Užitočné nápady

10 život hacking, ako vytvoriť drahý interiér s malým rozpočtom

Pin
Send
Share
Send
Send


Väčšina ľudí zastáva názor, že krásny a štýlový interiér je možné vytvoriť iba vtedy, ak do neho investujete veľké množstvo finančných prostriedkov.

Pri navrhovaní bytu v skutočnosti zohrávajú úlohu nielen finančné investície, ale aj štylistické rozhodnutia.

Ak viete, ako správne usporiadať a vyzdobiť priestor, poteší vás aj vašich priateľov aj lacný byt.

Umelecký objekt

Maľby, sochy, okná z farebného skla a ďalšie umelecké predmety a priori robia interiér domu neobvyklým a štýlovým. Okrem toho plnia ďalšiu dôležitú funkciu - odvádzajú pozornosť hostí a vlastníkov bytov od lacných opráv. Potrebné umelecké predmety je možné zakúpiť v umeleckom obchode. Ak chcete uložiť ešte viac - stačí si vybrať obrázok, ktorý sa vám páči na internete, vytlačiť ho na plátno a umiestniť ho na stenu v obývacej izbe alebo spálni.

Umelecký objekt musí mať určitú umeleckú hodnotu a zaujímavý vzhľad.

Vintage predmety

Vintage veci v mihnutia oka transformujú interiér, vylepšujú ho, dávajú nádych aristokracie. Na internete si môžete vyzdvihnúť stále veci - vždy budú ľudia ochotní predať krásnu starú položku za výhodnú cenu.

Vintage predmety - zaujímavý prízvuk pre interiér.

Dekoratívna obrazovka

Mnoho ľudí považuje obrazovku za zariadenie, ktoré nie je vhodné pre ich byt, pretože je dosť staromódne. Toto stanovisko je však nesprávne. Obrazovka je spojená s orientálnou chuťou a vytvára atmosféru luxusu v miestnosti. Okrem toho je to vynikajúci spôsob územného plánovania v dome. Dá sa použiť v obývacej izbe aj v spálni. Medzi výhody obrazovky: mobilita (v prípade potreby môžete produkt premiestniť do ktorejkoľvek miestnosti), nízka hmotnosť a kompaktná veľkosť, ktorá vám umožňuje ukladať ho v skrini, špajzu, rôzne vzory, možnosť zmeniť rozloženie miestnosti za minútu.

Obrazovky môžu byť použité v akejkoľvek miestnosti.

Stropná rímsa

Pre drahé, luxusné interiéry sa vyznačujú veľkými oknami a vysokými stropmi. Ak nemáte tento „atribút luxusu“, máte alternatívu - stropnú rímsu. Táto lacná akvizícia pomôže „natiahnuť“ priestor, vizuálne ho zväčšiť, urobiť ho ľahším a priestrannejším.

Pomocou stropných odkvapov môžete stropy v miestnosti vizuálne zvýšiť.

vankúše

Tento prvok výzdoby hrá dôležitú úlohu pri navrhovaní každého bytu. Môžu byť jasným prízvukom v miestnosti, vytvárajú príjemnú atmosféru. Okrem toho budú tieto vankúše najlepším spôsobom, ako udržať štýl jedným smerom. Jediný bod: skúste opustiť vankúše, ktoré prichádzajú s pohovkou. Zvyčajne sú sivé a nenápadné, čo v žiadnom prípade nemôže pomôcť zvýšiť „stav“ vášho bytu. Ak máte radi remeselnú výrobu, choďte na nákup alebo šite obrázok na výrobok sami.

Rôzne tvary, textúry a veľkosti umožňujú použitie dekoratívnych vankúšov v akomkoľvek štýle.

Domovský bar

Domový bar je nielen funkčný, praktický, ale aj status. Všetko, čo potrebujete, je kúpiť si niekoľko fliaš rôznych druhov alkoholu (najdôležitejšie je rum, vodka, whisky, víno, brandy, tequila) a vybaviť pre nich útulné miesto, ktoré bude mať plný výhľad na vašich hostí. Najlepšie zo všetkého je oblasť medzi obývacou izbou a kuchyňou, kde slnečné lúče neklesnú. Domáce bary môžu byť otvorené (vo forme skriniek alebo políc), zatvorené (najčastejšie sú takéto doplnky zabudované do nábytku) alebo mobilné (kompaktné kópie s pohyblivými nohami a kolesami).

Hlavnými charakteristickými znakmi sú kompaktnosť a priestrannosť minibaru.

Živé rastliny

Čerstvé kvety a iné rastliny - výhodné pre každý byt. Pôsobia nielen ako vynikajúci dekoratívny prvok, vytvárajú jasné akcenty, ale tiež čistia vzduch. Ak sa nechcete venovať starostlivosti o kvety veľa času, vyberte nenáročné možnosti: aloe, chlorofyt, dracaena, sansevieria. A toto nie je celý zoznam izbových rastlín, ktoré potešia vaše oko bez pravidelného zalievania.

Fytodesign dáva možnosť zásadne zmeniť akékoľvek obydlie bez závažných finančných investícií.

Trblietavý kov

Keď sme sa my ľudia neodklonili od tohto trendu, luxus je nejako spojený s brilanciou. Použite toto pravidlo rozumne. Pri miernom dávkovaní pridajte do interiéru kovové prvky zo zlata, medi, strieborných odtieňov. Ak to urobíte s chuťou, bude byt vyzerať oveľa reprezentatívnejšie.

Metal je typický pre také štýly ako podkrovie, hi-tech, minimalizmus, priemysel.

Nič extra

Minimalizmus je váš najlepší priateľ v otázke stavu bytu. V elitných domoch nie je nič zbytočné, každá vec má svoje miesto. Tu nenájdete police a skrinky plné zbytočných vecí. Každý kus nábytku má svoju vlastnú energiu a funkčné zaťaženie. Preto sa pokúste byt vybaviť bytom mobilným, praktickým a štýlovým nábytkom.

V byte by malo byť veľa voľného miesta a funkčný nábytok.

Prémiový prízvuk

Bohužiaľ, nie všetky prvky high-end interiéru budú lacné. Za nejakú vec musia minúť peniaze. Že bude „čerešničkou na torte“. V spálni je to pohodlná posteľ (nie rozkladacia pohovka, konkrétne posteľ), v kuchyni je to dobrý jedálenský stôl, v obývacej izbe je to útulná a kvalitná pohovka. Tento nábytok sa sústredí na vašu pozornosť, takže si ho vyberte múdro, nie šetriac financie.

Posteľ by mala byť nielen krásna, ale aj pohodlná.

Vrcholom vašej izby bude kvalitný kuchynský kút.

Pin
Send
Share
Send
Send