. Okrem toho môžete vlastnými rukami ukázať predstavivosť a vytvoriť krabicu na obuv. V poslednej dobe sú police a podložky, ktoré robia uskladnenie obuvi čo najpohodlnejšie, veľmi potrebné.

Kovové stojany na obuv. Výhody a nevýhody

Polica na chodbe je ideálna na uloženie každodennej obuvi

Konštrukcie stien sú vhodné, pretože pomáhajú šetriť veľa miesta.

Nevýhodou kovového stojana na uskladnenie obuvi nie sú v žiadnom prípade tieto nevýhody:

  • veľká hmotnosť produktu, najmä ak má skrinka značnú veľkosť;
  • prach sa zhromažďuje na otvorených miestach.

Najjednoduchšia možnosť uloženia obuvi na chodbe - tzv. Galoshnit

Druhy výrobkov pre otvorené topánky

Všetko, čo musíte urobiť, je zapnúť fantáziu, ktorá vám pomôže vytvoriť celú pýchu z vašej kolekcie obuvi.

Rôzne moderné police a police na otvorené topánky sú dosť veľké. Najjednoduchšou možnosťou pre malé množstvo obuvi a majiteľov, ktorí sú náchylní k minimalizmu, je niekoľko svetelných políc alebo malý šatník.

Topánky sú dôležitým prvkom nášho šatníka, ktorý veľa ľudí ukladá náhodne, čím sa skracuje životnosť ich obľúbeného páru.

Skvelý nápad na ukladanie obuvi na chodbe: polica zaberá málo miesta, topánky na nej sú vetrané a sušené

Dobrým nápadom pre remeselníkov, aby si urobili vlastné ruky, je urobiť multifunkčný stojan na topánky v chodbe, t. nastaviť pod lavici alebo osmanskej. Obráťte hornú časť akéhokoľvek materiálu, ktorý je k dispozícii v dome: kúsky kože, koženky, látky atď. Výsledkom je veľmi pohodlný a originálny kus nábytku.

Chodba pomôže ozdobiť poličku na obuv vyrobenú vlastnými rukami, najmä ak ide o mäkké sedadlo

Nákupom hotového výrobku si môžete vybrať vizuálne ťažkú ​​poličku na obuv alebo elegantnú s tenkými vyrezávanými prvkami.

Dobre upravený vzhľad obuvi, trvanie a pohodlie pri obsluhe do veľkej miery závisia od spôsobu skladovania obuvi

Keď priestor umožní chodbu, bude to vyzerať harmonicky kompletne, ktorý bude obsahovať police pod topánkami alebo skrinkou, vešiak na šaty a stojan na doplnky.

Nábytok na mieru vždy rozširuje úložný priestor.

Vešiaky na chodby sú praktické, pohodlné a nezaberajú veľa miesta. Veľký sortiment vám umožňuje kúpiť si model, ktorý zodpovedá vkusu každého spotrebiteľa.

Možnosť mobilného košíka na obuv

Topánky sa dajú pohodlne umiestniť do hlbokej skrinky s posuvnými policami

Pri skladovaní sandálov bude vyzerať zvláštny rebrík originálny, ktorý bude vo zvislej polohe a vyrieši problém šetrenia miesta a priestoru pre veľký počet obuvi.

Dámske topánky je možné skladovať zavesením na päte

Nie je veľa topánok, hlavnou vecou je ich správna organizácia

Tip! Odporúča sa vyzdvihnúť skrinku na uloženie alebo to urobiť sami, v závislosti od typu obuvi, pre ktorú je určená. Pre letné topánky postačuje klasická voľba a aby sa vošli do čižiem, vzdialenosť medzi policami by mala byť väčšia.

Tenký kabinet

Obuv by mala byť počas skladovania chránená pred prachom, vodou, slnečným žiarením, aby sa nezmizla ani sa zdeformovala

Dokonalejšia verzia galoshnitsa - tenká šatníková skriňa

Najobľúbenejší kus nábytku pre chodbu je topánka - štíhla. Klasická verzia je vybavená niekoľkými priehradkami a primeraným počtom dverí - napríklad topánkovou skrinkou. Jeho hĺbka je asi 20 cm, čo umožňuje ideálne zapadnutie do situácie, ak po inštalácii hlavného nábytku nie je dostatok voľného miesta. Myšlienka dizajnérov je jednoduchá: ak zavriete dvere skrinky, topánky zaujmú vertikálnu polohu, vďaka ktorej zužujeme také úzke rozmery. Interiér dverí má priehradku, v ktorej sú priamo umiestnené topánky. Po otvorení sa ohýba. Nič zbytočné, dosť priestranné a zároveň kompaktné. Po preštudovaní príslušných fotografií môžete urobiť individuálnu objednávku zväčšením veľkosti jednotlivých úložných skriniek alebo celej skrinky ako celku. Ak to priestor dovoľuje, môžu vyrobiť tenkú skrinku so sklopnými dverami, ak je to potrebné, ale jej inštalácia bude vyžadovať viac miesta.

