Užitočné nápady

14 ergonomických nápadov, ktoré oslovia každého, kto sa preplnil malým domom

Pin
Send
Share
Send
Send


14 ergonomických nápadov, ktoré oslovia každého, kto sa preplnil malým domom

Akákoľvek hosteska určite povie, že bez ohľadu na to, koľko úložných priestorov existuje, vždy ich bude málo.

Ak však dôkladne premýšľate a implementujete niekoľko nápadov týkajúcich sa ergonomického rozdelenia vecí, ten istý priestor sa zmestí oveľa viac ako obvykle.

1. Vertikálna skrinka

Vysoko posuvný vertikálny šatník.

Vertikálne skrinky sa zriedka nachádzajú v interiéroch našich apartmánov. Pokiaľ však ide o skromné ​​priestory, sú oveľa ergonomickejšie. Skriňa s vysokým rozlíšením od podlahy až po strop môže byť skvelou alternatívou k šatníku a môže sa použiť na ukladanie pomerne veľkých predmetov, ako je žehliaca doska, vedrá, mopy a laty.

2. Závesná polica

Závesná polica na chladničke.

Ľahká závesná polica na korenie a príbory - skvelé riešenie pre ukladanie malých vecí na bočnú stenu chladničky alebo kuchynskej skrinky.

3. Multifunkčná polica

Úzka multifunkčná polica.

Vďaka tejto úzkej poličke sa z akejkoľvek medzery medzi nábytkom stane pohodlný skladovací systém. Podľa nášho názoru je táto polica ideálna na skladovanie výrobkov osobnej hygieny, korenín a omáčok, kníh a časopisov.

4. Šatňa

Šatňa za dverami.

Úzka šatňa, vybavená za dverami spálne. Na implementáciu tejto myšlienky je potrebné všetko: niekoľko háčikov, zábradlie pre vešiaky, drôtená polica a úzke zrkadlo. Samozrejme, že takáto šatňa nenahradí celú šatníkovú skriňu, ale bude schopná pojať potrebné minimum neformálneho oblečenia.

5. Malé police

Zásuvka.

Očarujúci stojan z troch drevených škatúľ dokonale zapadne do malej prázdnoty pod schody alebo do ľubovoľného voľného rohu. Na ukladanie kníh, obuvi, klobúkov a tašiek odporúčame používať stojan.

6. Dvojposchodová polica

Dvojposchodová polica na domáce potreby.

Jednoduchá dvojposchodová polica sa zmestí do malej skrinky pod umývadlom a je vhodná na skladovanie čistiacich prostriedkov, špongií, rukavíc a iných potrieb pre domácnosť.

7. Polica s okuliarmi

Police v kúpeľni.

Praktická polica s dvoma poháre na britvy a kefy, ako aj stojan na fén sa dokonale zmestia do interiéru malej modernej kúpeľne.

8. Úzka skrinka

Úzke skrinky.

Pôvabná úzka skrinka s dvoma uzavretými oddeleniami a dvoma otvorenými priestormi sa zmestí aj do najmenšej kúpeľne. Tento skladovací systém je ideálny na skladovanie rôznych hygienických výrobkov a malých domácich potrieb.

9. Horná polica

Polica na záchodovú misu.

Jednoduchá drôtená polica, ktorá sa pohodlne montuje na toaletnú misu, umožňuje ukladať kotúče toaletného papiera, časopisy a akékoľvek iné drobnosti.

10. Polica na stenu

Nástenné police na obuv.

Máte pôsobivú kolekciu obuvi, ale jednoducho ju nemáte kam uložiť? Stojí za to pozrieť sa na situáciu z iného uhla. Napríklad pripevnite stojan so zábradlím na stenu a obuv uložte vo zvislej polohe.

11. Zasúvateľná polica

Výsuvná polica so zásuvkami.

Ak budete mať veci pod posteľou, rýchlo sa zakryjú prachom. Aby ste tomu zabránili, stojí za to dostať malú poličku na kolieskach s dvoma posuvnými skrinkami. Môžu uchovávať knihy, časopisy, kancelárske potreby a iné drobnosti.

12. Polkruhová polica

Ľahká polkruhová polica.

Pod umývadlom je nainštalovaná ľahká polkruhová polica, ktorú je možné používať na skladovanie domácich chemikálií a čistiacich prostriedkov.

13. Konferenčný stolík

Malá stolná skrinka.

Kompaktná sklopná skrinka, ktorej kryt sa ľahko zmení na stôl. Takýto kus nábytku sa dokonale zmestí do interiéru malej spálne alebo obývacej izby a umožní vám vytvoriť pracovný priestor, kde by sa zdalo, že v ňom nie je absolútne žiadna miestnosť.

14. Doskový transformátor

Transformačná žehliaca doska.

Malá komoda, v ktorej je kompaktná žehliaca doska ukrytá dômyselne, má niekoľko skladacích políc a vešiak na šaty.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send