Užitočné nápady

16 vynikajúcich nápadov, ktoré vám pomôžu vyčistiť každý roh bytu

Pin
Send
Share
Send
Send


Každá hostiteľka sníva o perfektnom poriadku v dome. Aby to vyzeralo ako v televízii - rozmiestnené v zásuvkách a policiach. V skutočnosti sa však veci často stávajú úplne inak.

Či fantázia nestačí, alebo čas.

Aby sme neobťažovali ženy v domácnosti, našli sme pripravené tipy, ktoré by vám mali priniesť poriadok do všetkých kútov bytu.

1. Vešiak na obuv

Úzky stojan na topánky.

Úzka polica, ktorá sa skladá z niekoľkých malých otvorených políc nad sebou, je pripevnená k stene a umožňuje vám starostlivo uložiť veľké množstvo obuvi.

2. Postavte sa na umývadlo

Stojan na riad.

Riad, ktorý pravidelne používate, nože a saponáty, je veľmi vhodné skladovať na špeciálnom stojane nad umývadlom. V jeho konštrukcii sú aj sekcie na skladovanie krájacích dosiek, ovocia a zeleniny, príborov, ako aj háčiky na uteráky, zberače, pádla a ráfiky. Mriežka stánku je ideálna pre mokré jedlá, ovocie a zeleninu. Kvapky rýchlo prúdia do umývadla a predmety rýchlo schnú na čerstvom vzduchu.

3. Vozík

Kôš na kancelárske potreby.

Ľahký trojstupňový vozík na kolieskach bude užitočný v každej domácnosti. Môže sa používať na rôzne účely. Napríklad na skladovanie kancelárskych potrieb. Na police umiestnite vedrá, poháre a plastové nádoby, do ktorých ste neskôr vložili farby, ceruzky, perá, perá s plsteným hrotom a ďalšie materiály na tvorivosť.

4. Rotujúce tácky

Kruhové otočné tácky.

Drevený otočný stojan „Lazy Susan“ je vynikajúci au pair, ktorý sa dá použiť na ukladanie rôznych vecí. Podľa nášho názoru je najvhodnejšie na skladovanie pohárov s korením alebo chemikáliami pre domácnosť.

5. Plastové nádoby

Plastové obaly v skrini.

Ak ste majiteľom otvoreného šatníka alebo pedantskej osoby posadnutej poriadkom, určite sa vám bude páčiť myšlienka ukladať veci do plastových nádob. Transparentné kontajnery vyzerajú najpresnejšie. Menšie je možné použiť na uskladnenie šatiek a šperkov, väčšie nádoby sú vhodné na oblečenie, obuv a tašky.

6. Bunky

Plastové bunky v skrinke.

V kuchynských zásuvkách, kde je uložených veľa malých predmetov, sa rýchlo vytvorí neporiadok. Tomu pomôže vyhnúť sa jeho rozdeleniu na sekcie. Z tohto dôvodu odporúčame používať malé plastové obaly.

7. Dvojpodlažné tácky

Malé dvojposchodové tácky.

Malé mriežkové tácky sú ideálne na územné vymedzenie priestoru vo vnútri skrinky. Takéto tácky sa môžu použiť na skladovanie domácich potrieb, domácich chemikálií, kozmetiky a akýchkoľvek iných drobných predmetov.

8. Vertikálna skrinka

Vertikálna skrinka.

Malý tajný kabinet s priehradovými priečkami je najlepším miestom na odkladanie dosiek, panvíc a iných pokrmov.

9. Vešiaky

Skladovanie pozastavené.

Neobvyklý príklad použitia vešiakov na odevy na iné účely. S ich pomocou je veľmi vhodné skladovať otvorené obaly na potraviny v špajzi alebo v chladničke.

10. Organizátor

Domáce usporiadateľ na chodbe.

Funkčný organizér chodby, vyrobený z hrubého dreva, s oddelením pre poštu, háčikmi na kľúče, tašky a klobúky.

11. Priestory na nože

Stojan na nože.

Krásny držiak noža, zabudovaný do zásuvky, pomôže vyriešiť problém uloženia veľkého množstva rezných nástrojov. Stojan tohto typu je ideálny pre ľudí, ktorí majú malé deti, pretože vám umožňuje odstrániť ostré predmety z očí a povrchov.

12. Dierovaný panel

Malý perforovaný panel.

Svetlý perforovaný panel, ktorý umožňuje pripevňovať rôzne kancelárske potreby rôznymi spôsobmi.

13. Organizátor

Soft organizér.

Mäkký organizér je v domácnosti pomerne univerzálna vec. Najčastejšie sa používa na ukladanie chemikálií pre domácnosť, ale môžete zavesiť aj na dvere v spálni a udržať si šatky, ponožky, pančucháče a akékoľvek iné drobnosti.

14. Otvorené škatule

Otvorené škatule na zeleninu.

S najväčšou pravdepodobnosťou viete, že nie všetka zelenina a ovocie sa môžu uchovávať v chladničke. Na tento účel sú však otvorené drevené debny. Takýto skladovací systém môže byť vybavený v jednej z kuchynských skriniek mimo umývadla a batérie.

15. Pozastavení organizátori

Organizátori sú zavesení pri posteli.

Malé organizéry na zavesenie pripevnené k rámu postele vám umožnia umiestniť do nich veľa potrebných vecí a môžu sa stať dobrou alternatívou k nočným stolíkom.

16. Mriežka

Kompaktná mriežková polica.

Ušetrite priestor na pracovných plochách v kuchyni. Kompaktný závesný stojan s policami na korenie, šálky, čaj a ďalšie pomôcky im pomôže.

Pin
Send
Share
Send
Send