Užitočné nápady

The Taming of the Shrew: 15 životných hackov proti najobľúbenejším problémom s topánkami

Pin
Send
Share
Send
Send


Nový pár topánok nie je luxusom, ale nevyhnutnou nevyhnutnosťou pre väčšinu dievčat. Aspoň jednu sezónu. Je to len smútok, že často nákup, hneď ako príde zo skladu, nezačne dávať radosť, ale bolesť a utrpenie. Ale všetko začalo tak dobre ... Stláčajú sa nové šaty alebo sa rýchlo poškodzujú alebo spôsobujú iné problémy? Nehnevajte sa a nebuďte smutní, ale pokúste sa skrotiť spurný pár pomocou týchto jednoduchých hackov.

15 hacking life hacking

Zdá sa, že niektoré topánky spôsobujú viac problémov ako dobré. A stále odpustíme všetkému a s neochotou niesť naše zuby tie krásne „člny“. Prestaňte tolerovať túto tyraniu topánky! Lepšie sa pokúste problém vyriešiť pomocou týchto hackerov.


1. Nová topánka bola malá? Noste nové šaty s ponožkami pevne a zapnite sušič vlasov. Zohrievajte problémové oblasti niekoľko minút. To by malo urýchlene pomôcť „distribuovať“ tesné vzorky.

15 hacking life hacking


2. Topánky s úzkou topánkou na nohe pomocou náplasti zložte prostredný a ukazovák na každú nohu. Zníži sa tým zaťaženie kostí - zvyčajne slabina väčšiny žien. Vážne mužské nohy, tento trik tiež pomôže.

15 hacking life hacking


3. Dokonca aj v úzkej a uzavretej obuvi sa chodidlá potia menej, ak ju z vnútornej strany posypete suchým šampónom. Bude fungovať aj kukuričný škrob, ktorý je účinným absorbentom.

15 hacking life hacking


4. A ak sa topánky už stali zdrojom nepríjemnej arómy, vložte nejakú sódu dovnútra a nechajte ju v tejto forme na noc.

15 hacking life hacking


5. Kúpili ste novú bežeckú obuv? Pripútajte si kľúče k šnúrkam, pokiaľ nákup použijete na určený účel. Uvoľníte tým ruky a eliminujete potrebu vreciek, ktoré nepomáhajú behaniu.

15 hacking life hacking


6. Šmýkačka? Podrážku otierajte brúsnym papierom

15 hacking life hacking


7. Odstránenie škvŕn z bielych tenisiek, ktoré včera žiarili čistotou v krabici, pomôže nástroju na odstránenie laku na nechty.

15 hacking life hacking


8. Sú topánky alebo sandále príliš veľké a chodidlo neustále jazdí vpred? Doprajte si chodidlá malým množstvom lak na vlasy. Kĺzanie pôjde dole na no a topánky - opäť topánky, nie korčule.

15 hacking life hacking


9. Ďalším efektívnym spôsobom, ako natiahnuť úzke topánky, je vložiť vodné vrecká dovnútra a vložiť ich do mrazničky cez noc.

15 hacking life hacking


10. Čistiaci prostriedok na sklo pomôže navrátiť lesk lakovaných topánok.

15 hacking life hacking


11. Nezúčastňujte sa svojich obľúbených tenisiek alebo obuvi ani v zime? Okamžite ich zahrejte vložkou z vlny. Mimochodom, môže tiež pomôcť, ak sú topánky veľké.

15 hacking life hacking


12. Aby ste sa vyhli rohovám, „nebezpečnú“ pokožku ošetrujte suchým dezodorantom.

15 hacking life hacking


13.Ak topánky stále trú jemnú pokožku, zariadte upokojujúci kúpeľ čierneho čaju pre nohy. Toto je dobrý postup na dezinfekciu a urýchlenie hojenia.

15 hacking life hacking14. Bolia vás nohy po jednom dni v pätách? Vyskúšajte si chodiť s tenisovými loptičkami. Cenová masáž zvýši prietok krvi a pomôže zmierniť opuchy.

15 hacking life hacking15. A na rozlúčku - hackovanie turistického života. Obuv zvyčajne zaberá najviac miesta v kufri alebo cestovnej taške. Obnovte rovnováhu, harmóniu a spravodlivosť, skrývajte topánky drobné krehké veci, ako sú laky na nechty alebo suveníry z výletu.

15 hacking life hacking

Pin
Send
Share
Send
Send