Užitočné nápady

14 úžasných kuchynských inovácií

Pin
Send
Share
Send
Send


V kuchyni je miesto, kde veľa žien (a niekedy aj mužov) trávi veľa času snahou potešiť seba a svojich blízkych niečím chutným. Nálada hostiteľky do značnej miery závisí od toho, aký druh domáceho náradia používa. Pripravili sme prehľad zaujímavých a lacných hier, ktoré oslovia úplne každého.

1. Špirálová zeleninová fréza

Špirála na zeleninu FISSMAN.

Kulinárske umenie je schopnosť nielen variť chutné jedlo, ale tiež ho zdobiť štýlovým a vkusným spôsobom. Avšak, to trvá mesiace zdĺhavé cvičenie s nožom šéfkuchára, aby pekne nasekali zeleninu na ozdobu.

Vďaka špirálovitej sekačke na zeleninu so štyrmi vymeniteľnými čepeľami z kvalitnej ocele sa s touto úlohou vyrovnajú aj amatéri. Reďkev, mrkva, uhorky, cuketa a akákoľvek iná zelenina s priemerom do 6 cm môžu pomôcť zmeniť rezačku zeleniny na dlhé prúžky rôznej šírky. Pomocou nich môže byť každé jedlo zmenené na skutočné kulinárske majstrovské dielo.

2. Panvica pre mladých

Panvica pre mladých.

Mnoho rodičov vie, aké ťažké je kŕmiť dieťa. Tu platí iba jedno pravidlo - varené jedlo by malo vyzerať zaujímavo a atraktívne, aby sa dieťa mohlo zaujímať. Na tento účel je určená panvica junior so silikónovou formou na miešané vajcia. Poskytujú živé dojmy dieťaťa. Moja mama však bude tiež potešená: vďaka mäkkej a pohodlnej silikónovej rukoväti nekĺzne panvica ani do mokrých rúk. Zostáva dodať, že antibakteriálny povlak misky je bezpečný pre ľudské zdravie a pre životné prostredie.

3. metla elektrická

Šľahač elektrický FISSMAN.

Mnohí si možno stále pamätajú, ako matky a babičky, ktoré sa rozhodli uvariť niečo chutné, dlho bijú vajíčka, smotanu alebo smotanu. Miešačky sa objavili neskôr, ale musia byť zmontované a po použití by sa mali dôkladne umyť.

Dávkovač citrusovej šťavy.

Mini odšťavovač FISSMAN vám umožní pohodlne vytlačiť šťavu z citrusov. Na zber šťavy je špeciálny kontajner. Navyše pomocou vhodného spreja môžete nastriekať šťavu na šaláty a iné pokrmy. Prášok na citrusové plody je len snom gurmánov!

5. Vytlačená pekáreň

Silikónová embosovaná rohož na pečenie.

Pečené mäso, kuracie mäso a ryby majú radi všetci, s výnimkou domácnosti, ktoré potom musia umývať panvicu a rúru na dlhú dobu. Spása bude na pečenie silikónová embosovaná rohož.

Na povrchu reliéfnej rohože na pečenie sú umiestnené tŕne, medzi ktorými tečie tuk a jedlo sa ukáže byť skutočne diétne. Koberec neabsorbuje pachy, dokonale umýva a neemituje škodlivé látky.

6. Fľaša na olej a ocot

Originálna fľaša na olej a ocot.

Jeho skutočným vrcholom sa stali pôvodné gizmy, ktoré sa dobre hodia do interiéru kuchyne. Je v zozname tak zaujímavé a užitočné kuchynské potreby dostane fľašu octu a oleja. Je vyrobený z odolného skla a do jednej nádoby je možné uložiť rôzne druhy octu, olejov alebo omáčok.

Priehľadné steny umožňujú sledovať hladinu kvapaliny a doplňovať zásoby včas pomocou vhodných krkov. Takáto originálna fľaša na olej a ocot ozdobí každú kuchyňu a stolný set pre hostí.

7. Termoska s tromi nádobami

Termoska na potraviny s tromi nádobami.

Termoska - nevyhnutná vec, keď musíte byť na dlhú dobu mimo domova. Novinka z „nehrdzavejúcej ocele“ - ľahká a trvanlivá - udržuje obsah chladený alebo horúci po dlhú dobu. Vo vnútri termosky sú tri plastové obaly po 350 ml na tri rôzne misky.

Vďaka termosku s tromi nádobami si môžete vziať plné jedlo svojich obľúbených jedál do kancelárie, na cestu alebo na piknik. Mimochodom, nemali by ste si robiť starosti s príbormi - pod vekom termosky je praktická plastová lyžička.

