Užitočné nápady

14 gizmos, ktoré môžu výrazne zvýšiť vašu náladu a zlepšiť každodenný život

Pin
Send
Share
Send
Send


Každý rok na trhu existuje veľa zariadení, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčovali náš život a diverzifikovali každodenný život.

Väčšina nových výrobkov nemá osobitný význam, ale medzi úprimnými odpadmi sú veľmi zaujímavé vzorky.

Týchto 14 skvelých vecí dnes môže výrazne zlepšiť každodenný život.

1. Chladnička na kozmetiku

Malá chladnička na kozmetiku.

Ak ste fanúšikom kozmetiky vrátane organických, viete, že ju musíte skladovať pri dodržaní určitých teplotných podmienok. Väčšina kozmetických výrobkov potrebuje chlad, ale v domácej chladničke často nie je dosť miesta alebo existuje riziko, že vaše poháre budú vyhodené alebo horšie zjedené. Na vyriešenie tohto problému bola vynájdená táto očarujúca kompaktná chladnička. Táto malá skrinka chladničky bude skvelou alternatívou k tradičným poličkám a skrinkám.

2. Držiak smartfónu

Pohodlný držiak pre váš telefón.

Náš moderný život je úzko prepojený s smartfónmi, takže na trhu sa neustále objavujú nové pomôcky, ktoré používateľom uľahčia život. Všetci už dlho a úspešne používame náhlavné súpravy Bluetooth, bezdrôtové slúchadlá a rôzne držiaky. Fotka je iba jednou z nich. Podľa informácií vám toto zariadenie umožňuje pohodlne fixovať váš smartphone na úrovni očí, čo pomáha udržiavať polohu tela a voľné ruky. Toto zariadenie je skvelý darček, pretože rád trávi večery sledovaním zaujímavých videí alebo čítaním kníh.

3. Unikátne akvárium

Malý biosystém.

Toto nie je len malé akvárium, je to celý biosystém na vašom stole. Akvárium je úplne autonómne, a preto nie je potrebné meniť vodu - automaticky sa čistí. Okrem toho voda zásobuje nádobu zemou umiestnenou na vrchu a čoskoro tam rastú rastliny.

4. Lucerny

Nočné svetlá.

Beh a chôdza v tme už viac nespôsobia nepohodlie. Akékoľvek prekážky na vašej ceste môžete prekonať pomocou nočných svetiel pre nočné bežecké dráhy - kompaktné LED baterky, ktoré sa pripevňujú k topánkam a osvetľujú cestu 30 metrov pred vami. Okrem tenisiek je možné na obojok pre psa namontovať baterku. Domnievame sa, že s podobným osvetľovacím systémom budú prechádzky pohodlnejšie a bezpečnejšie.

5. Fotografická tlačiareň

Kompaktná fotografická tlačiareň.

Kiipix je kompaktné bezdrôtové zariadenie na okamžitú tlač fotografií z telefónu. Stačí pripojiť telefón na obrazovku tlačiarne a za pár minút dostanete fotografickú kartu. Takáto tlačiareň bude skvelým darčekom pre tých, ktorí uprednostňujú uchovávanie okamihov v albumoch, a nie v galérii telefónu.

6. Lievancová lopata

Špachtlové pinzety.

Toto zariadenie je krížom medzi kliešťami a špachtľou, určeným na pohodlnú prípravu palaciniek. Toto samozrejme nie je nevyhnutnosťou, ale ako dar milovníkovi varenia je celkom možné.

7. Vodítka

Nezvyčajné vodítko.

Ak chcete, aby chôdza so psom bola prospešná nielen pre štvornohé, ale aj pre vás, použite toto dvojité vodítko. Môže byť držaný v rukách ako klasická verzia alebo pripevnený k opasku, aby bežal s domácim miláčikom.

8. Nositeľná klávesnica

Klávesnica z piatich krúžkov.

Tap Strap je pravdepodobne najoriginálnejšia klávesnica, akú si dokážete predstaviť. Prístroj je zväzok 5 krúžkov, ktoré sa kladú na prsty. Štyri z nich sú vybavené senzormi, ktoré zachytávajú pohyb prstov, a piaty prenáša informácie cez Bluetooth do počítača. Zariadenie môže byť tiež použité ako počítačová myš.

9. Odšťavovač

Ručný odšťavovač.

Ďalšou úžasnou vecou pre kuchyňu je ručný odšťavovač vo forme kanvy. Princíp činnosti je veľmi jednoduchý: vytlačte šťavu z polovice citróna alebo pomaranča a potom ju nalejte mäsom alebo šalátom.

10. Miska

Miska tri v jednom.

Malá svetlá miska so stojanom na telefón, nádobou na semená alebo bobule a priestorom na odpadky je skvelým spoločníkom pre fanúšikov, ktorí môžu pohodlne sedieť na gauči a sledovať svoje obľúbené reklamy.

11. Kapacita omáčky

Kapacita na omáčku na špendlík.

Toto zariadenie samozrejme nikdy nepatrí do zoznamu základných vecí, ale určite poteší fanúšikov občerstvenia a chutných omáčok. Malý kontajner sa dá naplniť omáčkou a pripevniť k akejkoľvek doštičke a pochutnať si na príjemnom jedle bez obáv, že sa omáčka rozšíri po celej miske.

12. Stojan na šálku

Mäkký stojan na šálky.

Ktorý z nás nevylieval nápoje na pohovku. Najčastejšie je to kvôli aktívnym pohybom a nedostatku miesta pre pohár. Riešenie problému pomôže jasnému silikónovému stojanu. Stačí ho položiť na lakťovú opierku a nebudete sa báť bezpečnosti svojho nápoja a čistoty čalúnenia pohovky.

13. Dvojitá stojací lampa

Nezvyčajné stojací lampa.

Chladná stojacia lampa s dvoma lampami, ktoré sa dajú jednotlivo zapnúť, je úžasná pre tých, ktorí majú spolubývajúceho. Žiarovky je možné zapnúť samostatne, čo vám umožní čítať neskoro do noci bez zasahovania do vášho spolubývajúceho.

14. Zástera na holenie

Zástera na holenie domácnosti.

Každý, kto sa niekedy oholil vo vani, vie, aké ťažké je vyčistiť odtok z vlasov. Mučeniu sa však môžete vyhnúť, ak dostanete na holenie špeciálnu zásteru. Položte si ho na krk, pripevnite ho k zrkadlu a na konci postupu opatrne všetko zahoďte do koša.

Pin
Send
Share
Send
Send