Taký úzky a nízky šatník je celkom vhodný pre malú chodbu.

Ostatné druhy výrobkov pre domácnosť na obuv

Jesenné a zimné topánky potrebujú viac miesta, nezabudnite to pri usporiadaní úložného priestoru na obuv.

Otázka skladovania obuvi je obzvlášť dôležitá pri nástupe chladného počasia - topánky sa stávajú stále viac a môžu zaberať všetok voľný priestor.

Ak priestor umožňuje chodbu, je lepšie urobiť individuálnu objednávku podľa veľkosti miestnosti. Majster po vypočutí myšlienky zákazníka vyrobí stojan s toľkými policami na topánky, ktoré splnia požiadavky. Môže to byť regál na celej výške steny alebo zatváranie iba prázdneho priestoru v miestnosti. Najprv však musíte premýšľať o tom, ktoré topánky sú bežnejšie v každodennom živote, pretože päty vyžadujú hlbšiu skrinku.

Krásny a štýlový dizajn nábytku na uloženie obuvi sa môže ľahko stať vrcholom interiéru.

Rovnaký priestor môže byť vybavený jednoduchšou konštrukciou, ak chcete priestor vizuálne odľahčiť. Priestranné police poskytnú dostatok priestoru pre topánky a tenisky. Poličky na topánky na žiadosť zákazníka sú usporiadané striktne horizontálne alebo šikmo, čo zabezpečí uloženie topánky v určitom uhle. Druhá možnosť je vhodná pre topánky a ešte lepšie sú police, ktoré sa dajú zatiahnuteľné. Po kontrole fotografie by ste sa mali lepšie rozhodnúť.

Zaujímavá myšlienka uzavretej police na obuv

Police urob si sám

Pre domáceho remeselníka nie je ťažké robiť si poličku vlastnými rukami a pomôže vám to mať originálne nápady a túžby. V každom dome sú odpady vhodné na použitie.

Možnosť 1

Ďalšou možnosťou, ako obnoviť poriadok v topánkovom chaose, si vytvorte vlastné police na obuv z PVC kanalizačných potrubí

Napríklad polica na obuv môže byť vyrobená z zvyškových plastových vodovodných potrubí. Tento proces netrvá príliš dlho a výsledok ušetrí rodinný rozpočet:

  • urobiť približný náčrt s rozmermi budúceho produktu;
  • kúpiť, ak nie v domácej dielni, materiál pre budúce tyče a príslušenstvo;
  • zostaviť hotovú štruktúru pomocou spojovacích prvkov, natrieť ju požadovaným farebným rozsahom;
  • pripevnite priečku a pripevnite hotovú poličku na stenu.

Takáto polica bude originálnym a najdôležitejším pomocníkom vo vašej domácnosti.

Možnosť 2

Ak máte staré drevené schodisko, môžete ho zmeniť na poličku na odkladanie obuvi.

Ďalšia polica na obuv, ktorej fotografiu nájdete na internete. Spôsob jeho výroby je taký jednoduchý, že tento objekt môže vlastnými rukami v čo najkratšom čase vytvoriť aj začínajúci domáci majster. A tento proces je primitívny:

  • vystrihnite kúsok požadovanej veľkosti zo starého schodíka, ktorý sa stal zbytočným (počet krokov je možné zvoliť ľubovoľne);
  • vyčistite všetko dobre, leštené;
  • pripevniť okraje na stenu;
  • pripevnite háčiky k priečke, na ktorej budú zavesené topánky.

Natrite ju tak, aby sa zmestila do vášho interiéru a jemne roztiahla svoje topánky na schodoch

Druhá možnosť je vhodná pre malú chodbu a malé množstvo obuvi.

Keď sa teda rozhodnete aktualizovať vzhľad chodby, využite radu a kúpte si stojan na ukladanie obuvi z fotografie, ktorá sa vám páči, alebo ju vytvorte vlastnými rukami.

Pin
Send
Share
Send
Send