Užitočné nápady

Malé, ale vzdialené: 17 zaujímavých a jednoduchých riešení pre malú chodbu

Pin
Send
Share
Send
Send


Vstupná hala je v dome veľmi dôležité miesto, pretože každý musí prejsť aspoň dvakrát: najprv musí ísť von, a preto musí vstúpiť. Z tohto dôvodu by sa tejto miestnosti mala venovať maximálna pozornosť pri navrhovaní a dekorácii.

1. Priestor vo výklenku

Využitie vertikálneho priestoru.

Jednoduchý obchod, vešiak a police sú vynikajúcim príkladom kompetentného využitia priestoru vo výklenku. Pokúste sa čo najviac vyplniť priestor od stropu po háčiky a police, aby sa vaša malá predsieň stala skutočne pohodlnou a funkčnou.2. Polica na obuv

Polica na obuv v priemyselnom štýle.

Vo voľnom rohu chodby môžete umiestniť štýlovú a kompaktnú poličku na obuv. Takže sa zbavíte neporiadku na podlahe a pôvodný dizajn stojanu na obuv bude stručnou chodbou.

3. Krabice na kolesách

Mobilné boxy na obuv.

Bežné drevené škatule, na ktorých sú pripevnené kolieska, sa dajú umiestniť pod lavicu alebo pohovku na chodbu a použiť na ukladanie obuvi.

4. Kľúčenka

Kreatívny vešiak na kľúče.

V obchode na vyšívanie nájdete všetko, čo potrebujete na vytvorenie exkluzívneho držiaka na kľúče na stenu, ktorý sa stane nielen praktickým detailom, ale aj vynikajúcou výzdobou chodby.

5. Stlačte Organizér

Organizátor kľúčov a organizátor tlače.

Aby ste zabránili rozptýleniu kľúčov, novín a zákonov, vytvorte pre nich jednoduchý a štýlový organizér. Na realizáciu tohto projektu potrebujete iba kus dreva a niekoľko úchytov nábytku rôznych veľkostí.

6. Pripomienka

Rada pre poznámky.

Špeciálna doska na noty v pôvabnom drevenom ráme nie je len štýlovým doplnkom chodby, ale aj užitočnou vecou, ​​ktorá všetkým pripomenie dôležité stretnutia a záležitosti.

7. Krabice

Krabice na klobúky a rukavice.

Klobúky, rukavice a iné maličkosti bude oveľa vhodnejšie umiestniť do samostatných buniek ako na poličku. Nech má každá domácnosť vlastnú pobočku, aby sa predišlo nejasnostiam a nejasnostiam.

8. Nabíjacia stanica

Rodinná nabíjacia stanica.

Veľmi často si spomínate na vybitý telefón päť minút pred jeho vydaním. Aby ste si vždy pamätali na nabíjanie vašich zariadení a neponáhľali sa po dome pri hľadaní správneho kábla, usporiadajte na chodbe rodinnú nabíjaciu stanicu s bunkami pre zariadenia a pohodlným prístupom k zásuvkám.9. Police

Viac poličiek.

Pravdepodobne každá hostiteľka súhlasí s tým, že na chodbe, rovnako ako v kuchyni, nie sú žiadne ďalšie police. Takto odvážne vyplníte priestor až po strop elegantnými policami, ktoré určite nie sú prázdne.

10. Dva v jednom

Mobilné sedadlá.

Zásuvkové sedadlá na kolieskach - univerzálne riešenie pre pohodlie a skladovanie v malej chodbe. Zarovnajte ich, aby ste získali pohodlnú zhromažďovaciu lavicu, a použite priestor pod sedadlami na uloženie oblečenia a obuvi.

11. Maximálne úspory

Minimalistický vešiak a výklenok.

Majitelia malých bytov s malými chodbami by mali opustiť masívne skrinky, komody a lavičky. Funkčný otvorený šatník s vešiakom a policami je ideálny na uloženie oblečenia a obuvi a výklenky v stene poskytujú vhodné miesta pre rôzne maličkosti.

12. Sklad

Chodba v komore.

Pod chodbou ju môžu vybaviť šťastní majitelia bytov so špajzou. Dajte tam malú lavicu, zaveste vešiaky na kabáty a police na topánky a klobúky na steny a dvere.

13. Organizér na obuv

Skvelý organizér na topánky.

Nezaťažujte chodbu mnohými topánkami. Veľký organizátor obuvi zaisťuje dokonalú objednávku na chodbe a nakoniec vám umožňuje zbaviť sa hromady krabíc.

14. Regály

Vešiak na oblečenie a obuv.

Majitelia skromných miestností by mali venovať pozornosť moderným a funkčným policom, ktoré môžu nahradiť všetok potrebný nábytok na chodbe.15. Záves

Domáce závesné police.

Nie je potrebné chodiť do obchodu na vešiak na chodbe, keď to môžete urobiť sami. Na to potrebujete niekoľko drevených tyčí, starú paletu a háčiky. Nízka cena, malé úsilie a exkluzívny vešiak sú pripravené na použitie.

16. Stojan na obuv

Štýlový stojan na topánky.

Zimná búrka je skutočným trestom pre každú hostiteľku. Vytvorte si špeciálny stojan na čižmy a topánky, aby ste nepotierali kaluže z podlahy zakaždým, keď niekto príde z ulice. Naplňte niekoľko nízkych nádrží riečnymi kamienkami a je pripravené krásne a pohodlné miesto na uloženie vašej zimnej obuvi.

17. Výhradný dizajn

Vešiak v priemyselnom štýle.

Z vodovodných potrubí, ktoré sú vyfarbené jasnou farbou, môžete vytvoriť jedinečný vešiak na šaty a kľúče, ktorý sa stane skutočným vrcholom chodby.


Pin
Send
Share
Send
Send