Užitočné nápady

Ako usporiadať pohodlie okolo postele: 13 skvelých nápadov do spálne

Pin
Send
Share
Send
Send


Ako usporiadať pohodlie okolo postele: 13 skvelých nápadov do spálne

Spálňa je miestom, kde si chcete oddýchnuť a zabudnúť po náročnom pracovnom dni.

Preto by mal byť jeho interiér premyslený do najmenších detailov, aby nespôsoboval zbytočné podráždenie.

Zhromaždili sme 13 nápadov týkajúcich sa usporiadania spálne, ktoré určite inšpirujú k vytvoreniu niečoho takého.

1. Oddiel

 

Priečka spojená s nohou postele predstavuje účinný spôsob, ako vytvoriť ilúziu súkromia v modernom štúdiovom byte. Umiestnite za ňu konzolový stôl, stojaci lampu, zaveste obrázky a priečka sa stane harmonickým detailom oblasti obývacej izby.

2. Funkčné čelo postele

Funkčné drevené čelo postele.

Štýlová čela postele z prírodného stromu s tromi výklenkami pluku zhora a dvoma vstavanými nočnými stolmi na každej strane sa stanú krásnymi a funkčnými detailmi spálne. Horné police sú ideálnym miestom na ukladanie kníh, fotografií a roztomilých dekoratívnych predmetov a nočné stolíky s výsuvnými skrinkami sú určené na ukladanie najnutnejších osobných vecí.

3. Polica

Domáce police.

Ak ste skutočným fanúšikom čítania, bez knižnice sa nezaobídete! Podľa nášho názoru môže byť takýto pluk vyrobený ručne, dokonca aj bez špeciálnych zručností. Jednoducho spojte dve drevené krabice, dajte im atraktívny vzhľad a postavte sa na úpätie postele.

4. Tabuľka

Malý okrúhly stôl.

Malý drevený stôl v štýle vintage môže byť hodnou alternatívou k nudnému nočnému stolu. Takýto nápad je ideálny pre malú ženskú spálňu.

5. Regály

Malé biele police.

Táto originálna polica na päte je súčasťou postele a priečky. Použitie takýchto neobvyklých návrhov je skvelým príkladom územného plánovania malého bytového priestoru.

6. Závesná polica

Polica hojdačka.

Fanouškom neobvyklých nápadov sa určite bude páčiť táto nezvyčajná závesná polica. Zdalo by sa, že obyčajný kus dreva visí na dvoch hrubých povrazoch, a napriek tomu produkt vyzerá veľmi štýlovo a originálne. Podľa nášho názoru každý, kto chce urobiť hojdačka, a jeho univerzálny dizajn bude vhodný do interiéru ktorejkoľvek spálne.

7. Spodná zásuvka

Zásuvka pod posteľ.

Nechcete zaplniť malú spálňu s mohutnými stĺpikmi, potom si vyberte posteľ so vstavanými zásuvkami na spodnej strane po stranách. Tieto skrinky sú vždy priestranné a umožňujú vám mať vždy po ruke veľa vecí, od posteľnej bielizne a hygienických výrobkov.

8. Minimalistické police

Drevená čelo postele s priehradovými policami.

Roštová doska s minimalistickými policami a dvoma lampami je skvelý nápad pre ľudí, ktorí radi čítajú pred spaním.

9. Kabinet

Šatník okolo postele.

Posteľ umiestnená vo výklenku v strede veľkej skrinky je možno najlepším riešením pre interiér malej spálne. Takýto nápad umožní kombinovať dva najrozmernejšie kusy nábytku na jednom mieste.

10. Posteľ pre domáce zvieratá

Posteľ pre psa.

Ak máte obľúbeného psa, položte posteľ na posteľ postele. Zviera tak bude môcť spať vedľa vás, ale na svojom mieste a nie na vašej posteli.

11. Pohovka

Útulná domáca pohovka.

Ak je plocha vašej izby dostatočne veľká a chcete do interiéru pridať nejakú chuť, nainštalujte malú pohovku na úpätie postele. Môže to byť klasická pohovka alebo dvojica dizajnérskych pohoviek, hlavná vec je, že zodpovedajú všeobecnému štýlu miestnosti.

12. Nízke podstavce

Štýlové nízke skrinky.

Ak chcete, aby miestnosť vyzerala väčšia, vyberte si nízky nábytok. Nízke podstavce vyzerajú veľmi nezvyčajne a krásne.

13. Okrúhly nočný stolík

Kreatívne okolo nočného stolíka.

Pin
Send
Share
Send
Send