Užitočné nápady

7 netriviálnych interiérových položiek, ktoré pomôžu zorganizovať život a uvoľnia veľa miesta

Pin
Send
Share
Send
Send


7 netriviálnych interiérových položiek, ktoré pomôžu zorganizovať život a uvoľnia veľa miesta

Takmer každý z nás sníva o originálnych domácich spotrebičoch a interiéroch, ktoré by vyzerali štýlovo, ale zároveň pomáhali šetriť priestor v domácnosti a riešili netriviálne domáce úlohy.

Nie je ľahké nájsť také predmety, ale v tomto prehľade sa nám podarilo zhromaždiť 7 takýchto estetických a funkčných interiérových riešení.

1. LED girlanda s „večným“ balónom ako nočné svetlo

Vyzerá to fascinujúco.

Toto zariadenie je LED girlanda a moderná priehľadná balóniková bublina, ktorej znakom je, že nie je prakticky vyfúknutý (ak bol zostavovateľom svedomite dotiahnutý). Najdôležitejšou vecou nie je zavesiť loptu hore nohami - potom sa bublina veľmi rýchlo vypustí. Takéto nočné svetlo funguje iba z dvoch batérií typu AA (bežne označovaných ako „prsty“). Keď si batérie sadnú - stačí ich vymeniť a girlanda bude opäť žiariť žiarivo.

Tak krásne!

Výhodou tohto nočného svetla je, že nie je napájaný zo siete, čo je obzvlášť dôležité pre bezpečnosť detskej izby. V súlade s tým nehromadí toľko prachu ako elektrotechnika, čo z neho robí ekologické riešenie. Jednoduchosť dizajnu robí také nočné svetlo takmer večné, to znamená, že ak nespôsobíte mechanické poškodenie, poteší vás celé roky. Okrem toho, na rozdiel od stojacích svetiel, zaberá menej miesta: môže byť inštalovaný v úzkej váze.

Ak však z nejakého dôvodu bola bublina odfúknutá, girdynda a stojan by sa nemali hodiť do odpadkového koša. Môžete ísť do obchodu, kde sa predáva tovar na sviatky, a kúpiť si ďalšiu bublinu tohto typu. Veľkosť sa môže líšiť od predchádzajúceho balóna. Vo videu o niečo vyššie uvidíte, aké ľahké je zostaviť lampu po výmene bubliny.

2. Prenosné transformátory na sušenie odevov v obývacích izbách

Neuveriteľne dobre navrhnuté vnútorné sušičky.

Nie je vždy dostatok miesta na sušenie všetkej bielizne a niekedy nie sú k dispozícii zvyčajné formy sušenia (napríklad mimo okna), a to iba kvôli dažďu alebo mrazu. V takom prípade prídu na záchranu prenosné transformátory. Môžu byť pripevnené na akýkoľvek vhodný povrch: môže to byť čelo postele, obrazovka chladiča, horná časť krídla dverí atď.

Sú doslova pripojené k čomukoľvek.

Je zaujímavé, že ak vysušíte čerstvo prané oblečenie, ktoré prešlo fázou pláchania, pomocou aviváže v spálni, tento proces podstatne zvlhčí vzduch v obývacej izbe a tiež ho naplní vôňou jari a sviežosti. Buďte opatrní, ak je vaša miestnosť: absolútne všetky domácnosti budú chcieť stráviť čas v miestnosti, kde sa suší voňavé prádlo!

Sušičky sa predávajú ako súpravy.

Takéto sušičky sa zvyčajne predávajú ako súprava niekoľkých častí a príslušenstva. Každý držiak je odnímateľný a môže na žiadosť majiteľa spojiť časti sušičiek v akýchkoľvek variantoch.

Háčiky sa pohybujú pod rôznymi uhlami.

Skutočnosť, že upevňovacie prvky s háčikmi v požadovanom uhle sú cenné, sa oceňuje, ak sú improvizované držiaky (v tomto prípade držadlá horného šuplíka zvyčajného komodu) širšie ako háčkové upevňovacie úseky namontované kolmo.

3. Štýlový kôš na dočasné uloženie oblečenia pre byty s domácimi miláčikmi

Nejde iba o dekoráciu, ale o užitočný úložný priestor.

