Užitočné nápady

Skvelé nápady pre domov

Pin
Send
Share
Send
Send


Je hlúpe hádať sa s tým, že kuchyňa - miesto moci. Ale kto povedal, že miesto moci sa nedá zmeniť? Hľadáme neobvyklé riešenia, zvládame prázdne rohy.

Nepodporované domáce spotrebiče, ktoré sú na displeji, môžu stlačiť priemerného opatrného pracovníka. Ale udržať to vo vzdialenej schránke je nepraktické.

Riešenie je jednoduché - pre tento prístroj vyberte samostatnú skrinku, kde už bude pripojená k sieti a pripravená na prácu. Zatvoril dvere - a krásu, žiadny mixér v dohľade.

Rozkladacia polica - najlepší spôsob, ako nalákať hriankovač zo vzdialenej diery. To je z kabinetu.

Prúžky na sporáku na fotografii nie sú zárezy pre počet kazených kharcho, ale vstavaný kovový stojan na horúce. Predstavte si, že už nebude potrebné prehľadávať kuchyňu!

Krabica na chlieb zabudovaná do stolovej dosky je chlieb aj bez okuliarov! A nič nezaberá využiteľnú oblasť pracovného priestoru.

V šuplíku je možné pripraviť škatuľku na chlieb, ktorá nezaberá miesto na doske stola. Nezabudnite na veko, inak sa chlieb rýchlo rozpadne.

V rebríčku najtrvalejších mylných predstáv na svete, hneď po „pôvabnejšej múdrejší ako blondínky“, sa „kôš musí uchovávať pod umývadlom“. Vedro pre organické látky musí byť vždy po ruke! Nech ten najkratší leží cez rez v doske. Čistiaci prostriedok a drobky som otrel handrou - a zavrel veko.

Ak nechcete premiestňovať odpadkový kôš, môžete k pracovnej doske pridať zabudovanú nádrž. Hotové varenie - vytriasli všetky omrvinky a vyčistili sa.

Kuchyňa s vekom - riešenie pre majiteľov malých štúdií. Zatvoril veko - dostal pracovnú plochu, knedle zachránil od nepozvaných hostí a okamžite sa zbavil špinavých riadov. Na dosiahnutie tohto cieľa potrebujete bajonetový mixér (vybratý zo soketu).

Stolová doska - je to ako plat: nezáleží na tom, aké veľké je stále. Priamo pod hlavným pracoviskom je možné zabezpečiť ďalšie pracovisko v kuchyni.

Najjednoduchšou možnosťou je nahradiť preglejkovú spodnú časť zásuvky normálnym rezným povrchom a vložiť krabicu hore nohami a správne zaistiť vodiace lišty.

Ak sa rozvinie jedna zo skriniek v spodnom riadku kuchyne, dostanete ďalšiu pracovnú dosku, z ktorej môžete cestovať po celom dome. Pohodlná vec s rozdelením majetku.

V 99% prípadov je miesto v suteréne v kuchyni zbytočné. Samozrejme, pokloňte sa a obviňujte, možno nie pohodlne, ale celý váš nádherný svet bude pri vašich nohách.

Rastlinné byliny môžu byť priamo na stene. Umožní vám to vyložiť okenný parapet a byť známym ako ospravedlnenie za ekologický dizajn.

Koľko nervov perfekcionisti zabití kuchynskými hubami a handrami v dohľade. Skryte ich v skladacej „kapse“ nad dverami.

Ak sa obvyklé police v kuchynských skrinkách nahradia policovými policami, svet bude vyzerať krajší a zadok bude spievať šťastne.

Rýchly spôsob, ako aktualizovať kuchynskú zásteru, je použiť skinali (panel z tvrdeného skla so vzorom). Možno namontovať priamo na starú dlaždicu.

Rohový modul v kuchyni je náboženská budova, pred ktorou sa každý zvyčajne plazí po kolenách. Odpierať modloslužbu môžete pomocou kruhových objazdov, výklopných košov a skladacích dverí - ako na fotografii.

Ak máte v kuchynskej skrinke veľa malých plechoviek, fliaš a tašiek, je lepšie zvoliť vertikálny úložný systém - vstúpi dvakrát toľko.

Dômyselná predstava, ako pohodlne skladovať korenie v minimálnom priestore. Tenké zásuvky - ideálne pre malé plechovky.

Dierovaný kovový panel s háčikmi na stene nahrádza dve zásuvky, desať zábradlí, tri štvorcové metre dlaždíc a umelecký objekt priemernej umeleckej hodnoty. Ak sa vám nepáči kovový lesk - perforovanú fóliu natrite tónom steny.

Nože sa pohodlne držia vo fľaši, ak stojan zdvihnete po celej svojej šírke. Teraz musíme len zistiť, kam vložiť fľaše.

V kompaktnom priestore je lepšie použiť ľahký nábytok - napríklad stôl bez nôh. Tu sú nahradené zavesením - reťazou.

Laconic umelecké plátno v strede steny s tapetou je skladací stôl. Veko sa opiera o stenu, nohu - z veka. Toto sa nazýva ergonómia.

Uhly sú nám dané nielen poraziť prsty na nohách, cvičiť pokoru. Nepoužitý roh použite ako stojan na konferenčný stolík.

Keď sú deti malé, položte pod jedálenský stôl umývateľnú plastovú rohož - a nemusíte pravidelne odstraňovať krupicu z parkiet.

Nenechajte si ujsť príležitosť vstúpiť medzi stenu a chladničku do zvislej skrinky pre drobné náradie. Miesto napriek tomu zmizne.

Tento stojan na smartfón alebo tablet vám umožní sledovať videonávody o príprave omáčky „Bechamel“ bez prerušenia varenia. No, aj „Hra o tróny“.

Systém „Push to open“ v kuchyni je niekedy dôležitejší ako „push up“ v spálni. Kolenami strčil dvere pod umývadlo - a tie sa otvorili, čo umožnilo prístup do koša. Špinavé ruky uchopte za rukoväť.

Ak váš manžel / manželka / dieťa necháva použité čajové vrecká všade, vymeňte hrnček za hrnček so skladovacou časťou: keď sa čaj uvarí, môžete ho nechať v šálke. Môžete ho vyhodiť, keď je čas umývať hrnček.

Pri vstupe do kuchyne dávajte pozor na úzky koniec skrinky. A teraz otázka spravodajstva: kde je najvýhodnejšie uchovávať mopy, metly a chemikálie pre domácnosť?

Pravidelné zábradlie pomôže urobiť druhé poschodie pre nádrže so sprejom.

Pin
Send
Share
Send
Send