Užitočné nápady

17 vynikajúcich nápadov, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť Chruščov

Pin
Send
Share
Send
Send


17 vynikajúcich nápadov, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť Chruščov

Mnoho Rusov žije roky v maličkých, nepohodlných bytoch a ani si neuvedomujú, že pohodlie je veľmi blízko.

Na dosiahnutie pohodlia v každodennom živote potrebujete trochu.

Ďalej v našej recenzii - najlepšie originálne nápady, ktoré pomôžu zvýšiť možnosti malého obytného priestoru.

1. Výklenok v kúpeľni

Malá výklenok v kúpeľni.

Malý výklenok nad kúpeľňou je skvelou alternatívou k štandardným policiam, ktoré nezaberajú vôbec priestor. Do nás môžete vkladať gély, šampóny, krémy a ďalšie drobnosti, bez ktorých kúpeľ nie je vaňou.

2. Vlastná kuchyňa

Vlastné usporiadanie kuchyne.

Podľa nášho názoru je jedným z najakútnejších problémov Chruščovev malá kuchyňa. Majitelia stiesnenej kuchyne musia byť skutočne vynaliezaví. Môžete zmeniť zameranie a umiestniť kuchynskú súpravu neobvyklým spôsobom. Napríklad, miesto v okne obvykle zostáva prázdne, ale to vôbec neznamená, že nie je možné inak. Aby bolo toto miesto funkčné, použite ho pod kuchynskou súpravou tvaru L, ktorá prúdi do baru.

3. Poličky

Poličky pod stropom.

Na objemné knižnice nie je potrebné minúť cenné štvorcové metre. Namiesto toho pripevnite poličku na strop. Je, samozrejme, ťažšie ich očistiť od prachu, ale prázdny priestor je možné využiť na ďalšie potrebné veci.

4. Polica na záchode

Stojan na toaletnú nádrž.

Aj keď je toaleta malá, je tu priestor pre malé police. Ak ju chcete nájsť, pozrite sa na stenu za toaletou. Vymeňte tam výklenok a naplňte ho potrebným domácim príslušenstvom.

5. Kabinet na ochranu

Vstavaná skrinka na ochranu.

Kto povedal, že ochrana sa musí uchovávať v temnej komore. Na tieto účely môžete peknú vstavanú skrinku vybaviť sklenenými dverami.

6. Miesto pre práčku

Miesto pre práčku.

Moderný človek sa nezaobíde bez práčky, ale niekedy sa otázka jeho umiestnenia stáva skutočným problémom. V malej Chruščovskej práčke môžete vidieť na chodbe, kuchyni, špajzi alebo na balkóne. Takéto nápady sú, samozrejme, originálne, ale zďaleka nie najpraktickejšie. Je lepšie myslieť a byť schopný zapadnúť do kúpeľne. Dá sa umiestniť pod závesné umývadlo alebo skryť v jednej zo skriniek.

7. Funkčné dvere

Funkčné skrinky na dvere.

Ak chcete trochu vyložiť kuchynské skrinky, urobte ich dvere funkčnými. Niekoľko koľajníc, ktoré sú k nim priskrutkované, umožňuje, aby boli viečka oddelené od kvetináčov.

8. Priestor pod kúpeľňou

Skrinky pod kúpeľňou.

Podľa nášho názoru je ponechanie prázdneho aspoň jedného štvorcových metrov malého bytu skutočným zločinom. Priestor pod kúpeľňou nie je výnimkou. Vyberte si funkčnú obrazovku so skrinkami, kde môžete uchovávať chemikálie pre domácnosť a výrobky osobnej starostlivosti.

9. Vstavané zásuvky

Skryté zásuvky.

Vstavané zásuvky a predlžovacie káble sú ideálnym riešením pre tých, ktorým sa nepodarilo správne naplánovať umiestnenie elektrických spotrebičov v ich kuchyni včas. Moderné zariadenia vôbec nepriťahujú pozornosť a vôbec nezaberajú priestor.

10. Mazaný systém

Sly skryté systémy.

Predpokladajme, že nemáte vôbec žiadny priestor, ale určite je tu posteľ a podlaha. Tak prečo tieto miesta nepoužiť pre úložné systémy. Napríklad pod posteľ sa zmestí niekoľko roletových skriniek av podlahe je miesto pre niekoľko vstavaných skriniek.

11. Čelo postele

Krabice v čele postele.

Príďte múdro na výber postele. Jej chrbát môže byť vynikajúcim kontajnerom na posteľnú bielizeň alebo oblečenie.

12. Polica

Polica na mikrovlnnú rúru.

Lacná plastová polica inštalovaná nad mikrovlnnou rúrou pomôže uvoľniť pracovnú plochu a získať miesto na uloženie potrebných vecí.

13. Koľajnice

Koľajnice v kuchyni.

Aj v najskromnejšej kuchyni je miesto pre dve alebo tri koľajnice. Používajte ich na skladovanie príborov, šálok, panvíc, hrncov a akýchkoľvek iných vecí, ktoré sa dajú zavesiť.

14. Ďalšie oddiely

Ďalšie nádoby v skrinke.

Na čistenie a zvýšenie kapacity skrinky v kúpeľni alebo kuchyni použite najjednoduchšie plastové nádoby z železiarstva.

15. Otočný stojan

Otočný stojan.

Otočný stojan (Lazy Susan) je vynikajúci vynález, ktorý môže zvýšiť životnosť bežných skriniek. Rotačný mechanizmus vám umožní ľahko sa dostať na správnu vec bez toho, aby ste si vykopali zvyšok.

16. Vnútorná časť dverí

Háčiky na dverách špajzu.

Všetky dvere môžu byť funkčné. Stačí pripevniť pár háčikov na jeho vnútornej strane. Na háčiky môžete uložiť žehliacu dosku, mop a malé nádoby pre domácnosť.

17. Bunky

Bunky v skrinkách.

Rozdeľte zásuvku na bunky a pomocou každej z nich uložte konkrétnu skupinu vecí. Preto je veľmi vhodné skladovať zeleninu, ovocie, obilniny alebo akékoľvek iné predmety.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send