Každý majiteľ mačiek sa pravdepodobne ocitol v takej situácii aspoň raz: po príchode domov bol jeho obľúbený sveter „doslova na jednu sekundu“ položený na posteľ, ale musel sa len odvrátiť, pretože na to jej najbližšia chvíľa spočíva. , Mačky radi zostávajú na akomkoľvek textilnom materiáli. Nie vždy je možné ich sledovať. Prídete do koša na pomocné uskladnenie oblečenia. Napríklad je veľmi vhodné zložiť práve prané oblečenie pred žehlením a poslať ich do poličiek a vešiakov na šatníky a ďalšie skrinky.

Koše na bielizeň.

Moderný trh ponúka koše na bielizeň pre takmer každý vkus. Nie je ťažké zvoliť takú konkrétnu vnútornú miestnosť. Existujú dokonca koše hračiek, ktoré budú pre detskú izbu dvakrát vhodnejšie: ozdobia a zosvetlia náladu a tiež chránia detské oblečenie pred hromadou zvierat, čo pri dlhodobom kontakte s pokožkou často spôsobuje svrbenie a alergické reakcie (na nesprávnej strane odevov hromady je vždy viac pretože to nie je viditeľné pre oko).

4. Deliace priečky

Prísna geometria pomáha šetriť miesto.

Skeptici zvolajú: „Ale ako mi tieto deliace priečky dovolia dať na poličku viac vecí?“ Veľmi jednoduché. Prísna geometria vytvára obmedzenia pre okraje zloženého odevu na policiach skrinky.

Deliace priečky na oblečenie alebo oblečenie.

Preto v každom z „stĺpcov“ sa zmestí viac oblečenia, než keby sa odevy náhodne zložili na poličku „až do vyčerpania miesta“. Takéto zátky pomôžu dať na poličku asi 5 až 6 kusov oblečenia / bielizne viac.

5. Perforovaný stojan s úložnými držiakmi ... čokoľvek!

Spojovacie prostriedky stoja cent, a môžete si ich vyrobiť sami z drôtu.

Dierovaná doska je módny trend. Umožňuje vám mať doslova všetko, čo potrebujete najčastejšie: od cievky po fotografiu vašich blízkych a kvetinu v kvetináči. Ide o to, že veci, ktoré potrebujete, môžete umiestniť v duchu koláže ľubovoľným spôsobom.

Všetko, čo potrebujete najčastejšie - na dosah ruky.

Upevňovacie prvky si môžete kúpiť za cent v železiarstve. Ale bude to ešte jednoduchšie vyrobiť ich z akéhokoľvek hustého drôtu. Je to veľmi ekonomický projekt, ktorý vám však prinesie skutočnú radosť a pohodlie.

6. Plastová váza na ukladanie vecí, ktoré sa najčastejšie používajú pri stole

Pohodlné a praktické.

Premýšľajte o tom, čo najčastejšie používate pri práci pri stole v počítači počas dňa? Aha: značkovače, zvýrazňovače, guľôčkové pero, ceruzka, korektor pásky, nožnice, kancelárske sponky a nálepky. Prečo to teda nevkladať do vhodnej plastovej vázy? Takáto kapacita má dve výhody: po prvé, je ľahké ju umyť, na rozdiel od kancelárskych podpier s hromadou ťažko prístupných otvorov, a po druhé, je veľmi vhodné ju zdvihnúť za rukoväte a utrieť prach na stole.

Použitie takejto vázy je veľmi šetrné k životnému prostrediu a nezasahuje do mokrého čistenia povrchov.

Teraz sa trie prach na pracovnej ploche - už nie je mučený.

7. Spoľahlivý konferenčný stolík priamo na pohovke, vytvorený za sekundu z čínskeho dreveného koberca

Brilantné - ľahké!

V čínskych internetových obchodoch je možné objednať si flexibilný orientálny koberec z drevených tyčí akejkoľvek veľkosti. Môžete ich tiež vyhľadávať v hypermarketoch, obchodoch s čínskym tovarom alebo za pevné ceny. Rovnako ako kúzelné stupnice s vlastnosťami obalenia okamžite vytvorí ergonomický konferenčný stolík a opakuje obrysy nábytku.

Je to veľmi pohodlné.

Taký koberec bude mať podobu akejkoľvek lakťovej opierky. Naozaj môžete vyhlásiť, že všetko dômyselné je jednoduché.

A nemusíte kupovať konferenčný stolík.

Pin
Send
Share
Send
Send