Užitočné nápady

10 spôsobov, ako osviežiť interiér kúpeľne, stráviť aspoň po celú dobu

Pin
Send
Share
Send
Send


Aj tie najštýlovejšie a najmodernejšie renovácie bytov sa už raz nudili.

Potom je tu túžba aktualizovať interiér, zvyšovať pohodlie, ale zároveň nestráviť veľa finančných prostriedkov na upgrade.

V tomto článku budeme diskutovať o tom, ako modernizovať bývanie vlastnými rukami.

Začnime s kúpeľňou.

Zbavte sa nepotrebných vecí.

Na policiach veľa nádob a skúmaviek, ktoré nepoužívate? Veľký kôš na bielizeň zaberá polovicu kúpeľne, ale je takmer vždy prázdny? Nástenná skrinka na uteráky a doplnky na kúpanie je plná, hoci ste zabudli, keď ste ju naposledy otvorili? Navrhujeme vykonať skutočný audit a zbaviť sa všetkého zbytočného (a okamžite zabudnúť na myšlienku „čo ak je táto vec stále užitočná“). Po vykonaní tohto postupu okamžite uvidíte, o koľko väčšie, ľahšie a útulnejšie sa vaša kúpeľňa stala.


Kúpeľňa by mala byť svetlá a priestranná.

Venujte pozornosť stavu dlaždíc

Existujú dve možnosti pre vývoj udalostí: ak dlaždica nespadne, nepraskne a vyzerá celkom slušne, je lepšie jednoducho aktualizovať zálievku. Takto môžete osviežiť povrch a minúť minimálne finančné prostriedky.

Ak však niektoré dlaždice už prežili svoje vlastné, nahraďte ich variantami rovnakej veľkosti, ale rôznych farieb. Výsledná „mozaika“ bude jasným prízvukom v miestnosti a umožní jej hrať sa s novými farbami.

Krásne dlaždice si môžete vyzdvihnúť v špecializovaných predajniach zo zvyškov minuloročných zbierok. Môžete tak veľa ušetriť.

Z dlaždice môžete vytvoriť krásny, jasný prízvuk.

A čo nový sprchový záves?

Vzhľadom k tomu, že kúpeľňa má malú veľkosť a vo väčšine prípadov je vyrobená v jednotnej farebnej schéme, môžete jej interiér zmeniť v priebehu niekoľkých minút vďaka niekoľkým jasným detailom. Jedným z nich je sprchový záves. Navrhujeme opustiť nudné monotónne možnosti a kúpiť skutočne jasnú vec, ktorá sa harmonicky zmestí do prostredia.

Svetlý sprchový záves dodáva pohodlie.

Žite nové uteráky dlho!

Uteráky a župany sú nevyhnutné v kúpeľni. Preto navrhujeme skombinovať podnikanie s potešením - potešiť sa novými vecami a zároveň diverzifikovať interiér miestnosti. Ak je kúpeľňa vyzdobená v upokojujúcich farbách, neváhajte kúpiť svetlé textílie. Ak je naopak príliš pestrá, vaším cieľom sú nenápadné monochromatické výrobky.

Nové uteráky - ako dych čerstvého vzduchu.

K otázke uchovávania vecí

Správne usporiadanie priestoru - prísľub, že kúpeľňa bude vždy to, čo potrebujete, ale zároveň zostane svetlý a priestranný. Rôzni organizátori, krásne drevené debny sú najjednoduchším spôsobom, ako sa zbaviť pocitu „neporiadku“ a zároveň zmeniť kúpeľňu na nepoznanie. Okrem toho vám toto príslušenstvo pomôže buď podporiť celkový štýl dizajnu, alebo vytvorí jasné akcenty, na ktoré sa budete vždy pozerať.

Usporiadajte priestor v kúpeľni pomocou organizátorov a boxov.

Dobré osvetlenie

Len v melodramách sa hlavné postavy vykúpajú so sviečkami alebo v tlmenom svetle, čo vytvára romantickú atmosféru. Ale v skutočnom živote je to prozaickejšie - kúpeľňa slúži ako miesto pre každodenné hygienické procedúry, takže je vo vašom najlepšom záujme starať sa o dobré osvetlenie. Aby ste však skombinovali podnikanie s potešením, môžete premýšľať o extra svetle, ktoré vás sprevádza počas príjemných večerov v penovom kúpeli.

Kúpeľňa by mala mať dobré osvetlenie.

Nový koberec

Možno je to banálny spôsob, ale nie menej účinný. Nová rohožka dokáže transformovať interiér kúpeľne, pridať jej jas a nádych novosti. Upozorňujeme, že nevyžadujete veľa úsilia a vysoké finančné náklady.

Svetlý koberec môže zmeniť miestnosť bez rozpoznania.

Mimochodom, ak máte radi ručné práce, môžete si ľahko vytvoriť originálny koberec vlastnými rukami. K tomu budete potrebovať víno zátky, lepidlo a kartónovú základňu. Taký produkt nielenže vyzerá štýlovo, zdôrazňuje váš individuálny štýl, ale tiež dobre udržuje teplo, čo je veľmi dôležité pre kúpeľňu.

Korkový koberec na víno je originálnym doplnkom interiéru.

Pridajte rastliny

Rastliny sú univerzálnym spôsobom, ktorý pomáha spríjemniť a spríjemniť interiér. V kúpeľni je možné umiestniť aj niekoľko kvetináčov v kvetináčoch. Preferujte tie rastliny, ktoré sú zvyknuté na vlhkosť a nedostatok svetla, inak v krátkom čase uschnú.

Rastliny oživia interiér a vyčistia vzduch.

Nezabudnite na príchute

Podľa výsledkov výskumu pachy výrazne ovplyvňujú to, ako človek vníma životné prostredie a najmä interiér. Preto pri výrobe kúpeľne nezabudnite na príchute. Mali by byť nenápadné, čo najprirodzenejšie a najprirodzenejšie. V opačnom prípade vás vône iba otravujú a kazia vašu náladu.

Príjemná aróma v kúpeľni pomôže relaxovať.

Klenotníctvo

Dievčatá pred vykonaním vody radšej vyberú šperky, aby ich pri plávaní náhodne nepoškodili. Zástupcovia čestného sexu ich však častejšie kladú na bok kúpeľne, umývadla a na iné miesta, ktoré zjavne nie sú určené na tieto účely. Preto je vo vašom záujme poskytnúť špeciálnu krabičku alebo svetlú platňu pre prstene, retiazky a iné šperky. Vykonajú tiež dekoratívnu funkciu a stanú sa jasným detailom.

Dávajte pozor, aby ste si kam umiestnili šperky.

Pin
Send
Share
Send
Send