Užitočné nápady

15 skvelých pomôcok, ktoré sa stanú účinnými pomocníkmi v kuchyni

Pin
Send
Share
Send
Send


Moderné ženy v domácnosti majú obrovské množstvo rôznych kuchynských spotrebičov - od veľmi jednoduchých, ktoré používajú babičky, až po technologicky najvyspelejšie.

A medzi moderné pomôcky do kuchyne sú špeciálne - vyzerajú, povedzme najmenej divne, ale stávajú sa skutočnými nepostrádateľnými pomocníkmi každej hostesky.

1. Stroj na výrobu sušienok na zmrzlinu

Podivná kuchynská pomôcka „Stroj na sušienky s vrstvou zmrzliny“.

Mali by ste zabudnúť na obvyklého domáceho výrobcu zmrzliny a kúpiť si stroj na výrobu chutných cukroviniek so zmrzlinou. Stačí len vyplniť pôvodné ingrediencie, po ktorých zariadenie označí skutočné koláčiky cookie vrstvou vašej obľúbenej zmrzliny.

2. Čistič kukurice z obilia

Podivná kuchynská pomôcka „Čistič kukurice z obilia“.

Jednoducho držte tento „bagel“ pozdĺž kukuričného klasu, aby ste z neho odstránili všetky zrná. To, čo sa nazýva lacné a veselé - a nebudete musieť jesť zrná priamo z kukurice.

3. Pastelka na palacinky

Podivná kuchynská gadget ceruzka na ceruzky.

Nasledujúci kuchynský nástroj je ideálny pre tých, ktorí majú malé deti. Je to vyprážacia plocha, na ktorej sú umiestnené až tri palacinky. Súčasťou balenia je aj špeciálna ceruzka, ktorá je plnená cestom a ktorou môžete kresliť na vyprážanom povrchu, čím sa vytvárajú nezvyčajné placky.

4. Krájač na avokádo

Podivná kuchynská pomôcka "Krájač na avokádo".

Pomocou tohto nástroja môžete plátky avokáda nielen nakrájať na plátky, ale za sekundu tiež odstrániť jeho kosť. K dispozícii je tiež špeciálna škrabka na odlupovanie všetkého mäsa z kože. V skutočnosti je to švajčiarsky nôž pre milovníkov ovocia.

5. Odstraňovač jahodového chvosta

Podivná kuchynská pomôcka „Odstraňovač jahodových chvostov“.

Tento malý prístroj má výsuvnú rukoväť, ktorá ľahko odstráni chvost z jahody. Je to nevyhnutný nástroj pre tých, ktorí milujú jahody, a tiež má zjavne peniaze navyše.

6. Čistič mrkvy

Podivná kuchynská pomôcka „Čistič mrkvy“.

Nasledujúce malé kuchynské zariadenie vám umožňuje rýchlo a dobre čistiť mrkvu.

7. Vypchávky pre hamburgery

Podivná kuchynská pomôcka "Plnka pre hamburgery".

Tento skvelý nástroj vám umožní pripraviť dokonale uvarené hamburgery. Budú to však nezvyčajné, pretože na vypchávanie môžete vziať akékoľvek najbláznivejšie ingrediencie, aké si dokážete predstaviť.

8. Kocka na ravioli

Zábavný kuchynský knedlík.

Ak by niekto bol príliš lenivý na to, aby si doma vyrezával svoje knedle, tento proces bude oveľa jednoduchší. Stačí si kúpiť tento užitočný nástroj, ktorý súčasne vytvorí štyri nádherné knedle.

9. Sekačka na cesnak

Podivná kuchynská pomôcka "Cesnak Chopper".

Sekanie cesnaku sa všeobecne považuje za jednu z najťažších a únavných kulinárskych úloh. Nasledujúci cesnakový rezač umožňuje rýchle a ľahké rezanie cesnaku. Stačí vložiť cesnak do plastovej misky v hornej časti gadget a rázne hodiť loptu na akýkoľvek povrch.

10. Postrekovač citrusovej šťavy

Podivná kuchynská pomôcka "Postrekovač citrusovej šťavy".

Tento jednoduchý, ale dômyselný nástroj zmení z akéhokoľvek citrusového ovocia na vynikajúci a vhodný zdroj na sprej šťavy. Výborne sa hodí na šaláty a na dezodoráciu vzduchu v miestnosti.

11. Kontrola vajec

Podivná kuchynská pomôcka "Vajec na vajcia".

Toto špičkové zariadenie s názvom Egg Minder bude synchronizované s vaším smartfónom. Jediným stlačením tlačidla môžete zistiť, koľko vajíčok zostáva v chladničke, ktoré sú najstaršie a oveľa viac. Toto je niečo ako Facebook pre vajcia.

12. Rezačka na maslo s jedným kliknutím

Podivný kuchynský prístroj "One Click Stick Butter Cutter".

Tento inteligentný nástroj vám umožní umiestniť iba dokonalé vrstvy masla na sendvič a na akékoľvek varené jedlo. Ak chcete odrezať ďalšiu dosku oleja, stačí stlačiť tlačidlo.

13. Špagety Vidlička

Podivná kuchynská pomôcka „Špagetová vidlička“.

Prečo podvádzať špagety na vlastnej vidličke, keď si môžete kúpiť zástrčku napájanú z batérie, ktorá to urobí sami. Stačí stlačiť tlačidlo a vidlica si točie špagety.

14. Vykurovací nôž

Podivný kuchynský prístroj "vyhrievací nôž".

Možno niekto vie, aké ťažké je rezať studené maslo. SpreadTHAT prichádza na záchranu - nôž, ktorý topí maslo a nesie teplo z tela osoby, ktorá ho drží v ruke.

15. Chork

Podivná kuchynská pomôcka "Chork".

Chorka má paličky na jednom konci a vidličku na druhom. Toto je všestranný príbor pre európsku aj ázijskú kuchyňu.

Pin
Send
Share
Send
Send