Užitočné nápady

Tajomstvo peňazí Feng Shui

Pin
Send
Share
Send
Send


V predchádzajúcom článku sme vám dali 9 tajomstiev, ktoré prinášajú lásku k Feng Shui. Je čas podeliť sa o podobné tipy na získavanie peňazí.

7 spôsobov, ako prilákať peniaze do domu:

  • Udržujte kuchyňu čistú

Vaša kuchyňa priamo súvisí s vašou schopnosťou nalákať peniaze. Udržujte svoju spíž a chladničku dobre udržiavanú a usporiadanú. Zbavte sa zastaraných výrobkov včas. Udržujte čisté v rúre a na sporáku a odborníci spoločnosti Feng Shui radia rovnako používať všetky horáky. Nakoniec odstráňte všetok prebytok z jedálenského stola.

  • Používajte červené, fialové alebo zelené farby.

Farba má silný vplyv na náladu a červená sa považuje za najpriaznivejšiu a najsilnejšiu. Zamyslite sa nad chôdzou po červenom koberci alebo s červenou kravatou. Zelené a fialové odtiene fungujú, iba ak ich naozaj milujete. Môžete maľovať jednu stenu s nimi alebo dať zodpovedajúcu farbu pohovky, ale Feng Shui nebude fungovať, ak sa vám nebude páčiť vo vašom srdci. Ide o zvýšenie vibrácií a sily vášho domova, a to nie je možné urobiť, ak nie ste s niečím spokojní.

  • Sprístupnite vchod do domu

Verí sa, že ak sú predné dvere diskrétne a nehostinné, potom je ťažké nájsť cestu do vášho života. Obnovte starý náter, vytvorte svetlú a sviežu rohož, dajte hrniec s izbovou rastlinou. Ak máte súkromný dom, postavte krásnu cestu k vchodovým dverám.

  • Odstráňte neporiadok, pridajte rastliny a vodu

V záujme prilákania prosperity do domu je dôležité v ňom vytvoriť svetlý, zdravý, inšpirujúci a čistý priestor. Zmätok vytvára dopravné zápchy na ceste dobrej energie. Prinášajte vitalitu do interiéru kvetináčmi a kvetmi. Pravidelne vetrajte všetky miestnosti. A pre plný účinok získajte fontánu s cirkulujúcou vodou. Fontány sú dôležitými faktormi na prilákanie bohatstva pre Feng Shui, pretože symbolizujú peniaze, prosperitu a energiu.

  • Ozdobte dom zábavnou výzdobou

Ak je vaša spálňa príliš elegantná a vytvára nejaký „sterilný“ pocit, pridajte do nej niečo fantastické, vďaka ktorému sa budete usmievať. V úlohe takého môže byť obrázok vtipnej situácie alebo fotografia vášho páru, kde sa spolu smejete. To pritiahne pozitívnu energiu do miestnosti a pomôže zlepšiť vzťahy.

  • Nepoužívajte symboly vody.

Netesná batéria v dome je symbolom vyhadzovania peňazí do odpadu. Akékoľvek symboly vody vo vašej domácnosti odrážajú, čo sa deje s vašimi financiami. Ak chcete zlepšiť ich stav, opravte rozbitý vodovodný kohútik a zo svojho majetku odstráňte stojatú vodu. Pokiaľ ide o umelecké diela a dekorácie spojené s vodou, je lepšie ich neumiestňovať nad úroveň nosa (to platí rovnako pre zrkadlá). Napríklad na svoju posteľ nemôžete umiestniť zrkadlá ani symboly vody.

  • Vytvorte štýlovú domácu kanceláriu

Mnoho ľudí, ktorí pracujú doma, nemá vyhradené miesto na podnikanie. To je úplne nesprávne a neopodstatnené. Dokonca aj domáca kancelária by mala vyzerať solídne. Umiestnite veľký písací stôl proti stene otočenej k dverám a oknám. Nechajte návštevníkom voľný priestor, aj keď sú zriedkaví. Veľkosť priestoru pred vami symbolizuje počet dostupných možností, preto položte stoličku tak, aby ste ju videli čo najviac.

Pin
Send
Share
Send
Send