Užitočné nápady

Originálne nápady na ukladanie oblečenia bez skriniek

Pin
Send
Share
Send
Send


Nedostatok šatníka neznamená, že nemusíme skladovať oblečenie. Skvelý nápad - vyberte jedno alebo viac pôvodných otvorených vešiakov.

Usporiadajte šatník podľa ročného obdobia

Organizácia šatníka vo vzťahu k aktuálnej sezóne je fantastický spôsob použitia malého alebo kreatívneho improvizovaného šatníka. Oblečte si oblečenie, ktoré nebudete nosiť dlhé mesiace, a uložte ho na neviditeľné miesto do vriec alebo truhiel. Ponechajte iba oblečenie, ktoré skutočne nosíte.

Šaty na zavesenie

Aj keď si myslíte, že väčšinu oblečenia nemusíte zavesiť, stojí za to ju urobiť. Vertikálna organizácia šatníka je vo všeobecnosti estetickejšia a praktickejšia, pretože umožňuje ukladať hladšie a hotové oblečenie.

Vešiaky sa dobre hodia na veci, ktoré chceme ukázať, ako aj na odevy, ktoré treba zavesiť - bundy, šaty, elegantné nohavice alebo košele.

Mimochodom, investujme do dobrých ramienok, širokých a zapečatených. Pred zavesením však opravte všetky gombíky a zipsy a odstráňte obsah vreciek.

Oblečenie zavesené na tenkých vešiakoch pomáha šetriť viac miesta ako rovnaké oblečenie, ktoré je umiestnené na policiach. Toto riešenie má ďalšiu výhodu - núti vás k udržiavaniu dokonalého poriadku.

Ak pre nás voľne stojaci hangáre predstavujú príliš veľa exhibicionizmu, môžeme ich použiť na zakrytie závesom alebo clonou. Rímsa alebo koľajnica pripevnená k stropu oddelí časť miestnosti a vytvorí malý šatník. Obrazovka v súlade s povahou miestnosti bude štýlovým doplnkom interiéru.

Pre malé odevy, ako napríklad spodná bielizeň, a odevy, ktoré v určitých ročných obdobiach nenosíme, budú užitočné kartónové krabice alebo kontajnery. Dostupné v rôznych verziách - veľké, malé, monochromatické, so vzorom a v kartóne v prírodnej farbe.

Medzi nimi si môžeme ľahko vybrať tie, ktoré vyhovujú nášmu interiéru a štýlu. Vo veľkých skrinkách sa môžeme schovať napríklad v zimných bundách a svetroch, ako aj v malom spodnom prádle. Krabice môžu byť podivne namontované aj v nesprávnej pyramíde.

Nemusíte sa báť, že budete mať šatník na otvorených policiach! Takéto skladovanie sa používa napríklad pre svetre, ktoré sú príliš ťažké a padajú na vešiaky. Môžeme si osvojiť ďalšiu taktiku - použiť police na výstavu dizajnérskych predmetov, ako sú dekorácie.

Poďme si kúpiť krásny rám, vyplňte ho mäkkou podšívkou a celok využijete ako vitrínu na šperky, položíte ju na poličku (alebo zavesíte na stenu). Pripnuté náhrdelníky a náušnice budú vyzerať skvele, nepripojia sa av prípade potreby sa dajú ľahko nájsť. Na polici môžete nosiť aj elegantný pár vysokých podpätkov.

Ak chcete skryť veľké krabice a veci, ktoré používame menej často, môžete tiež použiť priestor pod posteľou. Veľká skrinka pojme nielen posteľnú bielizeň, ale aj zásuvky, posteľnú bielizeň a uteráky.

Ak nemáme krabicu, môžeme celý priestor pokryť veľkými kartónmi. Dbajte však na to, aby ste nepreplnili interiér. Izba bez skriniek môže byť plne funkčná, ale mala by sa udržiavať v poriadku a s mierou.

Kde je najlepšie miesto na zabudovanie ukladania na stenu? Najlepšia odpoveď bude v spálni, najmä v hlavnej spálni. Nie každý má pocit, že jeho šatník a jeho osobné veci by sa mali vystaviť, preto ak sa po vykonaní vyššie uvedeného kroku cítite trochu zraniteľní, zavrite skrinku odevom. Stačí vziať záclony a vetvičky.

Chcete viac „uzavretého“ riešenia? Ak chcete nájsť riešenie v butikovom štýle, môžete nainštalovať police a barovú skrinku. Zaveste niekoľko políc na rôznych úrovniach, aby ste zobrazili šance na výhru, vytvorili dom pre svoje topánky alebo len miesto pre nohavice.

Môžete dokonca ísť tak ďaleko, že si pod police nainštalujete vlastnú tyč na šaty a vytvoríte šatník vlastnej veľkosti.

Regály a - skvelý spôsob, ako pridať viac úložiska a organizácie do ľubovoľnej sady konfigurácií. Môže byť vyrobený vo forme dvoch políc a dvoch závesných tyčí alebo jednej širokej police a jednej závesnej tyče. Celý montážny hardvér je súčasťou a nevyžaduje rezanie.

Prestaňte hádzať opasky a kravaty do zásuviek alebo ich ovíjajte okolo ramien - najlepším riešením je organizátor kravaty a opaskov. 30 trblietavých titánových háčikov, na ktorých sa dajú úhľadne zavesiť pre ľahký prístup a štýlový displej.

Pin
Send
Share
Send
Send