Užitočné nápady

Použitie sklenených pohárov

Pin
Send
Share
Send
Send


Takmer v každom byte sú prázdne poháre z nakladanej zeleniny, majonézy alebo džemu. Mám ich vyhodiť? Existuje mnoho spôsobov, ako ich používať v domácnosti!

1. Zložte ceruzky a perá

Banky sa môžu stať skutočnými pomocníkmi pri organizácii vesmíru. Dokonale si poradia s úlohou organizátorov kancelárskych potrieb. Ak je to potrebné, banky môžu byť maľované v akomkoľvek krásnom odtieni. Ukáže sa, že ich budú používať aj ako atraktívne farebné prízvuky.

Originálne riešenie interiéru

Očarujúce a štýlové!

2. Ozdobte interiér bankami

Na dekoráciu interiéru môžu byť použité aj banky. Napríklad, ak pripevníte 3-4 plechovky na drevenú dcéru a vložíte do nich kvety, získate dobrý dekoratívny prvok, ktorý osvieži akýkoľvek priestor.

Efektná dekorácia steny

3. Príbory uložte do pohárov

Banky sú vhodné na použitie v interiéri kuchyne tam, kde vyzerajú najvhodnejšie. Môžu to byť skladané príbory, ktoré hostiteľka najčastejšie používa.

Príbory v plechovke

4. Vytvorte kvetináče

Mini záhrada
Pomocou plechoviek môžete ušetriť na kvetináčoch. Je pravda, že jedinou nevýhodou takýchto kvetináčov je nedostatočná drenáž.

Štýlový hrniec

Je ťažké uveriť, že ide o obyčajné sklenené poháre.

5. Dajte kvety do bánk

Dajte kvety do bánk
Najzaujímavejšou a naj osviežujúcejšou výzdobou na jar sú čerstvé rezané kvety. Budú vyzerať veľmi stručne a veľkolepo v interiéri, ak ich umiestnite do jednoduchých priehľadných pohárov.

Krásna váza

6. Špongie a ušné tyčinky skladujte v plechovkách.

Bavlnené špongie a špunty do uší by mali byť vždy po ruke, ale ich skladovanie v taškách je veľmi nepríjemné. Preto je rozumné rozložiť tieto hygienické výrobky do sklenených pohárov a podľa možnosti ich uzavrieť vekom. Zabráni sa tak vniknutiu vlhkosti do špongií a ušných tyčiniek.

7. Vytvorte originálne osvetľovacie zariadenia

Banky sú v krajine užitočné, tu sa dajú použiť na výrobu originálnych žiaroviek a svietnikov. Takéto zariadenie bude počas letnej večere vyzerať skvele na záhrade, na terase a na stole.

Pôvodné žiarovky

Roztomilé lampy

8. Vytvorte organizátory pre šijacie potreby

Gombíky, nite a ihly sa oveľa ľahšie skladujú v kompaktnej nádobe s vekom ako v škatuli alebo škatuli. Ak je to potrebné, z veka sa dá vyrobiť krásne ihlové lôžko.

Štýlové odkladanie šijacích doplnkov

Banka na ukladanie vlákien a gombíkov

9. Zložte kefy a kozmetické nádoby

Dievčatá často čelia skutočnosti, že skladovanie štetcov na make-up je úplne nepríjemné v prípadoch, v ktorých boli pôvodne predané. Obzvlášť je nepohodlné ich po umytí vysušiť. Sklenená nádoba je ideálna na uskladnenie takého príslušenstva, ktoré môže byť podľa potreby ozdobené dekoratívnym papierom.

Originálny organizér kefiek

Nádoby na uskladnenie make-upu

10. Distribuovať voľne ložené výrobky

Banky sú také univerzálne, že ich možno dokonca použiť na skladovanie korenín alebo voľne ložených produktov. Kvôli prehľadnosti je žiaduce ich podpísať pomocou bridlicovej farby alebo iba papierových štítkov.

Banky sa odporúča podpísať, aby sa zjednodušilo

Pin
Send
Share
Send
Send