Užitočné nápady

Poradie na chodbe: 15 skvelých príkladov, ktoré sa oplatí pozrieť

Pin
Send
Share
Send
Send


Interiér chodby by mal byť mimoriadne funkčný, poradie v miestnosti priamo závisí od toho. Oblasť v takejto miestnosti je často obmedzená, ale tu musíte umiestniť veľa vecí. Ako to dosiahnuť?

Ľahké steny

Svetlo sivé steny na chodbe

Interiér v jasných farbách sa vždy javí ako čistý a priestranný. A v malej miestnosti, použitie týchto odtieňov funguje na vizuálne zväčšenie oblasti. Môžete zostať na bielych, svetlo šedých, modrých a svetlozelených kvetoch. Na dokončenie je lepšie použiť farby alebo tapety, ktoré sa ľahko čistia, takže pri najmenšej kontaminácii môžu byť steny ľahko usporiadané.

ľahká vnútorná predsieň

Harmonické farby pre chodbu


Funkčné miesto odpočinku

Funkčné miesto odpočinku

Na chodbe sa nezaobídeme bez stoličiek, pohoviek alebo stoličiek. Ak je miestnosť malá, miesto odpočinku by malo vykonávať naraz niekoľko funkcií. Napríklad, ak ide o obchod alebo lavicu, potom by tu mali byť priestory na uskladnenie obuvi. Môže byť dokonca praktické mať vak so sklopným sedadlom, kde môžete zložiť rôzne drobnosti alebo skryť obuv na sezónne uskladnenie.

Odpočívadlo so skladovacími systémami

Stolička so skladovaním obuvi


Ukladanie obuvi

Pohodlná krabica na obuv

Veľa priestoru na chodbe zaberajú topánky, takže musíte myslieť na jeho správne uloženie. Skvelou voľbou pre malý priestor je krabica na topánky s niekoľkými vertikálnymi priehradkami alebo konzola s úschovňou. Môžete si tiež objednať otvorený vodorovný stojan na displeje. Tento kus nábytku bude vyzerať štýlovo, šetrí veľa miesta a organizuje ukladanie na chodbe.

Ukladanie obuvi na chodbe

Vertikálne skladovanie obuvi

Konzola so skladovaním obuvi


Háčiky a vešiaky

Štýlové háčiky na chodbe

Bez vešiakov a háčikov nie je možné dokonalý poriadok na chodbe. V malej miestnosti môžete umiestniť rohový vešiak a urobiť niekoľko háčikov. Mimochodom, je dôležité nielen vybaviť interiér pohodlnými úložnými systémami, ale tiež sa uistiť, že vyzerá štýlovo a atraktívne. Dnes nájdete v obchodoch zdobenie množstvo háčikov rôznych tvarov, farieb a veľkostí.

Objednávka na chodbe


Koše, škatule, nádoby

Štýlová organizácia priestoru na chodbe

Prútené koše, plastové nádoby a dokonca aj najbežnejšie kartónové krabice budú ďalšími pomocníkmi pri vytváraní dokonalej objednávky. Budú ubytovať veľa vecí, obuvi a doplnkov. Takže môžete vyriešiť problém ukladania tašiek a klobúkov.

Štýlová vnútorná predsieň

Laconic vnútorná predsieň

Pin
Send
Share
Send
Send