Užitočné nápady

Tajomstvo peňazí Feng Shui

V predchádzajúcom článku sme vám dali 9 tajomstiev, ktoré prinášajú lásku k Feng Shui. Je čas podeliť sa o podobné tipy na získavanie peňazí.

7 spôsobov, ako prilákať peniaze do domu:

  • Udržujte kuchyňu čistú

Vaša kuchyňa priamo súvisí s vašou schopnosťou nalákať peniaze. Udržujte svoju spíž a chladničku dobre udržiavanú a usporiadanú. Zbavte sa zastaraných výrobkov včas. Udržujte čisté v rúre a na sporáku a odborníci spoločnosti Feng Shui radia rovnako používať všetky horáky. Nakoniec odstráňte všetok prebytok z jedálenského stola.

  • Používajte červené, fialové alebo zelené farby.

Farba má silný vplyv na náladu a červená sa považuje za najpriaznivejšiu a najsilnejšiu. Zamyslite sa nad chôdzou po červenom koberci alebo s červenou kravatou. Zelené a fialové odtiene fungujú, iba ak ich naozaj milujete. Môžete maľovať jednu stenu s nimi alebo dať zodpovedajúcu farbu pohovky, ale Feng Shui nebude fungovať, ak sa vám nebude páčiť vo vašom srdci. Ide o zvýšenie vibrácií a sily vášho domova, a to nie je možné urobiť, ak nie ste s niečím spokojní.

  • Sprístupnite vchod do domu

Verí sa, že ak sú predné dvere diskrétne a nehostinné, potom je ťažké nájsť cestu do vášho života. Obnovte starý náter, vytvorte svetlú a sviežu rohož, dajte hrniec s izbovou rastlinou. Ak máte súkromný dom, postavte krásnu cestu k vchodovým dverám.

  • Odstráňte neporiadok, pridajte rastliny a vodu

V záujme prilákania prosperity do domu je dôležité v ňom vytvoriť svetlý, zdravý, inšpirujúci a čistý priestor. Zmätok vytvára dopravné zápchy na ceste dobrej energie. Prinášajte vitalitu do interiéru kvetináčmi a kvetmi. Pravidelne vetrajte všetky miestnosti. A pre plný účinok získajte fontánu s cirkulujúcou vodou. Fontány sú dôležitými faktormi na prilákanie bohatstva pre Feng Shui, pretože symbolizujú peniaze, prosperitu a energiu.

  • Ozdobte dom zábavnou výzdobou

Ak je vaša spálňa príliš elegantná a vytvára nejaký „sterilný“ pocit, pridajte do nej niečo fantastické, vďaka ktorému sa budete usmievať. V úlohe takého môže byť obrázok vtipnej situácie alebo fotografia vášho páru, kde sa spolu smejete. To pritiahne pozitívnu energiu do miestnosti a pomôže zlepšiť vzťahy.

  • Nepoužívajte symboly vody.

Netesná batéria v dome je symbolom vyhadzovania peňazí do odpadu. Akékoľvek symboly vody vo vašej domácnosti odrážajú, čo sa deje s vašimi financiami. Ak chcete zlepšiť ich stav, opravte rozbitý vodovodný kohútik a zo svojho majetku odstráňte stojatú vodu. Pokiaľ ide o umelecké diela a dekorácie spojené s vodou, je lepšie ich neumiestňovať nad úroveň nosa (to platí rovnako pre zrkadlá). Napríklad na svoju posteľ nemôžete umiestniť zrkadlá ani symboly vody.

  • Vytvorte štýlovú domácu kanceláriu

Mnoho ľudí, ktorí pracujú doma, nemá vyhradené miesto na podnikanie. To je úplne nesprávne a neopodstatnené. Dokonca aj domáca kancelária by mala vyzerať solídne. Umiestnite veľký písací stôl proti stene otočenej k dverám a oknám. Nechajte návštevníkom voľný priestor, aj keď sú zriedkaví. Veľkosť priestoru pred vami symbolizuje počet dostupných možností, preto položte stoličku tak, aby ste ju videli čo najviac.