Užitočné nápady

Aby nezmizol: ako používať kondicionér na vlasy v každodennom živote, ak sa nehodí do kadere

Pin
Send
Share
Send
Send


Aby nezmizol: ako používať kondicionér na vlasy v každodennom živote, ak sa nehodí do kadere

Pravdepodobne bude pre vás ťažké tomu uveriť, ale populárne kondicionéry na vlasy sa používajú nielen na to, aby sa kučery stali krásnymi a hodvábnymi.

Kozmetika bude tiež veľkým pomocníkom v každodennom živote a bude schopná vyriešiť mnohé naliehavé problémy.

Šatníková klimatizácia

1. Ak ste prilepili na zipsy a zipsy na oblečenie, obuv, kabelku alebo tašku, namažte ich kvapkou kondicionéra a problém zmizne sám.

Namažte kondicionér a príslušenstvo k peňaženke na zips bez problémov.

2. Kozmetiku je možné použiť pri praní vlny alebo jemného odevu. Aby ste to dosiahli, musíte rozpustiť 1 polievkovú lyžicu vo vode pri izbovej teplote. kondicionér a odev na pranie rúk. Produkt pomáha zmäkčiť mäkké tkanivo a netvorí veľa peny.

Kondicionér na vlasy je vynikajúcou alternatívou rovnakého pracieho prostriedku.

3. Kondicionér vhodný ako alternatíva k poľskej obuvi. Skontrolujte, či sú čižmy alebo topánky suché, čisté a na koženú obuv naneste kondicionér handričkou alebo špongiou. Bude schopný ho vyleštiť rovnako dobre ako obchodný krém: dodá topánke lesk, zmäkne obuv a chráni ju pred negatívnymi vonkajšími faktormi (voda, sneh, blato).

Na lesk a krásu obuvi používajte kondicionér.

4. Kozmetika je tiež ideálnym pomocníkom, ak váš obľúbený sveter stratil svoj tvar, napríklad si sadol po tom, čo ste ho umyli na písacom stroji. Postup pri obnove vecí je veľmi jednoduchý - nalejte horúcu vodu do šálky, pridajte niekoľko lyžíc kondicionéra a vec vložte do roztoku na pár minút. Po uplynutí nastaveného času vyzlečte odev a roztiahnite ho na požadovanú veľkosť. Potom ho zaveste na vešiaky, aby sveter vyschol.

Tento nástroj pomôže vašej obľúbenej veci vrátiť pôvodnú veľkosť.

5. Kondicionér na vlasy vám pomôže, ak prstenec nemôžete odstrániť.

Nástroj sa musí aplikovať na spodok prsta, tesne nad miestom, kde sa nachádza dekorácia. Potom skúste zatlačiť kvapku kondicionéra pod krúžok a jemne ho potiahnite. Dekorácia bude odstránená bez veľkého úsilia. Kontrolovaný!

Klimatizácia je efektívny nástroj, keď potrebujete z prsta odstrániť prstenec.

Klimatizácia v domácnosti

1. Kozmetika bude užitočná, ak chcete osviežiť textílie. Ak to chcete urobiť, musíte vziať fľašu so sprejom, pridať vodu a klimatizáciu v pomere jedna ku deviatim. Po realizácii týchto manipulácií je možné výsledné zloženie aplikovať na nábytok, záclony, vankúše, koberce. Táto metóda sa stane skutočným záchrancom, keď nie je čas na všeobecné čistenie, ale chcem textilu dodať upravený a svieži vzhľad a príjemnú vôňu.

Klimatizačné závesy poskytujú príjemnú vôňu.

2. Kozmetika pomôže chrániť kovové predmety pred hrdzou. Na domáce náradie alebo inštalatérske práce stačí len tenkú vrstvu náradia. V takom prípade bude klimatizácia pôsobiť ako antikorózna ochrana a nedovolí korózii vecí v domácnosti.

Chráňte ventil pred koróziou pomocou klimatizácie.

3. Ak sa kanalizácia upchala a doma, žiaľ, potrebné chemikálie pre domácnosť skončili, vymeňte ju za klimatizáciu. Pri správnom použití bude fungovať ako vynikajúci „penetratívny“ nástroj. Stačí do odtoku naliať trochu klimatizácie a urobiť silný tlak horúcej vody. Nástroj bude dobre upchávať upchatie a umožní vám vyčistiť odtok za pár minút.

Prostredníctvom prostriedkov je možné vylúčiť malé zablokovanie.

4. Ak máte doma veľa položiek z nehrdzavejúcej ocele a chcete, aby žiarili, vyleštite ich klimatizáciou. Dajte kvapku na špongiu a utrite dlaždice, kohútiky a ďalšie oceľové veci.

Po nanesení kondicionéra kachle budú žiariť.

5. Ďalším dobrým spôsobom použitia klimatizácie v domácnosti je namazanie pántov dverí. Je to dobrá alternatíva komerčných mazív, ktoré sa líšia nepríjemnou vôňou. Nástroj má rovnaký účinok, odstraňuje vŕzganie. Zároveň však vonia oveľa lepšie a príjemne sa používa.

Dokonca ani najšikovnejšie dvere neodolajú kozmetickému produktu.

Kondicionér pre ženskú krásu

1. Ak používate makeupové kefy dlhšiu dobu, zdriemnutie vlasu spôsobí nepohodlie a pri používaní make-upu spôsobí nepohodlie. Ak chcete navrátiť mäkkosť a mäkkosť štetcov, naneste na ne malé množstvo kondicionéra. Po 2-3 minútach ich opláchnite pod tečúcou vodou. Po uschnutí budete cítiť významný rozdiel.

Klimatizácia urobí kefu mäkšou.

2. Na dosiahnutie hladkej a zvlhčenej pleti môžete použiť kondicionér. Počas kúpeľa rozpustite niekoľko polievkových lyžíc produktu a užívajte si. Kondicionér bude dobrou alternatívou k špeciálnemu oleju, dodá pokožke hebkosť a zamat.

Klimatizovaná kúpeľňa vám spríjemní pokožku.

3. Aby ste predišli elektrifikovaným vlasom, naneste kvapku kondicionéra na dlaň, potrite ju a vyhladzujte vlasy. Po tomto postupe prestanú tlačiť, aj keď vonku prší alebo sneží.

Kondicionér pomáha upratovať nezbedné vlasy.

4. Neslušné koltun na hlave je možné rozmotať jednoduchými trikmi: zmiešať kondicionér s vodou v pomere 1: 9 v sprejovej fľaši a dobre pretrepať. Ďalej z krátkej vzdialenosti nastriekajte kompozíciu na matné vlasy a rozčešte hrebeňom. Musíte sa pohybovať zhora nadol, od koreňa po špičku. Táto metóda je úplne bezbolestná, takže ju môžete použiť, keď potrebujete čistiť malé deti.

Ak nasprejujete kondicionér na matné vlasy, je možné ich bez problémov rozčesať.

5. Ak je omietka pevne priľnutá ​​k pokožke a nedá sa odstrániť, jej okraje impregnujte kondicionérom. Nástroj oslabí účinok lepidla a umožní vám ľahko odstrániť náplasť z pokožky.

Ak je náplasť pevne prilepená na pokožku, namažte ju kondicionérom.

Pin
Send
Share
Send
Send