Užitočné nápady

15 špehovaných v bytoch perfekcionistov

Pin
Send
Share
Send
Send


Byť „vysoko organizovaný“ je teraz nielen užitočný, ale aj veľmi módny. Nie, nič v oblasti biológie: je to o ľuďoch, ktorí majú všetko doma na policiach a nič nehovorí. Ako sa stať jedným z nich a vysporiadať sa s neporiadkom raz a navždy? Na začiatok si získajte užitočné veci, nahliadnuté do bytov pánov dokonalého poriadku.

Aby nedošlo k neporiadku jedinú šancu, majstri organizácie používajú veľa trikov. Napríklad veci z tohto zoznamu. Pomáhajú udržiavať poriadok a vládnuť „na všetky vaše miesta“.

1. "Doska" alebo držiak na kľúče

Aby ste nehľadali kľúč vo všetkých vreckách.

Pretože kľúče majú tendenciu sa stratiť / zostať v inej taške / vrecku nad tým sivým plášťom a ďalej v zozname. Aby ste nebežali po dome v topánkach a fyzicky sa necítili, pretože ste neskoro do práce, získajte špeciálne kľúče. A vždy ich nechajte tam a len.

2. Delič police

Oveľa viac fit.

Ako vyrobiť tri alebo štyri z jednej dlhej police? Používajte špeciálne oddeľovače plastov. Teraz chcete, nechcete a musíte zložiť oblečenie do úhľadných hromád. Rovnako ako v obchode.

3. Krásne banky na obilniny

Skvelý nápad pre skladovanie a dekoráciu.

Takže vaše jedlo jednoducho nezačne ochutnať žiadny hmyz. A bude možné nájsť potrebné obilie za zlomok sekundy. A všetko toto kulinárske zloženie poteší oko, však?

4. Doska na uskladnenie

A steny zostanú nedotknuté

Na dierovanú dosku ("pegboard") môžete pripevniť nielen listy s poznámkami a fotografiami, ako napríklad v detektívnych filmoch, ale aj malé police alebo dokonca závesné kvetináče s rastlinami. Navyše na stene nebudú žiadne stopy. Skvelé riešenie pre malý prenajatý byt.

5. Plastový organizér do zásuviek

Ideálne pre kozmetiku!

Takže v poli bude vždy ideálna objednávka a nemusíte ju hľadať mimo skrinky pri hľadaní iného „chýbajúceho“. Mastkhev všetky dievčatá!

6. Magnetický „vešiak“ na nože

Všetko, čo potrebujete, je po ruke. A žiadna hrdza.

Nože s nimi nebudú presne hrdzavieť ako v bežnom stojane a kuchár nikdy neurobí chybu pri výbere toho správneho.

7.Organizátor pre kozmetické fľaše

Ako si zvyknúť na starostlivé zoskupenie kozmetiky.

V IKEA ani na otvorenom priestranstve „Amazonu“ nie je potrebné niečo také hľadať: môžete použiť nepotrebný podnos alebo podobný stojan. Hlavná vec je, že budete mať špeciálne miesto pre všetky tieto roztomilé fľaše krásnych lektvarov.

8. Kuchynský stojan z nehrdzavejúcej ocele

Lepšie ako drevo.

Prečo? Áno, pretože zaberá oveľa menej miesta v kuchyni ako klasické drevené police. A na jej poličkách jednoducho nezačne hrdza a iné problémy.

9. Svetlé úložné boxy

Ako ešte nemáš?

Skryjú pred zvedavými očami všetko, čo je zbytočné, a zároveň rozjasnia interiér. Nezabudnite ich označiť špeciálnou nálepkou alebo štítkom, aby ste si ich neprepletali.

10. „Záves“ na panvice a hrnce

Takmer ako babička v dedine. Alebo v kuchyni profesionálneho kuchára.

Skladovanie v tomto stave predĺži životnosť riadu. A kuchyňa dodá očarujúcu chuť.

11.Špeciálny skladovací priestor na náušnice a iné drobné šperky.

Perfektná veľkosť.

Ukazuje sa, že táto rola dobre zvláda ... stojan na vajíčka. Ak však kartón vyzerá nejako neprichádzajú faut, potom je keramický stojan úplne iná vec.

12. Namiesto skrinky - systém políc a zásuviek.

Ušetrite priestor na chodbe.

Úložný systém eliminuje potrebu kúpiť objemnú skrinku a tým šetrí cenné zábery. A vďaka „priesvitnosti“ bude udržanie poriadku a hľadanie správnosti oveľa jednoduchšie. Takýchto dizajnérov možno ľahko nájsť v IKEA.

13. Poháre na kozmetické kefy

Rovnako ako na Instagrame.

Bez preháňania: každá žena by mala mať túto vec. Nechajme ešte väčšie pohodlie - oko sa raduje!

14. Namiesto soľných trepačiek a trepačiek na korenie - magnety

Obtiažne magnety na chladničke.

Zábavné a praktické riešenie: namiesto nádob na korenie používajte roztomilé magnety na chladničku. Nie horšie ako štandardné cestovné suveníry.

15. „Organizátor“ pre toaletný papier

Len masthead.

Aby samotné potrebné veci nekončili v najvhodnejšom okamihu. Majster za 10 minút od koša a vhodnej „rímsy“. A je jednoducho nemožné preceňovať pohodlie.

Pin
Send
Share
Send
Send