Užitočné nápady

12 malých trikov a tipov na vylepšenie domácnosti

Pin
Send
Share
Send
Send


Takže ste pripravení urobiť nejaké vylepšenia doma, ale neviete, kde začať? Buďte pokojní, pretože máme niekoľko skvelých tipov.

Ak predávate svoj dom alebo ho chcete vyzdobiť a vytvoriť pre svoju rodinu príjemnú atmosféru, môžete si vziať na vedomie tento zoznam nápadov na vylepšenie domácnosti, z ktorých väčšina sa dá robiť nezávisle, bez pomoci odborníkov.

1. Najskôr bezpečnosť

Pamätajte na bezpečnosť.

Pri dôkladnom preberaní akéhokoľvek projektu môžete ľahko zabudnúť na základnú bezpečnosť. Niekedy sa môžete pokúsiť vykonať sanáciu, vyradiť steny, čím sa zväčší priestor, ale zároveň sa úplne zabúda na ich vlastnú bezpečnosť. Preto si bez ohľadu na svoje činy vždy vyberte vhodné prostriedky ochrany, či už ide o okuliare, rukavice, ochranu chodidiel alebo niečo iné.

2. Kúpte si dobrý rebrík a buďte opatrní

Vyberte si spoľahlivý schodík.

Podľa štatistík každý rok zomrie 300 ľudí padaním zo schodov a takmer 165 tisíc sa ocitne v pohotovosti. Preto, aby ste predišli rôznym zraneniam, kupujte pevný a spoľahlivý schodík a dodržiavajte všetky potrebné bezpečnostné pravidlá. Verte mi, že takáto akvizícia nielen uľahčí opravy, ale aj život.

3. Umiestnenie obrazov

Abstraktný obrázok.

Zavesenie obrázka v dome je jednou z najnepríjemnejších úloh pri zdobení domu. Len si predstavte, že jazdíte nechtom, ale ukázalo sa, že tam nebolo ... V modernom svete existuje veľa dômyselných spôsobov a nástrojov, ktoré vám môžu tento problém vyriešiť v priebehu niekoľkých sekúnd. Všetko, čo potrebujete, je malá modrá maskovacia páska. Natiahnite pásku z jedného okraja steny na druhý / pravdepodobne tam, kde by mal obraz visieť /, pripevnite oba konce pomocou gombíkov a po umiestnení obrázka za slučku pozerajte zo strany, ako vyzerá. A ak vám všetko vyhovuje, odvážne urobte dieru na mieste, ktoré sa vám páči.

Odstráňte merania.

Aby ste sa vyhli rôznym druhom zložitých situácií, držte sa príslovia „zmerajte sedemkrát, raz rez“. Buďte opatrní a ne v zhone. Je lepšie to urobiť raz kvalitatívne, ako opakovať stokrát, strácať čas.

5. Investujte do zlepšených úspor energie.

Úsporné žiarovky.

Nie je žiadnym tajomstvom, že elektrina je drahá. Môže ľahko nasávať peniaze z vašej peňaženky. A aby sa zabránilo podobnému osudu, oplatí sa prehodnotiť niektoré nuansy. Napríklad vymeňte bežné žiarovky za LED alebo LED. Takýto zdanlivo nevýznamný maličkosť môže výrazne znížiť vaše náklady.

6. Získajte kvalitné nástroje.

Neukladajte na nástroj.

Nikdy nešetrite peniaze na kvalitné a kvalitné nástroje, ktoré vám budú verne slúžiť dlhšie ako tucet rokov. Dostupnosť kvalitného nástroja napokon uľahčí prácu pred vami, urýchli prácu a zlepší ju.

Poznámka: Ak nemáte možnosť kúpiť kvalitný nástroj, prenajmite ho.

7. Čistiace prostriedky vlastnými rukami

Ľudové recepty čistiacich prostriedkov.

Už vás nebaví nepríjemný zápach klasických čistiacich prostriedkov, ktoré sa predávajú v obchodoch, ale chcete, aby váš domov žiaril čistotou a sviežosťou? Potom si sami urobte pár čistiacich prostriedkov. Internet je plný rôznych a bezpečných receptov, vďaka ktorým bude mať vaše bydlisko vždy správnu formu.

Tip: Špecializované predajne obsahujú veľa rôznych výrobkov bez zápachu, ktoré sú ideálne na čistenie obytných priestorov.

8. Znížte výkon ohrievača teplej vody.

Používame racionálny ohrievač vody.

Ohrievače vody sú vo väčšine prípadov nastavené na 80 stupňov Celzia, čo významne ovplyvňuje spotrebu elektriny. Aby sa predišlo prekročeniu v kW, znížte teplotu v teplom období na 60 stupňov. A ak existuje príležitosť, potom na jar a v lete úplne upustite od používania ohrievača vody.

9. Aktualizujte svoj hardvér

Nábytkové kovanie.

Rozhodli ste sa modernizovať kuchynské skrinky alebo interiérové ​​dvere, ale nemáte dosť peňazí? Neboj sa. Existuje rýchly spôsob, ako dať dverám estetickejší vzhľad tým, že ich nahradíte rukoväťami. Tento malý trik pomáha transformovať nábytok v priebehu niekoľkých sekúnd.

10. Vymeňte miešačky

Výmena miešačky.

V závislosti od veku vašich kohútikov bude možno potrebné ich vymeniť. Bez ohľadu na to, či ich tvrdá voda poškodila, alebo už nevyzerajú kozmeticky atraktívne, je ľahké vymeniť mixér a je tiež lacná.

11. Časovač sprchy

Použite časovač sprchy alebo inteligentný sprchovací automat.

Láska sa strieka okolo sprchy asi pol hodiny, alebo ešte viac, alebo máte deti, ktoré po útoku na toaletu nechcú ju nijako opustiť, odvážne si nastavia časovač sprchy. Malý a spoľahlivý prístroj vás jednoducho nezklame a ušetrí sa tým vyrážka.

Tip: Môžete tiež použiť inteligentnú sprchu s rozprašovačom vody. Skutočne nevyhnutná vec, keď ju nepoznáte.

12. Maľovanie interiéru

Lakovanie bezvzduchovým striekaním.

Maľovanie interiéru nie je maličkosť, ale ak má váš dom zastaraný povrch, jeho moderný a aktualizovaný vzhľad určite zlepší jeho kvalitu. Bohužiaľ to bude vyžadovať obrovskú trpezlivosť a nie hodinu. Ak k tomu pristupujete múdro a pomocou moderných materiálov, dosiahnete úžasné výsledky splnením všetkých očakávaní.

Pin
Send
Share
Send
Send