Užitočné nápady

Úložné systémy v škôlke

Pin
Send
Share
Send
Send


Detská izba je zároveň najkreatívnejšou a najťažšou dekoračnou miestnosťou v dome. Na často obmedzenom mieste je potrebné zorganizovať miesto na spanie, hranie a štúdium a zároveň sa musí postarať o to, aby ste si položili oblečenie, knihy, hračky, kancelárske potreby a ak je to možné, zorganizovali aj športový areál. Riešenie všetkých týchto úloh samozrejme nie je ľahké, preto sme sa rozhodli pre vás zhromaždiť originálne tipy na usporiadanie úložných priestorov v detskej izbe.


Riešenie pre malé izby: posteľ, stôl, komoda a skrinka v jednej fľaši, Gautier

Miesto v škôlke je často viac, ako sa na prvý pohľad zdá, je potrebné starostlivo zariadiť všetky veci a hračky na miestach. Je samozrejme hlúpe požadovať od dieťaťa ideálny rozkaz, ale pohodlný, jasný a zrozumiteľný úložný systém, v ktorom má každá vec svoje miesto, môže malému dievčaťu pomôcť zvyknúť si na objednávku a nedovolí rozptýliť všetko pri hľadaní konkrétnej bábiky alebo písacieho stroja. Okrem toho bude pre rodičov jednoduchšie pochopiť, čo leží: kde sú automobily namontované, kde sú kocky a aké hračky a veci už nie sú pre dieťa relevantné.


Dizajn spoločnosti Ronda

Využite priestor vertikálne

Miesto na podlahe je lepšie nechať na hry, ale na stenách je vždy dosť miesta pre police, organizátory a závesné textilné obálky na hračky a malé veci. Obálku pre deti môžete šiť, zábavný vzdelávací kalendár s vreckami alebo panelmi vlastnými rukami bez ďalších poplatkov, alebo si ju môžete kúpiť v priamom prevedení.


Hrnčiarska stodola


Rôzne háčiky, koľajnice a police sú vždy užitočné a nezaberajú veľa miesta, Pottery Barn

Okrem toho bude užitočný viacúrovňový nábytok, rôzne pódia a podkrovia.


Pamätajte, že police a zásuvky sú umiestnené na rôznych úrovniach, ale všetky sú ľahko prístupné pre dieťa, Tumidei

Získajte krabice a nádoby na hračky

Teraz obchody majú veľa rôznych škatúľ a kontajnerov, ktoré sú veľmi vhodné na skladovanie veľkých hračiek. Šírte ich farbami alebo motívmi a súčasne učte svoje dieťa na objednávku. Takéto kontajnery môžu byť umiestnené na policiach alebo priamo na podlahe, skryté pod posteľou a presunuté z miesta na miesto.


Kookoo bear


Compagnie


Textilné koše, Pottery Barn

Výber je veľmi široký: priehľadné plastové dopravníky sú pohodlné, pretože umožňujú okamžité zobrazenie vnútorného obsahu; prútené koše organicky zapadajú do interiéru a domáce boxy sa pohodlne podpisujú alebo tvorivo kreslia, čím dieťa spájajú s týmto procesom. Okrem toho môžete použiť textilné vrecká, ako na primeranú organizáciu vecí v šatníku a skrinke na bielizeň a na uloženie akýchkoľvek iných vecí.

Uskladnenie v škôlke s krabicami, plechovkami a textilnými taškami, Pottery Barn

Nezabudnite tiež na ukladanie rôznych kancelárskych potrieb a udržiavanie poriadku na pracovnej ploche: rôzne organizéry, tácky a priečinky so svetlým a pozitívnym dizajnérom určite poteší chuť vášho otca.

Rôzne kontajnery na maličkosti a kancelárske potreby, Pottery Barn

Používajte neočakávané miesta a nábytok

Niektoré škatule s vecami sa zmestia pod posteľ alebo na podlahu skrinky. Okrem toho je veľa detského nábytku, napríklad rôzne stoličky a puzdrá, vybavené skrytými dutinami na uloženie, čo tiež umožňuje maximálne využiť dostupný priestor.


Detská polstrovaná stolička, Bobo Kids

rada: Z dôvodu pohodlia a bezpečnosti sa starajte o kúpu malého schodiska, aby sa dieťa mohlo dostať k horným policiam. Mimochodom, hračkárska škatuľa môže byť tiež skrytá vo vnútri takého rebríka.


Schody pre deti, foto z KooKoo Bear


Univerzálne stĺpiky na kolesách budú práve tam, kde sú najviac potrebné, Lago


Krabička na hračky na kolieskach, Made Design

Používajte multifunkčný nábytok

Dizajnéri moderného detského nábytku žiadajú, aby využívali fantáziu na maximum. Rovnakým predmetom v škôlke môže byť stôl, stolička, box na ukladanie hračiek, hojdacia stolička a šmýkačka na hry. Takýto nábytok sa zároveň stáva zámienkou pre aktívne hry, rozvíja predstavivosť a šetrí voľný priestor a prostriedky rodičov. Niektoré deti sa môžu počas rastu dieťaťa transformovať, čo je tiež veľmi praktické.


Školský pult pre deti s kontajnermi na ceruzky atď., Timkid


Detský nábytok od Richarda Lamberta

memorandum: čím viac mobilných a multifunkčných predmetov v škôlke, tým lepšie, ale množstvo detského nábytku s malými dekoráciami je úplne zbytočné.


Gautier

Okrem toho vám populárne súpravy detského nábytku navrhnuté pre veľmi odlišný vek umožňujú umiestniť ďalšie úložné priestory pod poschodovú posteľ, v schodoch alebo do zásuviek na pódiu. Vertikálny priestor sa v tomto prípade využíva v maximálnej možnej miere a kompaktné umiestnenie umožňuje používať každý merač tak funkčne, ako je to možné.


Detská izba pre dvoch môže byť skutočnou výzvou av niektorých prípadoch sa obísť bez toho, aby sa schovávali v stenách postelí a v šatníku, nestačí, Clei

Používajte modulárne úložné systémy

Ľahko transformovateľné a mobilné úložné systémy pre detské izby sú ešte dôležitejšie ako pre dospelých. Podľa potreby umožňujú reorganizáciu priestoru v miestnosti kombináciou modulov rôznymi spôsobmi, vertikálne aj horizontálne. Schopnosť umiestniť ďalšie namontované police alebo zmeniť dvere skrinky na bridlicu bude ďalšou výhodou.

Príklad viacerých modulárnych úložných systémov, Twils

Pri výbere nábytku pre škôlky by samozrejme mali byť na prvom mieste bezpečnostné a environmentálne aspekty. Okrem toho maximálna mobilita jednotlivých zariadení a schopnosť ich kombinovať rôznymi spôsobmi umožnia ľahko a nákladovo efektívne transformovať interiér podľa rýchlo sa meniacich potrieb dieťaťa.

Pin
Send
Share
Send
Send