Užitočné nápady

Hlavné miesto v dome. Ako ozdobiť toaletu?

Pin
Send
Share
Send
Send


Opravy na toaletách sami - nie príliš náročná úloha. Jedná sa o veľmi malú izbu, a ak je interiér toalety zastaralý, stojí za to ju zmeniť bez čakania na veľkú opravu. Zobrali sme malú zbierku úspešných nápadov na dekoráciu toaletných izieb, aby ste sa mohli inšpirovať!

SUPERGEROIS MEDZI NÁS!


Vyrastajú vaše deti? Majú už svoje obľúbené kreslené postavičky? Určite sa im bude páčiť optimistický a veselý interiér toalety a u dospelých bude svetlá stena mini miestnosti vždy vyvolávať úsmev. Na pokrytie prilepenej tapety budete potrebovať jednu rolku tapety s kreslenými postavičkami a pohárik laku. Po vysušení je možné stenu umyť. Na otázku fanúšikov nudných stien - „Čo ste urobili na záchode?“, Odvážne odpovedzte: „Toto je pop-art“!

Zlatíčko RETRO

Tento interiér uhrádza život našich babičiek v časoch komunálnych bytov. V modernom prevedení je tento elegantný retro záležitosťou pýchy: diskrétna hlboká sivá farba zušľachťuje každý priestor a ľahko umožňuje ostatným povrchovým úpravám osamote a žiariť. Neváhajte použiť farbu v kúpeľni, moderné nátery ľahko tolerujú časté čistenie, navyše vždy existuje možnosť aplikovať novú vrstvu farby na aktualizáciu farby.

PERSPEKTÍV JE!

Zrkadlá sú účinným, ale nie jediným nástrojom na vizuálne rozšírenie priestoru. Fotografický papier s fascinujúcou perspektívou vám umožní doslova tlačiť steny. Pozrime sa bližšie: pred vami je rozšírená realita - dekoratívne prvky v podobe mestských lámp „podporujú“ krajinu na stene. Vyzerá dobre, však?

CRAZY GEOMETRY

Malý priestor v kúpeľni môže byť „od seba oddelený“ experimentovaním s viacsmernými čiarami. Zahrajte si so zaujímavými geometrickými „trikmi“, nebojte sa zdvihnúť kefu a preniesť náčrt na stenu, pretože podobné tapety nemôžete nájsť! V tomto projekte mramorovú podlahu dopĺňajú rôzne monochromatické paralely a interiér veľmi malej miestnosti oživujú geometrické hry.

EFEKTÍVNY KOLAGE

Všetky dievčatá boli kedysi rád kolážami. Je čas uviesť túto zručnosť do praxe a vytvoriť koláž pre najskromnejšiu izbu v byte, aby bola jedinečná. Vytvorte motív (móda, cestovanie, šport, príroda, zábava), vytvorte koláž, nalepte na stenu a lakujte. Spodná časť kúpeľne môže byť orezaná jednofarebnou dlaždicou alebo natretá nepremokavou farbou. A nezabudnite na osvetlenie! Malo by sa zamerať na koláž!

KOŽU V KNIŽNICI

Jednoduchý, elegantný a lacný spôsob, ako vyrobiť nezvyčajný dekor v toalete - usporiadať tam „knižnicu“. Niekoľko políc s knihami alebo obľúbenými časopismi zmení štandardný vzhľad miestnosti.

HRA S SVETLOM

Veľkolepé osvetlenie funguje zázraky! Skryť zdroj svetla za stenovým panelom, je táto voľba vhodná pre priaznivcov minimalizmu a pre všetkých, ktorí sú unavení z typických žiaroviek.

Drobná abstrakcia

Zrkadlo nad umývadlom odráža vzor na susednej stene. Mimochodom, kresba môže byť vykonaná priamo na bielej dlaždici s fixkou na keramiku. Nápady a inšpirácie pre neho pre neho vyzerajú v abstrakčných albumoch. Podobné konštrukčné rámovacie zrkadlá a panely pracujú na integrite interiéru.

DREAMING O CESTOVANÍ

Mapa sveta, ktorá je vždy pred vašimi očami, napodiv, sa neobťažuje. Môžete nekonečne „cestovať“, študovať neznáme mená a snívať o budúcich cestách.

PAMÄŤOVÁ MIESTNOSŤ

Dokončenie toalety s pohľadnicami, letákmi, mini plagátmi, lístkami, nálepkami a výstrižkami z časopisov vytvára spojenie s barom pre mládež. Musíte si pamätať - je to také krásne!

ZRKADLOVÝ PERSPEKTÍV

Zrkadlo alebo zrkadlová dlaždica od podlahy po strop na zadnom paneli kúpeľne vizuálne rozširujú priestor do nekonečna. Akékoľvek položky dekorácie miestnosti sú znásobené odrazom a je to také nezvyčajné! Tento dekor si samozrejme vyžaduje dokonalú čistotu v kúpeľni! Efekt perspektívy však stojí za to!

Pin
Send
Share
Send
Send