Užitočné nápady

Peniaze Feng Shui v interiéri

Pin
Send
Share
Send
Send


Staroveká čínska doktrína Feng Shui neodporúča len najoptimálnejšie spôsoby organizácie priestoru, táto múdra veda pomáha dosahovať rôzne ciele tým, že robí určité zmeny v interiéri domu. Jednou z najdôležitejších úloh, ktorú si sám Feng Shui kladie, je pritiahnuť finančnú prosperitu. Vo všeobecnosti je pre Číňanov bohatstvo jednou z hlavných zložiek života, ktorej už dlho pripisujú veľký význam.

Bohatstvo je pre nich rovnako dôležité ako deti, zdravie a rodinný krb. Okrem toho si Číňania dobre uvedomujú, že práve finančná pohoda často leží v centre všetkých ostatných zložiek šťastného života každej osoby a jej rodiny.

V našej modernej realite, najmä počas krízy, je zabezpečenie finančnej stability a pohody pre mnohých tiež veľmi dôležitou a naliehavou otázkou. Aby starobylá energia Feng Shui pracovala na zvyšovaní vlastného blahobytu, je potrebné správne používať určité užitočné prvky, ktoré priťahujú peniaze, a naopak, snažiť sa vyhnúť nebezpečným veciam, ktoré odpudzujú peniaze.

Užitočné predmety na prilákanie bohatstva

Ak chcete prilákať peniaze, musíte s nimi zaobchádzať s rešpektom a premýšľať o nich iba pozitívne. Nedovoľte a najmä nehovorte nahlas negatívne myšlienky o peniazoch („žiadne peniaze“, „málo peňazí“ atď.). V dome je tiež potrebné uchovávať peniaze s veľkou úctou: v bezpečí alebo v peknej, krásnej krabici alebo v elegantnej krabici. Peniaze, ktoré leží na viditeľnom mieste na otvorenej polici alebo náhodne vyhodené do zásuvky, nebudú priťahovať ďalšie peniaze. Aj so sebou musíte nosiť peniaze: v krásnej a čistej kvalitnej peňaženke bez nedostatkov, odier a zlomených častí. Veľkosť peňaženky je dôležitá: veľká priestranná peňaženka je oveľa výhodnejšia ako malá.

Cirkulácia čerstvého vzduchu a dobré osvetlenie v dome sú veľmi užitočné z hľadiska finančného feng shui: vzduch obydlia častejšie nezanechávajú tmavé osvetlené rohy - do nich inštalujte osvetlenie.

Na zvýšenie cash flow je dnes módne zdobiť interiér roztomilými postavami šťastných pečatí, maneki neko, ktorí prišli z Japonska, ale veľmi aktívne sa používajú ako maskot feng-šuej aj v Číne. Sú oveľa krajšie ako tradičné Hotties a ropuchy trojprsté, takže je pekné mať ich v bežnom modernom byte. Šťastné mačky prinášajú šťastie v podnikaní a vo finančnom blahu. Tradične by mal byť maneki-neko trikolóra s jednou zdvihnutou nohou - to je to, že mačky láka majiteľa. Niektoré mačky zdvihli obe nohy a existujú postavy so vstavanou batériou, ktorá neustále máva chodidlom, čo je ešte účinnejšie pri získavaní pozitívnych energií.

Nepriaznivé faktory

Akékoľvek rozbité veci, jedlá s trhlinami a trieskami, vklady starých nežiaducich vecí, nečistoty a zmätok - to všetko odpudzuje bohatstvo a prináša do domu chudobu. Peniaze idú z domu a cez chybný prívod prúdu, rozbitý odtok záchodovej misy, otvorené dvere do kúpeľne a WC so zdvihnutým vekom. Veľmi tmavá alebo posypaná chodba, zrkadlo oproti vstupným dverám alebo nepriviazané okno vedľa vstupných dverí v vidieckom dome sú tiež dôvodmi, pre ktoré nemôže energia peňazí voľne vstúpiť do domu. Odstránením týchto faktorov budete okamžite cítiť, koľko úspešnejších nových funkcií budete mať.

Odborné poradenstvo

Aby sme našim čitateľom pomohli správne zorganizovať interiér z hľadiska menového feng shui, obrátili sme sa na skúseného odborníka Mashu Mamonovú, ktorý nám nielen poskytol podrobné rady, ale tiež nakreslil obrázok toho, čo je pre čitateľov kvarterblogu správne.

Masha Mamonova - novinárka a zakladateľka vlastného jedinečného smeru „Tajná Feng Shui“, ktorý úspešne praktizuje 12 rokov.

Podstatou tejto techniky je použitie bežných európskych dekoratívnych prvkov na kontrolu energií feng shui. Na rozdiel od konkrétnych čínskych amuletov a talismanov klasických feng-šuej, ktoré v našich domovoch vyzerajú čudne a čudne, sú položky, ktoré používa Masha, pre naše interiéry známe a prirodzené. To vám umožní precvičiť Feng Shui bez toho, aby ste spôsobili zbytočné otázky, odmietnutie alebo zmätenie zo strany príbuzných a hostí.

