Užitočné nápady

12 dobrých nápadov územný priestor malý štúdio

Pin
Send
Share
Send
Send


12 dobrých nápadov územný priestor malý štúdio

Dnes sa stáva stále viac a viac obľúbeným štúdiokom.

Majitelia majú obytné oblasti podľa vašich predstáv.

Zhromaždili sme niekoľko dobrých nápadov na územné plánovanie, ktoré sú ideálne na územné plánovanie malého priestoru.

1. Imitácia steny

Dočasná imitácia steny.

Jedná sa o dočasnú stenu od podlahy až po strop, ktorú je možné nainštalovať v akomkoľvek sektore bytu na územné plánovanie obytného priestoru. Hlavné výhody takejto priečky sú v tom, že zaberajú oveľa menej miesta ako skutočná stena, netreba ju stavať a skôr jednoducho presúvať.

2. Počítadlo čiar

Barový pult pre kuchynské zónovanie.

Barový pult je na jednej strane možné použiť ako jedálenský stôl a ďalší pracovný priestor a na druhej strane ako priehradka na zónovanie malej kuchyne. S jeho pomocou bude možné kuchyňu rozdeliť na jedálenský a varný.

3. Regály

Štýlové police.

Štýlový stojan s otvorenými a uzavretými priehradkami pomôže rozdeliť priestrannú izbu na funkčné oblasti. Podľa nášho názoru sa taký stojan zmestí do interiéru každého moderného bytu a tiež vyrieši otázku ukladania kníh a rôznych ozdobných maličkostí.

4. Pódium

Nízke pódium s výklenkami a skrinkami.

Priečky nemusia byť vysoké. Napríklad obývaciu izbu môžete umiestniť do zóny pomocou malého pódia s rôznymi bunkami a uzamykateľnými skrinkami na ukladanie všetkého druhu vecí.

5. Otvorte skrinku

Otvorená skriňa.

Nízko otvorená skriňa so zábradlím na vešiaky a poličkou na topánky dokonale zapadne do interiéru štúdiového bytu a pomôže oddeliť priestor na spanie od obývacej izby alebo predsiene. Okrem toho môže byť stojan takého plánu zaujímavou alternatívou k šatníku alebo zásuvke.

6. Okenné rámy

Rozdelenie okenných rámov.

Toto ozdobné rozdelenie starých okenných rámov je vynikajúcim príkladom kreatívneho prístupu k územnému plánovaniu. Podľa nášho názoru je takáto technika najvhodnejšia na rozlíšenie pracovného priestoru a obývacej izby.

7. Pyramída

Nízke modulové police.

Nízke modulové police sú ideálne pre územné plánovanie malých priestorov. Sú celkom funkčné, pretože umožňujú ukladať veľa malých vecí, ale súčasne zaberajú menej miesta ako plné skrinky.

8. Obytná stena

Oddelenie od živých rastlín.

Očarujúca stena živých popínavých rastlín dokonale zapadá do moderného štúdia v štýle podkrovia alebo rustikálnej.

9. Prostredníctvom stojana

Prostredníctvom strednej výšky stojana.

Svetlo strednej veľkosti cez stojany je jednou z najlepších možností na územné plánovanie malého štúdia. Takéto stojany uľahčujú priestor a umožňujú vám rozdeliť byt na funkčné zóny.

10. Závesy

Korálkové závesy.

Úloha oddielov môže hrať a závesy. Okrem toho je to pravdepodobne najjednoduchší spôsob územného plánovania. Je možné použiť nielen vzorky tkanín, ale aj varianty z guľôčok alebo nití.

11. Sklenená priečka

Štýlová sklenená priečka.

Sklenené priečky sú dobré, pretože vôbec nekradnú svetlo a pôvodný dizajn umožňuje priečke stať sa štýlovým dizajnovým prvkom.

12. Obrazovka

Bambusová obrazovka.

Ak potrebujete možnosť dočasného skladacieho oddielu, použite skladaciu obrazovku. Môže sa presúvať z miesta na miesto a ako zbytočné sa len čistí. Mimochodom, ďalšou výhodou obrazovky je to, že sa perfektne zmestia do domácich aj kancelárskych priestorov.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send