Užitočné nápady

Úzke police tieto miestnosti uložia vo vašej domácnosti: 34 praktických príkladov

Pin
Send
Share
Send
Send


Úzke police tieto miestnosti uložia vo vašej domácnosti: 34 praktických príkladov

Neexistujú žiadne miestnosti, v ktorých by úzke police boli nešťastným rozhodnutím - je to funkčný a estetický doplnok každého interiéru.

V príkladoch vám ukážeme, ako správne zapadnúť úzke police do interiéru.

Pozeráme sa!

Vstupná hala

Vchádzate do domu - a prvá vec, ktorú stretnete, je malá chodba. Kam dať kľúče alebo tašku, telefón alebo okuliare? Možno už máte pohodlný nočný stolík alebo konzolový stôl, ale ak ešte nie, použite trochu pomocníka - úzku poličku, ktorá môže tieto veľké kusy nábytku ľahko nahradiť.

Chodba

Ďalej idete po chodbe a ste obklopení nudnými múrmi. Môžu byť zaujímavejší! S pomocou úzkych políc umiestnených pozdĺž stien premeníte chodbu na krásnu a funkčnú miestnosť. Na policiach môžete ukladať potrebné predmety, usporiadať obrázky, ozdobné figúrky, usporiadať rodinnú fotogalériu. S pomocou malých políc môžete poraziť akúkoľvek prázdnu stenu, napríklad medzi dverami, alebo urobiť praktický nepríjemný výklenok.

kúpeľňa

Z úzkych políc budú mať úžitok kúpeľňa, kúpeľňa a toaleta - dajú sa použiť na zabezpečenie uskladnenia aj v tých najmenších izbách. Zaveste niekoľko políc nad toaletu, položte ich na voľnú stenu alebo pod zrkadlo. Tieto úzke police sú ideálne na ukladanie uterákov, kozmetiky alebo toaletného papiera.

kuchyne

V kuchyniach sa bezpochyby často vyskytujú otvorené police: sú pohodlné a estetické a veľa ľudí uprednostňuje úplne nahradiť horné skrinky za otvorené police. Toto riešenie robí kuchyňu priestrannejšou a vzdušnejšou. Takéto pluky sa však musia monitorovať a neustále udržiavať v poriadku. Ak toto riešenie nie je pre vás, použite otvorené police iba v jednej časti kuchyne, napríklad na skladovanie obilnín v rovnakých nádobách, na usporiadanie zbierky korenín, krásnych pokrmov alebo obľúbených kníh s receptami. Miesto pre tieto police je vždy možné nájsť a vždy bude užitočné ďalšie úložné miesto.

Úschovňa

Radšej ukladáte spotrebný materiál v samostatnej miestnosti, napríklad v skrini? To je výhodné, ale ak ho nemáte, môžete ho ľahko usporiadať aj v najmenšom rohu - na to budete potrebovať iba dve susedné steny a niekoľko políc.

Jedáleň

Zaveste police na jedálenský stôl, aby na ne umiestnili príbory, ďalšie súpravy riadu, držiak na servítky a ozdobné predmety. Môžete si dokonca zariadiť domáci mini bar - je to nielen praktické, ale aj veľkolepé.

Obývacia izba

Keď si vezmeme so sebou čaj, ideme do obývacej izby. Všetko tu je zamerané na vytvorenie útulnej domácej atmosféry. Ak chcete miestnosť nielen útulný, ale aj krásny, použite úzke police - s ich pomocou môžete nielen vytvoriť ďalší úložný priestor, ale aj priestor efektívne ozdobiť. Na takýchto poličkách môžete usporiadať štýlové dekoratívne kompozície, usporiadať obrázky a fotografie. Najvýhodnejšou metódou v tejto technike je, že takáto prízvuková stena sa nikdy nebude nudiť - v prípade potreby je možné výplň ľahko vymeniť.

študovať

Keď príde čas do práce, môžete premýšľať o praktickom usporiadaní pracoviska. Na stenu nad pracovnú plochu umiestnite vhodné police na knihy, kanceláriu alebo motivujúce citácie.

spálne

Spálňa nie je len na spanie. Zvyčajne sa tu nachádza hlavné úložisko vecí - šatník alebo priľahlá šatňa. Úzke police pomôžu nájsť niečo, čo sa nehodí, napríklad rozsiahla kolekcia obuvi alebo tašiek. Estetický úložný priestor je možné usporiadať na jednej strane postele, pričom prakticky porazí prázdnu stenu. Za pomoci políc môžu majitelia menších izieb nahradiť nočné stolíky, ktoré zachovajú pocit vzdušnosti.

škôlka

Úzke police vytvoria elegantnú škôlku. Pre deti bude vhodné dávať a ukladať hračky na police, čo uľahčí ich poradie. Police nad skrinkou poskytujú ďalšie úložné priestory. Knižnicu nahradia úzke police - jasné farebné kryty vyzerajú oveľa výraznejšie ako ich chrbát: toto usporiadanie kníh zlepší školku v škôlke.

balkón

Relaxačné čítanie cez víkend v príjemnom prostredí umožní čitateľský kútik, ktorý sa nachádza na balkóne. Poličky nad sebou zaveste a vytvorte útulný a pohodlný kútik na ukladanie kníh a dekorácií. Doplňte police pohodlným kreslom a lampou.

Pin
Send
Share
Send
Send