Užitočné nápady

15 očarujúcich riešení pre zdobenie malých kuchýň a kúpeľní

Pin
Send
Share
Send
Send


Nie je žiadnym tajomstvom, že väčšina našich krajanov žije v Chruščove, ktorých štvorcové metre sú dosť obmedzené. Kuchyne a kúpeľne sú veľmi malé.

Mnoho majiteľov s horkosťou tvrdí, že z dôvodu malého priestoru si tieto miestnosti nemôžu usporiadať podľa svojich predstáv.

Vybrali sme si však niekoľko možností, ktoré budú inšpirovať k vytvoreniu niečoho podobného.

1. Lesk

Biela lesklá kuchyňa.

Malá, ale veľmi štýlová kuchyňa, iba 6 štvorcových štvorcov, snehobiely lesklý apartmán v tvare L, zavesený strop a nádherná čierna a biela podlaha.

2. Nebeské tiene

Kúpeľňa v modrých odtieňoch.

Očarujúca kúpeľňa v bielych a modrých odtieňoch s kombinovanou dekoráciou steny, priestranná skrinka na mieru a úzka kúpeľňa skrytá za mozaikovou obrazovkou.

3. Brilantné riešenie

Ergonomický skladací stôl.

Podľa nášho názoru sa interiér malej kuchyne nezaobíde bez moderných trikov. Jedným z nich môže byť nástenná skrinka, ktorej dvere sa premenia na stôl.

4. Priestrannosť

V interiéri je malá priľahlá kúpeľňa.

Skvelý príklad usporiadania štýlovej susednej kúpeľne, v ktorej, napriek veľmi skromným záberom, bolo miesto pre rohovú sprchu, pre toaletu a pre práčku. Hlavným vrcholom tohto priestoru bol však podľa nášho názoru drevený stĺpik pod elegantným umývadlom.

5. Kryt interiéru

Vynikajúci štýl malej kúpeľne.

Kto povedal, že malá kúpeľňa nemôže byť úžasná? Tento interiér toto tvrdenie úplne vyvracia. Šedé panely na stenách, široký pás malých čiernych dlaždíc, dobre vybraná kompaktná vaňa, biele skrinky a moderná inštalácia robia z tejto miestnosti elegantnú a veľmi atraktívnu.

6. Kúzlo bielej

Kúzlo bielej.

Ako viete, svetlé odtiene sa jednoducho vytvárajú na dekoráciu stien malého Chruščov. Okrem toho sú moderné materiály dokonale umývateľné, a preto sa dajú použiť v takých oblastiach, ako je kuchyňa a toaleta.

7. Útulná kúpeľňa

Kúpeľňa s drevenou dekoráciou.

Nádherná kúpeľňa, ktorej steny sú obložené panelom, štylizované drevo, moderná rohová kabína, ako aj závesné kúpeľňové doplnky, ktoré umožňujú veľké šetrenie miesta.

8. Čiernobielo

Čiernobiela zástera v kuchyni.

Ďalší príklad príjemného interiéru malej kuchyne v Chruščov. V ňom sú biele steny a apartmán harmonicky kombinované s čiernymi a bielymi dlaždicami, ktoré zdobia podlahu a zásteru. Osobitná pozornosť sa venuje jedálenskému priestoru, ktorý predstavuje malý okrúhly stôl s drevenou doskou a pár priehľadných stoličiek.

9. Oranžovo zasiahnutá sezóna

Veselá kúpeľňa s oranžovou podlahou.

Jasné farby prinesú jas a dynamiku do malej miestnosti, ale aby nedošlo k preťaženiu interiéru, mali by sa používať opatrne. Napríklad, na dokončenie podlahy použite oranžové dlaždice a tiež pridajte malú farbu na snehobiele steny.

10. Červený mak

Štýlová červená a biela kuchyňa.

Malá, ale nie menej štýlová kuchyňa s veľkolepým červeno-bielym balíkom a obrázkami troch makov nad sporákom v oblasti zástery.

11. Kúzlo stromu

Podrobnosti z ľahkého dreva.

Ohromujúci interiér kúpeľne, vyrobený v teplých odtieňoch, ktorého vrcholom boli svetlé drevené skrinky, výklenok s mäkkým osvetlením a veľké zrkadlo.

12. Neočakávané rozhodnutia

Zaujímavý interiér malého kúpeľa.

Zaujímavý pohľad na malú priľahlú kúpeľňu v Chruščove, ktorej hlavnými detailami bola krásna rohová vaňa a umývadlo na stenu.

13. Štýlová asymetria

Kuchyňa s asymetrickou súpravou.

Úžasný dizajn kuchyne s nezvyčajnou sadou s asymetrickou pracovnou doskou, plynulo plynúcou do stola a kombináciou tapety na stenách.

14. Neón

Svetlé detaily v interiéri kúpeľne.

Štýlový a veľmi dynamický priestor, v ktorom bolo možné spojiť pokojnú neutralitu bielej farby s živosťou neónovo zelenej. Osobitná pozornosť si zaslúži kúpeľ spojený so sprchovacím kútom.

Video bonus:

15. Jas a dynamika

Kuchyňa s jasnými detailami.

Svetlá rodinná kuchyňa so šalátovou súpravou, veľkým oknom, pôvodnou zásterou a veľkým jedálenským stolom v strede je vynikajúcim príkladom neštandardného prístupu k dizajnu malej jednotky pre domáce jedlo.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send