Užitočné nápady

10 kúpeľňových riešení, ktoré sa zmestia aj do malých priestorov

Pin
Send
Share
Send
Send


V kúpeľni je často uložených veľké množstvo vecí. Osušky, župany, výrobky osobnej hygieny, náhradné čistiace prostriedky a mnoho ďalších vecí je potrebné niekde umiestniť.

A v uzavretom priestore malej miestnosti je to dosť ťažké. Niekoľko praktických rád, ktoré vám pomôžu vyriešiť tento problém s najmenšou stratou voľného miesta. Hodia sa do každého štýlu a akéhokoľvek rodinného rozpočtu a kúpeľňa sa úspešne premení zo skladu na skutočnú zónu relaxácie, jednoduchosti a krásy.

1. Polica nad dverami

Na vytvorenie políc sú vhodné chrómové mriežky, priehľadné materiály alebo drevo.

Na ukladanie vecí, ktoré nikto nepoužíva denne, môžete nad dvere umiestniť kompaktnú poličku. Môžete tam umiestniť napríklad čistú vymeniteľnú posteľnú bielizeň, župany alebo náhradnú froté uteráky, dať košík s oblečením na pranie tak, aby sa nedostal pod nohy.

2. Sklo v dizajne kúpeľne

Priehľadné police nezasahujú do priestoru, takže sú jednoduchšie a pohodlnejšie.

V podmienkach obmedzeného priestoru je používanie priehľadných materiálov jedným z najlepších riešení. Ak chcete zložiť a umiestniť všetky potrebné kúpeľňové doplnky, môžete si v kúpeľni vyrobiť niekoľko pomerne úzkych, ale pomerne pohodlných políc z matného alebo priehľadného skla, plastu. Izba bude vyzerať nádherne, ale zostane funkčná.

3. Funkčný vozík s tyčami

Kompaktné, pohodlné a mobilné.

Vozíky s otvorenými policami na kolieskach - presne to, čo je užitočné v každej kúpeľni. Sú dosť priestranné, je vhodné na ne umiestniť plastové obaly alebo prútené koše a naplniť ich užitočnými vecami. V pravý okamih ich možno presunúť do iného rohu miestnosti. Takéto vozíky sa často používajú pre bary alebo v hoteloch, ale ich alternatívne použitie je veľmi dôležité.

4. Dodatočný úložný priestor

Oblasť nad toaletou by nemala byť nečinná.

Nad toaletou je dosť miesta na umiestnenie niekoľkých otvorených políc. Môžu uchovávať základný a náhradný toaletný papier, podstielku pre domáce zvieratá, pár uterákov alebo čistiacich prostriedkov. Ak vyberiete úspešné materiály, môžete kombinovať módu a funkčnosť, aby ste do kúpeľne priniesli teplo a štýl. Je lepšie umiestniť police vyššie, takmer pod strop, ale je tiež možné priamo nad toaletnou misou, pre ktorú je to pohodlnejšie.

5. Funkčnosť a zdokonalenie

Farbu je možné zvoliť podľa vlastného uváženia: v tieni miestnosti alebo v kontraste.

Krásna prefabrikovaná kovová polica - veľmi zaujímavé a pohodlné riešenie pre kúpeľňu. Tam môžete mať všetko, čo potrebujete: uteráky, toaletný papier a ešte oveľa viac, všetko bude vždy po ruke. A ak už neexistuje potreba police, bude ľahké ju rozobrať a usporiadať do inej miestnosti.

6. Odkladací priestor pre dvere

Veľmi praktický vynález pre kúpeľňu, ktorá osloví mnoho hostesiek.

Ak na stene nie je dostatok miesta, je čas ísť ku dverám. Môžete zavesiť na to nádherný úložný systém, ktorý pojme všetky uteráky a toaletné potreby. Na vnútornej strane dverí kúpeľne sa nachádzajú ďalšie police, ktoré sa dajú kedykoľvek odstrániť bez toho, aby došlo k poškodeniu dekorácie.

7. Skladovací rebrík

Úžasná transformácia do kúpeľne.

Ak je v dome ďalšie schodisko, nemusíte o tom ani premýšľať, môžete ho zmeniť na nádherný systém policov. Ak chcete transformovať staré drevené schodisko, musíte na ňom zavesiť drôtené koše na ukladanie toaletného papiera, osviežovačov vzduchu alebo dokonca nejakého druhu krásy, skutočných alebo umelých rastlín.

8. Otvorte police

Vyzerá elegantne a krásne a stále drží veľa vecí.

Otvorené police pomôžu udržiavať uteráky a toaletné potreby čisté a upratané. Namiesto toho, aby ste vzali drahocenný priestor z podlahy, je lepšie vytvoriť v kúpeľni zabudovanú skrinku s otvorenými policami - pohodlne sa používa a je dostatočne priestranná.

9. Rohové police

Poličky v rohu veľmi dobre využívajú priestor v miestnosti.

Aby ste sa nepozerali na tmavé, ťažko vyzerajúce objemné police, môžete ozdobiť priestor v miestnosti pomocou rohovej police. Nezaberá veľa miesta, ale je dosť priestranný na to, aby dal všetko, čo potrebujete. V jednej kúpeľni si môžete urobiť zopár takýchto praktických kútov. Ak chcete zatvorenú skrinku, pre fasády je najlepšie zvoliť si zrkadlo.

10. Police s mriežkou

Tieto police sa veľmi dobre hodia na ukladanie najrôznejších drobností.

Ak máte malé deti alebo sa v kúpeľni ukladá veľa malých vecí, najlepšou voľbou sú police so sieťou. Uzavreté police však môžu spôsobiť zmätok. Aby ste tomu zabránili, môžete uložiť malé nádoby, koše alebo poháre na uskladnenie jednotlivých vecí.

Pin
Send
Share
Send
Send