Masha, dobré popoludnie! Ďakujeme vám, že ste opäť súhlasili s tým, aby ste našim čitateľom informovali o používaní vášho vybavenia tajných feng-šuej. Dnes by sme sa chceli opýtať, ako môžete zvýšiť svoju finančnú pohodu a priniesť peniaze do domu pomocou feng shui? Existujú nejaké špeciálne triky? Čomu by ste mali venovať osobitnú pozornosť?

Je lepšie vykonať akékoľvek prestavby v dome, naplánovať nákupy interiérových doplnkov s cieľom zlepšiť vašu finančnú pohodu na rastúcom mesiaci. Toto nie je predpoklad, ale je oveľa lepšie držať krok s kozmickými rytmami, v ktorých my - či sa nám to páči alebo nie - stále žijeme.

V júli prichádza nový mesiac 4 čísla. Úplne prvý deň nie je potrebné robiť všetko. Naopak, v prvých dvoch dňoch je lepšie naplánovať aktualizácie doma vo vašej mysli a začať aktívne akcie v deň Leopard - toto je meno tretieho dňa mesiaca. Môžete mi uveriť mojej skúsenosti: viac ako 8 rokov ja sám žijem v súlade s odporúčaniami lunárneho kalendára, ktorý mi pomohol vyriešiť mnoho problémov, dokonale sa spája s Secret Feng Shui a obzvlášť dobre pracuje pre finančný a kariérny úspech. Teraz dokončujem písanie vlastného knihy-kalendára lunárnych dní s praktizujúcimi, aby som mohol odborne povedať: Mesiac rastie - rastie aj naše bohatstvo a naše schopnosti!

Takže, deň, ktorý vyzdvihol, čo ďalej?

Teraz sa pozeráme na to, čo nám v tomto roku pomôže a kam ich dať najpriaznivejšie. V roku 2016 sú dve zóny bytu (alebo domu) najpriaznivejšie: je východ(rodinná zóna, klan, klan) a západ (sektor detí a kreativity). Sústreďte sa tiež juhovýchod - sektor bohatstva.

Tu je jedna nuansa: ak je vaša firma alebo práca spojená s tvorivosťou (napríklad ste umelec, spisovateľ, herec atď.), Potom, ktorý chcete zvýšiť príjem, venujte pozornosťZápadný sektor - tvorivý sektor, Zoberme si obrázok, ktorý stelesňuje vaše želanie (napríklad cenu na filmovom festivale v Cannes), vložte do fotorámika strieborný alebo zlatý kov. Hlavnými prvkami odvetvia sú striebro a zlato, takže tento rámec bude fungovať.

Rodinný sektor Nezdá sa, že by sa vzťahoval priamo na peniaze, ale rodina je vždy podpora. Ak tento sektor posilníte, vždy sa vám bude páčiť podpora ich domu. Hlavné farby odvetvia: zelená, modrá, hnedá, čierna, červená. Môžete si kúpiť interiérové ​​doplnky a nábytok v tomto sortimente a tým posilniť tento sektor.

Venujte osobitnú pozornosť juhovýchodu, Prvkom bohatej zóny je Strom. Prostriedky, živé rastliny v kvetináčoch urobia. Uistite sa, že rastlina je vždy zdravá, vyhnite sa kvetinám s plazivými stopkami. Kmeň a konáre by mali byť nasmerované nahor a neustále prinášať nové výhonky. Ak chcete dosiahnuť najlepší účinok, vložte niekoľko kvetov pod kvetinu alebo priamo do zásobníka. Zvyčajne sa odporúča umiestniť niektoré moderné repliky starovekých čínskych mincí, ktoré nie sú spojené s ničím, do myslí našich súčasníkov. Prečo staroveká čínština? Vezmite mince ktorejkoľvek krajiny s udržateľným hospodárstvom. Používam nórske a dánske koruny, kypré, príjemné na dotyk libry. Stále sa používajú (čo je veľmi dôležité), majú stály prastarý egregor (napríklad na rozdiel od mladého eura). Všetky tri krajiny sú starodávne monarchie. Mimochodom, škandinávske mince majú aj diery. Dolar-mince tiež fit.

Funguje dobre Váza bohatstvana juhovýchode. Môžete si vziať akúkoľvek vázu s bômb a úzkym krkom. Predpokladá sa, že takáto váza ideálne drží a akumuluje pozitívnu energiu v dome. Hľadanie v čínskych obchodoch nepotrebuje nič - jednoducho choďte a kúpte pútavú kvetinovú vázu v akomkoľvek interiéri. Ideálne bude mať veko, nie je to však potrebné. Môžete hodiť hrsť polodrahokamov alebo rovnakých mincí do vázy.