8. Sekačka - sekačka na cibuľu a zeleninu

Chopper - chopper na cibuľu a zeleninu.

Asi najnepríjemnejšou prácou v kuchyni je krájanie cibule. Ale vďaka novému chopperu, slzám v kuchyni, môžete povedať pevné „nie“. Sekačka na cibuľu a zeleninu navyše umožňuje vyhnúť sa porezaniu a šetriť čas. Čepele z nehrdzavejúcej ocele sú veľmi ostré a vydržia mnoho rokov.

Štiepkovač je možné použiť nielen na cibuľu, ale aj na krájanie výrobkov ako zelenina, huby, syr, vajcia a ďalšie.

9. Kulinársky dekoratér

Dekoratívny kuchár.

Skvelá alternatíva ku kulinárskej striekačke je kulinársky dekoratér FISSMAN. Jeho hlavnými výhodami sú výhodná forma a silikón, z ktorého je vyrobený, šetrný k životnému prostrediu. Sada obsahuje šesť rôznych trysiek, ktoré vám umožnia premeniť akékoľvek jedlo na skutočné majstrovské dielo.

Kulinársky dekoratér uľahčuje vytvorenie vynikajúcich, krásne zdobených zákuskov priamo doma.

10. Otvárač na konzervy

Otvárač na konzervy FISSMAN.

Otváranie konzervovaného jedla sa niekedy stáva skutočným mučením. Všetko sa zmení, keď sa v dome objaví otvárač Fissman.

Teraz stačí umiestniť otvárač na konzervy na veko, stlačiť rukoväte a otočiť otváračom v smere hodinových ručičiek. Hneď ako sa ozve bavlna - banka je otvorená!

11. Obedová súprava "Bee"

Obedový set "Bee".

Relatívne nedávno sa na trhu objavil riad z bambusových vlákien. Sada detských jedál "Bee" vyrobených z tohto materiálu je atraktívna z niekoľkých dôvodov. Tento riad je šetrný k životnému prostrediu a bezpečný, pretože sa nerozbije. Svetlé a veselé farby priťahujú deti a zvyšujú ich chuť do jedla. Súprava večere "Bee" má hlboký tanier pre prvý, tanier pre druhý, rozdelený do troch oddielov, lyžicu a vidličku. Takéto jedlá budú perfektným riešením pre domácnosť, dávanie alebo piknik.

12. Škrabka na ryby s nožom na konzervy a vnútornosti

Škrabka na rybacie váhy s nádobou a nôž na vnútornosti.

Mnoho ľudí miluje ryby, neodvažujú sa variť doma len z jednoduchého dôvodu, že je potrebné ryby vyčistiť. Rybie šupiny sa nielen ťažko čistia, ale zanechávajú aj stopy po celej kuchyni. Stane sa to, až kým sa v kuchyni neobjaví škrabka na ryby s nádobou a odrezávací nôž od firmy FISSMAN. Ostrá škrabka dokáže zvládnuť akékoľvek ryby za minútu a plastová nádoba prispôsobená škrabke udržuje kuchyňu v čistote. Ale to nie je všetko! Nôž je zabudovaný do rukoväte zariadenia, čo po vyčistení pomôže rýchlo vyprázdniť ryby.

13. Viacúčelové rotorové strúhadlo s 5 výmennými čepeľami a miskou

Viacúčelový rotačný strúhadlo s 5 výmennými čepeľami a miskou.

Takéto namáhavé a nie vôbec bezpečné zamestnanie, ako napríklad drhnutie a mletie ovocia a zeleniny, je lepšie zveriť odborníkom - pohodlný a spoľahlivý rotačné strúhadlo od spoločnosti FISSMAN. Sada piatich rôznych trysiek vám umožňuje variť šťouchané zemiaky, rozdrvené plátky, nakrájané na prúžky, nakrájané na plátky a brúsené výrobky.

Priestranná 2-litrová miska umožňuje variť celé jedlo naraz. Avšak pravdepodobne najdôležitejšou výhodou multifunkčného strúhadla je úplná bezpečnosť klincov a prstov počas prevádzky.

14. Cukrárske pero na ozdobenie koláča

Rukoväť pečiva na ozdobenie koláča.

Nakoniec bolo možné doma vyrábať krásne koláče. A to všetko vďaka novej silikónovej rúčke na cukrovinky od spoločnosti FISSMAN. S týmto pohodlným a štýlovým doplnkom môžete ozdobiť svoje pečivo rôznymi nápismi, vzormi, krémovými kvetmi, glazúrami a ďalšími výrobkami.

Pin
Send
Share
Send
Send