Užitočné nápady

17 užitočných trikov, ktorých znalosť pomôže ľahko vyriešiť mnoho domácich problémov

Pin
Send
Share
Send
Send


17 užitočných trikov, ktorých znalosť pomôže ľahko vyriešiť mnoho domácich problémov

Každý deň sa musíme vysporiadať s malými nepríjemnými domácimi úlohami, ktorých vykonávanie môže pokaziť náladu na celý deň.

Aby ste netrpeli skutočnosťou, že nemôžete pripevniť náramok na ruky ani vyčistiť umývadlo od vlasov, mali by ste venovať pozornosť 17 trikom, ktoré sme dnes zhromaždili.

1. Pohodlná práca s notebookom na ulici

Že slnko nesvieti monitorom.

Ak radi pracujete na čerstvom vzduchu, viete z prvej ruky, koľko nepríjemností spôsobuje jasné slnko. Na vyriešenie problému pomôže malá kartónová krabica. Položte ju na stôl a potom prenosný počítač položte tak, aby obrazovka bola vo výklenku.

2. Čistič škrupiny

Domáce umývadlo.

Z obvyklých svoriek môže byť chladný prípravok na čistenie umývadla. S ním môžete vyčistiť odtok vlasov za päť minút.

3. Uzáver fľaše

Korková mrkva.

Namiesto korku sa môže použiť vhodný kúsok mrkvy. Tento trik udrží nápoj, ktorý začal, a nenechá ho vyčerpať.

4. Nadýchané šaty

Choďte na záchod v nádherných šatách.

Nevesty a absolventi často čelia pikantnému problému, ktorého podstata spočíva v tom, ako ísť na záchod bez použitia oblečenia na podlahe a ponorením nádherného oblečenia do záchodu. Tento problém vyrieši veľká nákupná taška s otvorom v dolnej časti. Postavte sa na nohy a zdvihnite celú sukňu s taškou.

5. Kefy osušte.

Správne suché kefy.

Široká sklenená kadička alebo nádoba pomôžu vysušiť štetiny. Ak to chcete urobiť, roztiahnite uterák, vložte kefu a opatrne ich zakryte plechovkou, aby sa ich rukoväte opreli o stenu plechovky.

6. Oiler

Olej z kontajnera.

Z malej plastovej nádoby môžete získať pohodlný olej. Stačí to urobiť prevrátením nádoby, vložením oleja na veko a zakrytím hlbokou nádobou.

7. Nalejte farbu

Jemne nalejte farbu.

Z dvoch prúžkov maskovacej pásky vytvorte plechovku z improvizovaného krku, ktorá jemne naleje farbu bez škvŕn.

8. Stojan

Stojan na telefón.

Ako pohodlný stojan pre smartfón je možné použiť akékoľvek okuliare. Inštalácia zariadenia na ramená bodov si môžete vychutnať obľúbený televízny seriál alebo videoklipy.

9. Držiak na šperky

Korkový držiak na šperky.

Ako držiak na náušnice, prstene a špendlíky sa môže použiť jeden alebo viac zátok šampanského alebo vína.

10. Choďte naboso

Život hacking pre chôdzu naboso.

Ak sa chcete prechádzať po pláži naboso, ale nechcete nosiť vreckovky vo svojich rukách, pripevnite ich na členky. Vyzerá to smiešne, ale je to naozaj veľmi pohodlné.

11. Kapacita omáčok

Neobvyklá kapacita omáčok.

Ak máte tvrdý koláč na pečenie, zoberte ho so sebou na piknik. V bunkách nádrže môžete naliať rôzne omáčky na mäso, ryby a občerstvenie.

12. Čiapka so širokým okrajom

Zvýšte kapacitu klobúka.

A opäť niečo zvláštne, ale efektívne. Faktom je, že pomocou bežnej lepenky môžete výrazne zvýšiť polomer ochrany bežného viečka.

13. Zmrzlina

Ochrana priľnavosti.

V horúcich dňoch sa pred očami topí zmrzlina, kvapky z nej kvapkajú do jeho rúk, čo ich robí lepkavými, sladkými a veľmi atraktívnymi pre hmyz. Aby ste sa vyhli nepríjemnej situácii, na hokejku položte obrúsok, krabicu na papierový koláč alebo kúsok papiera. Takýto trik vám umožní získať čo najväčší pôžitok z dezertov bez toho, aby ste si rozmazali ruky a oblečenie.

14. Pečate

Pripevnite dokumenty pomocou svoriek.

Ak potrebujete zalepiť niekoľko dokumentov dokopy a nemáte blízko seba priečinok alebo priečinok, použite niekoľko plastových klipov.

15. Tretia úroveň

Zvýšte kapacitu mrazničky.

Nalepili veľa knedlíkov a až potom zistili, že nemajú kam dať? Neboj sa! Aby ste predišli poškodeniu produktu, použite niekoľko úzkych pohárov. Položte ich na boky prvého zásobníka, aby ste vytvorili podporu pre druhý.

16. Pohodlné balenie

Spoľahlivé balenie.

Kúsok plastovej fľaše sa dá použiť na vytvorenie pohodlného zapečateného balenia. Urobíte to tak, že odrežete hrdlo fľaše, cez ňu prejdete vrece obilnín alebo vločiek, otvoríte a zatvoríte uzáver. Produkt tak bude bezpečný av prípade potreby sa obsah balenia dá ľahko naliať do inej nádoby.

Video bonus:

17. Náramok so sponou

Upevnenie náramku na ruku.

Upevnenie náramku na ruku môže byť veľmi ťažké. Ak však jednu časť zafixujete na ruku lepiacou páskou, úspešne zvládnete túto úlohu.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send