Kariérna zóna (sever) tento rok zasiahla nepriaznivá hviezda, takže do februára 2017 je lepšie ju neaktivovať. „Ako si teda pomôcť v kariére?“ - pýtate sa. Najprv venujeme osobitnú pozornosť Západu a Juhovýchodu (práve sme o nich povedali). Po druhé, odporúčam kúpiť pyramídu z kameňa alebo skla a venovať pozornosť pracovisku v kancelárii (alebo domácej kancelárii).

Kamenná pyramída predávané v mnohých obchodoch pre zberateľov kameňov - tam dostanete pyramídu doslova akejkoľvek farby z akéhokoľvek kameňa. Sklo nájdete všade. Navonok to bude vyzerať ako bežné interiérové ​​príslušenstvo, ale viete, že vám to pomôže vo vašej kariére. Položíte ho na stôl (alebo priamo medzi seba a obrazovku počítača) a opravíte plán: zaujmite určité miesto na kariérnom rebríku.

Napríklad, raz som bol iba niekoľko rokov editorom a potom som sa chcel stať šéfredaktorom. Cítil som, že mi pomôže pyramída skalných kryštálov: mal som priehľadnú postavu spojenú s priehľadnosťou, jasnosťou a dôstojnosťou môjho úmyslu. Jeden našla, zadala úlohu a položila ju na svoj stôl v redakcii. O šesť mesiacov neskôr mi bola ponúknutá funkcia šéfredaktora. A ja som ani nemusel prestať: vo vydavateľstve zrazu začali vydávať nový časopis a bol som pozvaný, aby som ho viedol.

Čo iné je dôležité: skontrolujte, ako sedíte na pracovisku. To je veľmi dôležité. Za chrbtom by mala byť stena v prednom priestore (nie stena). Ak je pred nami ešte stena, vložte do šetriča obrazovky obrázok nekonečných polí. Mal by tu byť priestor - personifikuje miesto pre kariérny rast. Stena za chrbtom je vaša opora. Môžete tam zavesiť aj obraz hory. Skontrolujte, či je vaša stolička pevná: s lakťovými opierkami a pohodlnými držadlami. Aby vás „chránila“. Ak správne nakonfigurujete všetky tieto podrobnosti, nikto si toho nič nevšimne, ale získate nepochybnú výhodu. Skontroloval som to všetko 12 rokov a ručím za výsledok.

Masha, povedzte mi, prosím, sú v dome nejaké prvky, ktoré naopak nedávajú peniaze na vstup do bytu, odpudzujú bohatstvo od nás?

Čo nedáva peniaze na vstup do domu? Dôvodov môže byť veľa, záleží to na konkrétnom dome a jeho majiteľovi, existujú však dva najobľúbenejšie:

Neporiadok v dome. Existuje veľa vecí, všetky mezaníny sú upchané, majitelia si nepamätajú, čo majú. Množstvo potrebných a nepotrebných vecí vyžaruje obrovské množstvo Jin, spomalilo energiu. Medzitým peniaze milujú Yang energiu a celkovú rovnováhu. V Yin obyvatelia často ochorejú, sú depresívni, leniví a všeobecne nechápu, čo chcú. Takže tu je výstup banálny, ale veľmi efektívny: rozobrať všetky trosky. Potom sa objaví obrovské množstvo energie. Odkiaľ Z uvoľnenej energie zatuchli veci.

Nedostatok jasných cieľov. Faktom je, že keď nemáte jasný cieľ, feng shui alebo nefunguje tak, ako by malo, alebo vôbec nefunguje. Ak nerozumiete tomu, čo chcete a kam idete, ako pochopíte, že feng shui pomohol a máte to, čo ste chceli? Energia z vesmíru je daná so špecifickým úmyslom. Ďalej je táto energia štruktúrovaná a nasmerovaná k vašim cieľom správne usporiadanými vecami v dome. A potom, keď sa akumuluje v čase, energia vedie k výsledkom vo fyzickom svete. A vidíte: ach, zázrak! Bol som povýšený! Oh! Pridal som plat! Prichádzajú noví zákazníci! Rozširujeme sa!

Neočakávané bonusy a sumy sa objavujú sem a tam, akoby odnikiaľ. Ale vesmír je usporiadaný tak, aby z ničoho nič nevynikalo nič za nič! Ak ste dostali výsledok (peniaze), znamená to, že ste kedysi položili dôvod (napríklad vložením všetkého do domu „feng shui“) a odovzdali svetu zámer dostať ich cez svoj dom!

Masha, ďakujem vám za tak podrobné a užitočné rady! Na záver nášho rozhovoru o bohatstve prajeme vám a všetkým čitateľom finančného blahobytu spoločnosti Quarterblog, nových úspechov a príležitostí!

Zdroj

Pin
Send
Share
Send
Send